Biden enlists retailers to fix cargo bottlenecks threatening holiday sales

بایدن از خرده فروشان درخواست می کند تا تنگناهای حمل و نقل که فروش تعطیلات را تهدید می کند برطرف کنند – NationNews Barbados – Nationnews.com


نوشته شده در

ظروف حمل و نقل از کشتی در پایانه کانتینری مجتمع بندر لانگ بیچ-بندر لس آنجلس ، در میان همه گیری کروناویروس (COVID-19) در بندر لس آنجلس تخلیه می شود-عکس پرونده رویترز

واشنگتن ، دی – رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن از بخش خصوصی خواسته است تا محدودیت های زنجیره تامین را که تهدیدی برای اختلال در تعطیلات آمریکا است ، کاهش دهد.

بایدن روز چهارشنبه گفت کاخ سفید قصد دارد سیستم بن بست را در سراسر کشور برطرف کند.

وی گفت بندر لس آنجلس به بندر لانگ بیچ ، دو بندر شلوغ کشور ملحق می شود تا عملیات شبانه روزی خود را برای تخلیه نیم میلیون کانتینر منتظر کشتی های باری دریایی پیوند دهد.

بایدن گفت که Walmart ، Target و سایر خرده فروشان عمده نیز فعالیت های شبانه خود را در بنادر گسترش می دهند تا نیازهای تحویل را برآورده کنند.

بایدن گفت که این “اولین گام بزرگ” برای اصلاح زنجیره های تأمین در ایالات متحده ، بزرگترین بازار مصرف کننده جهان است ، و افزود که دولت به شدت درگیر خواهد شد.

رئیس جمهور در سخنان خود در کاخ سفید گفت: “در صورت نیاز به حمایت فدرال ، همه اقدامات مناسب را انجام می دهم و اگر بخش خصوصی پیش نیاید ، از آنها می خواهیم که اقدام کنند.” به

به گفته وی ، هدف گسترده تر ، رفع ضعف های بلند مدت در زنجیره تامین ایالات متحده است.

توقف و رفتن ماهیت همه گیری ، زنجیره های تامین جهانی را که برای جابجایی به موقع کالا بهینه شده اند ، مختل کرده است.

مشکل عرضه تا حدودی به دلیل همه گیری جهانی COVID-19 است ، زیرا فروش کالاهای بادوام در میان کمبود نیروی کار و کند شدن مرکز حمل و نقل افزایش یافته است.

بخشی از تقصیرها مربوط به کمبود کارگران انبار و رانندگان کامیون برای حمل کالا است.

فروش کمتر از حد انتظار کریسمس می تواند به مشاغل ایالات متحده آسیب برساند و خطری سیاسی را برای بایدن به همراه داشته باشد ، وی در حال حاضر با بسیاری از مشکلات داخلی دیگر در اولین سال ریاست جمهوری خود دست و پنجه نرم می کند.

مقامات کاخ سفید گفتند آمریکایی ها در کریسمس به دلیل مشکل زنجیره تامین ممکن است با قیمت های بالاتر و برخی قفسه های خالی مواجه شوند.

در کنار افزایش فعالیت بندری ، سه شرکت حمل و نقل بزرگ-Walmart ، FedEx و UPS-قصد دارند عملیات شبانه روزی خود را برای تسریع حمل و نقل کالا در سراسر کشور افزایش دهند.

سامسونگ ، Home Depot و Target نیز ساعات غیر پیک خود را افزایش می دهند.

کاخ سفید پیش بینی می کند که تعهدات شش شرکت برای افزایش ساعت کار به 3500 کانتینر اضافی اضافه می شود که هر هفته تا پایان سال جابجا می شوند.

بایدن پس از دیدار با مدیران دو بندر و همچنین اتحادیه بین المللی لانگ سور و انبار ، تیمستر ، AFL-CIO ، Walmart ، FedEx ، UPS ، Target ، فدراسیون ملی خرده فروشی ، انجمن کامیون داران آمریکا و انجمن دریانوردی اقیانوس آرام صحبت کرد. ، و بیشتر.

(رویترز)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *