تعیین و دستیابی به اهداف کاهش وزن

تعیین و دستیابی به اهداف کاهش وزن برای موفقیت مهم است. شما باید برنامه ای داشته باشید که در آن می خواهید در آینده باشید و برای حرکت به سمت هدف خود برای کاهش وزن به نقشه راه نیاز دارید. داشتن اهداف قابل دستیابی و اندازه گیری می تواند بین موفقیت و شکست برنامه شما تفاوت ایجاد کند. اهداف به شما کمک می کند تمرکز و انگیزه خود را حفظ کنید. شما در حال گذار به یک شیوه زندگی سالم هستید. برای پیگیری نیاز به برنامه ای دارید. به همین دلیل تعیین اهداف قابل دستیابی برای موفقیت کوتاه مدت و بلند مدت شما بسیار مهم است.

شما باید با روند تعیین و دستیابی به اهداف کاهش وزن آشنا شوید. این اهداف باید قابل دستیابی و اندازه گیری باشند. اگر آنها واقع بین نیستند ، هرگز شروع نمی کنید یا زود دلسرد نمی شوید. یک هدف واقع بینانه کاهش 2-3 پوند در هفته است. کاهش 10 پوند در هفته یک هدف واقع بینانه یا دست یافتنی نیست. داشتن چنین هدفی باعث دلسردی شما می شود و شما به سرعت برنامه کاهش وزن خود را رها می کنید.

هنگام تعیین اهداف خود ، کمک و حمایت دیگران بسیار مهم است. با پزشک خود مشورت کرده و از مشاوره او مشورت بگیرید. با خانواده و دوستان خود در مورد ایده های خود در مورد کاهش وزن و نحوه رسیدن به وزن دلخواه صحبت کنید. مهم این است که به اهداف خود برسید. آنها را غیر واقعی نکنید اگر بتوانید هر روز یک گام کوچک در مسیر درست بردارید ، تعیین و دستیابی به اهداف کاهش وزن دشوار نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *