برن برگشت!  آرمانشهر دیوید برن به راک برادوی باز می گردد

برن برگشت! آرمانشهر دیوید برن به راک برادوی باز می گردد


همه ما در حال حاضر می توانیم از یک آرمان شهر کوچک استفاده کنیم ، و UTOPIA AMERICAN دیوید بیرن خانه جدیدی را در برادوی می سوزاند! دیوید برن ، ستاره Talking Heads ، صحنه راک معروف خود AMERICAN UTOPIA را به تئاتر سنت جیمز آورد. این شانس را از دست ندهید تا او را در کنار یک گروه برجسته از نوازندگان ، به صورت زنده روی صحنه ، در این “تور قدرتمند تکنیکی شگفت انگیز” مشاهده کنید.

هالیوود ریپورتر آن را “سعادت خالص” می نامد. رولینگ استون می گوید این “مهمانی ای است که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “گرداب قدرتمندی از امید در دوران اضطراب ما”. تشویق تنوع ، این برنده جایزه ویژه تونی “یک تور فنی شگفت انگیز” است.

این تولید “خیره کننده ، شاد و پرانرژی” – با اجرای “شگفت انگیز” از طراح رقص آنی بی پارسون ، با الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید – “تماشای لذت و جشن نفس گیر زندگی” است. آهنگهای عالی و همه نوازندگان مشهور ، همه آنها سقف یک مکان عالی جدید را می زنند.

صندلی های زرق و برق دار در حال حاضر با قیمت 59 دلار در دسترس هستند. این رویدادی است که به جهان می گوید ، اگر می خواهید سرگرمی موسیقی زنده ، اجتماع و شبکه را دوباره کشف کنید ، تئاتر سنت جیمز در برادوی باید مکان مناسبی باشد!

آرمان شهر آمریکا

این نشریه مشارکت بین کارکنان Utopia آمریکایی و Gothamist است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *