بیننده "مردگان متحرک" در مورد Big Bad جدید صحبت می کند ، و بعد از بازگشت برنامه چه می شود

بیننده “مردگان متحرک” در مورد Big Bad جدید صحبت می کند ، و بعد از بازگشت برنامه چه می شود


از قسمت امشب از مرده متحرکاین سومین فصل آخر کتاب ها است. اسپویل بعد از این نقطه، اما در مورد For Blood ، رهبر شرور دروگر می میرد و شعله سابق داریل (نورمن ریدوس) لیا (لین کالینز) جایگزین آن می شود.

“این همان چیزی است که ما در یک زمینه دیدیم ، اما ما همیشه می دانستیم که وقتی در حال برنامه ریزی برای آن بودیم نقشی ایفا خواهد کرد.” مرده متحرک آنجلا کانگ ، مدل این نمایش به Desider گفت.

در این قسمت ، داریل با The Reapers مسیر مبهمی را طی می کرد ، اما در نهایت – البته – در کنار مگی (لورن کوهن) ، نیگان (جفری دین مورگان) و بقیه. با این حال ، او به طبیعت بهتر لیا متوسل می شود ، و او با او همکاری می کند تا رهبر دروگرها را پایین بکشد … اگرچه این کار کمی به او کمک می کند قبل از اینکه خودش جهنم را آزاد کند.

در همین حال ، در اسکندریه ، ساکنان باقی مانده با یک طوفان شدید روبرو می شوند. و در حالی که ما نتوانستیم آنها را در این قسمت ببینیم ، اوضاع در کشورهای مشترک المنافع نیز داغ شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما با کانگ در مورد برش های بزرگ در یک سوم اول فصل صحبت کردیم ، چرا لیا انتخاب خود را انجام داد ، و همچنین نظریه طرفداران در مورد ارتباط مگی و نیگان را رد کرد.

خبرنگار: حالا که این حلقه ها در آینه عقب هستند ، هدف کلی در اینجا چیست؟ به اصطلاح چه مهره هایی باید روی صفحه شطرنج منتقل شود؟

آنجلا کانگ: ما واقعاً می خواستیم داستانی را بازگو کنیم که به اصول اولیه بقا باز می گردد ، در پی آنچه برای مردم ما جنگ بود. بنابراین ، ما قطعاً می خواستیم این داستان را درباره مگی و آنچه او با آن روبرو شد ، بازگو کنیم. که با گذشته داریل تلاقی می کند. بنابراین ، داستان درو درواقع برای ما مهم شد زیرا مگی مجبور شد در حالی که داریل در یک داستان غیر مخفی مخفی بود ، در حالی که سعی می کرد با این شخص از گذشته خود احساس کند ، با موجودی کهنه اش ، نگان ، مقابله کند. بنابراین ، نوعی شعار در آن داستان وجود دارد.

ما همچنین در تلاش بودیم تا به تیم محلی خود در اسکندریه چالش های بازسازی را پس از خراب شدن چیزها نشان دهیم و شرایط ، مداخله انسانی و حتی آب و هوای مناسب برای مردم ما چیزهای استرس زا و استرس زا است.

و بعد از همه مهمتر ، در ادامه ، این داستان مشترک المنافع بود ، اینکه چگونه گروه ما متوجه می شود این مکان چیست ، چگونه می توانند در آنجا کار کنند ، این افراد چه کسانی هستند؟ وقتی با این انجمن بیشتر آشنا می شویم ، آن را مرور می کنیم. اینها سه قطعه اصلی هستند که می خواستیم مطمئن شویم در همه حال در حال حرکت هستیم.

من پاپ را راه اندازی کردم زیرا این بسیار خلاق است TWD سبک پانک در هشت قسمت اول. من در فصل 10 دوباره او را اذیت کردم ، اما در نهایت او را به اینجا فرستادم ، ظاهراً لیا را به عنوان “بد بزرگ” جدید معرفی کرد. موضوع چه بود و آیا باید در هشت قسمت بعدی به لیا به عنوان شخصیت شرور نگاه کنیم؟

ما یک ایده جالب برای ایجاد شخصی پیدا کردیم که قطعاً احساس می کرد: “خوب ، این بدترین چیز در حال حاضر است ، آن مرد است.” ما معمولاً این داستان ها را در تعداد مشخصی از قسمت ها پخش می کنیم و احساس می کنیم جالب است که این پسر را سریعتر از آنچه مردم انتظار داشتند کنار بگذاریم. هر چند وقت یکبار ما این الگو را انجام می دهیم ، مانند شروران در ترمینوس ، این داستان به نوعی تنگ بود. و بنابراین ما فکر کردیم جالب است که نسخه ای از داستان را ببینیم که در آن فردی آنقدر از کنترل خارج شده است که گروه خودشان از برخی جهات با مردم ما همسو هستند ، اما فقط در یک مورد. مطمئناً برای لیا ، من فکر می کنم شبیه داستان اصلی یک شرور است؟ این در مورد آنچه بعد اتفاق می افتد معنی ندارد [laughs] اما نیت ما با لیا از زمانی که آن را به او دادیم ، به نوعی در نتیجه تحریم همه گیر جریان داستان ما تغییر کرد … ما در نهایت مقدمه ای را برای تمدید فصل 10 ارائه کردیم ، اما این در اصل در فصل 11 گنجانده شد. این همان چیزی است که ما در زمینه One دیدیم ، اما ما همیشه می دانستیم که او قرار است نقشی را در هنگام برنامه ریزی برای آن داشته باشد.

کایلی فلمینگ در نقش جودیت ، آنابل هالووی در نقش گریسی - مردگان متحرک - فصل 11 ، قسمت 8 - منبع تصویر: جاش استرینگر/AMC
عکس: جاش استرینگر/AMC

من از این که گروه اسکندریه در این قسمت هنگام عبور از طوفان چقدر تنگ است ، شگفت زده شدم. این قطعاً باعث شد من تعجب کنم که در حال حاضر چند نفر در این جامعه باقی مانده اند ، به ویژه با توجه به اینکه طوفان ویرانگر است ، آیا چیزی برای نجات باقی مانده است؟

ام ، خیلی بد است این طوفان بسیار ویرانگر است ، زیرا اگر ببینید طوفان چه بلایی بر سر شهرها می آورد ، نه در آخر دنیا ، باعث ایجاد مشکل در قالب می شود ، در امنیت خارجی مشکل ایجاد می کند ، هر قسمتی از ذخیره سازی را خراب می کند ، محصولات زراعی و چیزهایی که آنها برای دستیابی به آنها تلاش می کردند. بنابراین ، آنها قطعاً در وضعیت بدی قرار دارند. از نظر تعداد افرادی که در آنجا هستند ، واقعاً بیشتر از آنچه ما نشان داده ایم وجود دارد. در ردیابی نمایش ما ، شاید در جایی از جهان … شاید به 100 نفر نزدیکتر است ، یا 80 نفر ، یا چیزی؟ اما اینجاست که شما واقعاً پروتکل های مخفی COVID را مشاهده می کنید که در کل فصل اجرا می شوند. ما هرگز نمی توانیم تعداد برنامه های افزودنی که معمولاً می خواهیم انجام دهیم را در یک دنباله مانند این بدست آوریم. معمولاً افرادی را می دیدیم که در خانه جمع شده بودند و همه دور هم جمع شده بودند. بسیاری از موارد اضافی وجود دارد که سعی می کنند همه چیز را پیگیری کنند. اما ما مجبور بودیم آن را بسیار محکم نگه داریم.

می خواستم در مورد ارتش فرزندان جودیتی که می سازید بپرسم ، که به نظر من به نظر می رسد یکی از سرنخ های سرنوشت ساز پایان بازی است ، حداقل من چگونه آن را می بینم. از آنجا که ما از کمیک ها می دانیم ، یک جهش در زمان وجود دارد تا ببینیم اوضاع چگونه پیش می رود. آیا این چیزی است که شما به سمت آن حرکت می کنید؟ یا این فقط مربوط به سفر جودیت ، سفر گریسی و غیره است؟

من فکر می کنم جودیت برای بچه ها بدون وارد شدن به هیچ منطقه ای خرابکار ، می گوید: همه ما باید به یک اندازه آماده باشیم. زیرا همه چیز به هم می ریزد و او به دلیل والدین تعیین شده اش آموزش دیده است. در این مرحله ، همه بچه ها نوعی آموزش بقا دارند که شاید بچه ها در حال حاضر به آن نرسند؟ اما او قطعاً بهترین اسلحه است و بیشترین آموزش و تجربه را دارد. و بنابراین او نمی خواهد دوستانش در موقعیتی قرار بگیرند که آنها نمی دانند چگونه از خود مراقبت کنند زیرا آنچه در کل این گروه دیده ایم این است: همه چیز بیشتر و بیشتر خطرناک می شود. او ، به روش خودش ، باید مانند یک رهبر عمل کند و بگوید “هیچ کس بچه ها را آموزش نمی دهد ، بنابراین من این کار را می کنم.” این چیزهای زیادی در مورد او و میزان اهمیت دادن او به بچه های دیگر می گوید. آنها مطمئناً به عنوان اولین نسلی بزرگ می شوند که همیشه در انتهای جهان زندگی کرده اند. آنها با مجموعه ای کاملاً متفاوت از مهارت ها به پایان می رسند ، زیرا باید خیلی زود شروع می کردند.

ما واقعاً نمی توانیم داستان کشورهای مشترک المنافع را در این قسمت ببینیم ، اما جالب بود که ببینیم چقدر از آن تقریباً یک اقتباس زنده است ، با برخی تفاوت های متمایز ، همانطور که برنامه همیشه می بیند. چه چیزی در مورد این داستان برای شما هیجان انگیز بود و چقدر احتمال دارد که در آینده اقتباس مستقیم باشد. در مقابل ضرورت انحراف؟

در صورت لزوم ، آن منحرف می شود ، زیرا ما دارای مجموعه ای از شخصیت های متفاوت از شخصیت های کمیک در این پسوند هستیم. چیزی که من در این داستان بسیار جالب دیدم این است که به پرسش هایی مانند “اگر جامعه سقوط کرد ، چه چیزی را می خواهید دوباره بسازید؟” هنگامی که اعداد و ارقامی را برای انجام کاری واقعاً چشمگیر و فوق العاده امن و همه این موارد به دست آوردید ، بر چه فرضیاتی مبتنی هستید؟ بنابراین ، این با داستان Whisperer که آلفا در آن بود ، متفاوت است ، “من در نیاز به تمدن اصلاً شک دارم. من این را اساساً یک مفهوم اشتباه می دانم” ، و بنابراین آنها از آن به دقیقا برعکس شده اند: گروهی از مردم هستند که کاملاً به تمدن اعتقاد دارند. و در واقع ، من فکر می کنم آنها می خواهند سعی کنند آنچه را که در آنجا بود بازسازی کنند ، اما هیچ چیز دقیقاً مثل قبل نخواهد بود … شما در نهایت به این آینه “bizzaro” نگاه می کنید که برجسته است: آیا اینها همیشه همان مشکلات بودند؟ آیا به خاطر پایان جهان بدتر شد؟ چگونه می توانیم از این طریق عبور کنیم و چگونه با توانایی ما برای زنده ماندن به عنوان افرادی که با افراد قدرتمند برخورد کرده اند ، که باید با زامبی ها مقابله کنند ، و سایر موارد ، تلاقی می کند. این چیزی بود که من در مورد آن داستان بسیار جالب دیدم ، اما البته ما هنوز کارکنان خود را داریم که ماجراجویی هایی را نیز در جاده انجام می دهند. منظورم این است که همیشه بخشی از فضای آن داستان است.

لورن کوهان در نقش مگی ری - مردگان متحرک - فصل 11 ، قسمت 8 - اعتبار عکس: جاش استرینگر / AMC
عکس: جاش استرینگر/AMC

من می دانم که باید شما را رها کنم اما خیلی سریع: نیگان و مگی به هم وصل نمی شوند ، درست است؟

خیر

خوب خوب من برخی افراد را در مورد این موضوع به صورت آنلاین حدس زده ام و فقط زنگ خطر را به صدا درآورده است ، اما از تأیید آن متشکرم ، از آن قدردانی می کنم.

نه ، من خوبم فقط جواب بده مانند ، جالب است … طرفداران این چیزها را دارند ، و من فکر می کنم احساسات قوی در هر دو طرف وجود دارد و تنش وجود دارد ، و هر دو سعی می کنند طرف دیگر را دریابند. بنابراین ، بسیاری از موارد وجود دارد که می توانند با کهن الگوهای خاصی از یک داستان عاشقانه تلاقی داشته باشند؟ ما حتی در اتاق صحبت می کردیم ، اوه ، گاهی اوقات سیگنال ها برای طرفداران رد می شود. ما هنوز می خواهیم صادق باشیم: خشم و خشونت وجود دارد و آیا می توانم به شما اعتماد کنم؟ شما کی هستید؟ آیا دوستت دارم ، آیا دوستت ندارم؟ 100٪ افلاطونی است.

من فکر می کنم همه ما با داستان های خون آشام زیادی مصرف شده ایم ، این همان چیزی است که اتفاق می افتد.

[laughs] مگی این است … این گلن واقعی است.

این مصاحبه برای وضوح و طول مدت ویرایش شده است.

مرده متحرک یکشنبه 20 فوریه 2022 ساعت 9/8c به AMC باز می گردد.

کجا تماشا می کنید مرده متحرک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *