تصویب قانون 257 سنا از خدمات داروخانه برای بیماران مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی محافظت می کند

تصویب قانون 257 سنا از خدمات داروخانه برای بیماران مرکز سلامت جامعه کارولینای شمالی محافظت می کند


20 سپتامبر 2021.
رالی ، کارولینای شمالی: قانون شفافیت هزینه مواد مخدر (لایحه سنای 257) پس از تصویب به اتفاق آرا در هر دو مجلس مجمع عمومی کارولینای شمالی در اوایل ماه جاری ، امروز توسط فرماندار روی کوپر به تصویب رسید. این قانون مهم از دسترسی ساکنان کارولینای شمالی به مراقبت در جوامع روستایی و محروم این ایالت با منع تبعیض مدیران مزایای داروخانه (PBMs) علیه برنامه های داروسازی در مراکز بهداشتی درمانی (CHCs) به دلیل مشارکت آنها در برنامه تخفیف دارویی 340B ، جلوگیری می کند. با تشکر از این تلاش ها ، مراکز مراقبت های بهداشتی کارولینای شمالی می توانند به بهترین شکل ممکن خدمات خود را ارائه دهند – ارائه خدمات جامع مراقبت های اولیه ، از جمله مراقبت های پزشکی ، رفتاری ، بهداشتی ، دندانپزشکی و داروسازی ، به ساکنان کارولینای شمالی در جوامع روستایی و محروم بدون توجه به بیمه یا توانایی آنها. پرداخت کردن

برنامه تخفیف دارویی 340B به مراکز درمانی این امکان را می دهد که منابع فدرال کمیاب را تا آنجا که ممکن است گسترش دهند ، به بیماران بیشتری دسترسی پیدا کرده و خدمات درمانی جامع تری ارائه دهند. برنامه 340B با کسر هزینه داروها برای مراکز بهداشتی ، به مراکز بهداشتی این امکان را می دهد تا داروهای مقرون به صرفه را برای بیماران خود تهیه کرده و پس انداز خود را در سایر خدمات کلیدی ، مانند برنامه های بهداشت رفتاری ، دندانپزشکی و برنامه های بهداشت مدرسه ، سرمایه گذاری مجدد کنند.

در سال های اخیر ، PBM ها راه هایی برای “برداشت” 340 میلیارد پس انداز CHC ها از طریق قراردادهای تبعیض آمیز پیدا کرده اند و با مجبور کردن مراکز مراقبت های بهداشتی به پس اندازهایی که قرار بود به نفع بیماران آسیب پذیر آنها باشد ، سود PBM ها را افزایش می دهد. اگر لایحه 257 مجلس سنا نباشد ، 94 درصد از مراکز بهداشتی درمانی شرکت کننده باید خدمات بیمار را با پشتوانه 340 میلیارد دلار پس انداز قطع کنند.

به نمایندگی از 42 سازمان مرکز بهداشت عمومی ایالتی که بیش از 685،000 بیمار را در سال 2020 تحت مراقبت قرار دادند ، انجمن مرکز بهداشت جامعه کارولینای شمالی (NCCHCA) از فرماندار کوپر برای امضای این قانون تشکر می کند و ما از رهبران خود در NC قدردانی می کنیم. مجمع عمومی و به ویژه سناتور جیم پری و نماینده وین ساسر ، به عنوان بخشی از این تلاش قانونی ، از شبکه ایمنی مراقبت های اولیه محافظت می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *