خانه های سالمندان نیویورک به لطف دستور ایالت شاهد افزایش شبانه واکسیناسیون COVID برای کارکنان هستند

خانه های سالمندان نیویورک به لطف دستور ایالت شاهد افزایش شبانه واکسیناسیون COVID برای کارکنان هستند


با ورود به این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین شرایط آماده می کرد.

کارکنان یک بیمارستان و خانه سالمندان نیویورک موظفند حداقل دو واکسن COVID-19 را تا دوشنبه 27 سپتامبر دریافت کنند تا شغل خود را حفظ کنند. اما قبل از مهلت مقرر ، تنها نیمی از کارگران مرکز Highbridge Woodycrest ، که ویسنته در برانکس اداره می کند ، با 56 درصد این کار را انجام دادند.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز خدمات درمانی و خدمات درمانی است که کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان سراسر کشور را دنبال می کند و در مقایسه با بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه از پرسنل خوبی برخوردار است. اما با خروج گسترده کارکنان تحت حکم روبرو بود. کار با نزدیک به نیمی از کارکنان خارج از کشور دشوار خواهد بود ، اما ویسنته تصور می کرد که می تواند طوفان را پشت سر بگذارد.

وی گفت: “ما این تسهیلات را 50 درصد در دوران همه گیری اداره کرده ایم ،” به دلیل برخی بیماری ها ، برخی از افراد از کودکان در خانه مراقبت می کنند ، بستگان بیمار و سایر بلایای معمول در زندگی همه گیر. “

سپس اتفاق معجزه آسایی رخ داد: افرادی که قبلاً از گرفتن گلوله خودداری کرده بودند با کارت های واکسیناسیون خود وارد دفتر شدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند اولین دوز خود را در کلینیک واکسن در محل که این هفته معرفی شد دریافت کنند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند این مرکز از واکسیناسیون خودداری کردند و به یکی از آنها معافیت پزشکی تعلق گرفت. تا روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge تقریباً کامل شد ، 98.6.

این سناریو در سراسر ایالت نیویورک اجرا شده است و این نگرانی را از بین می برد که دستور واکسن مشکلات کارکنان موجود در خانه های سالمندان را تشدید کرده و ساکنان آنها را در معرض خطر قرار می دهد. میزان واکسیناسیون با حداقل یک دوز در میان کارکنان خانه سالمندان در سراسر کشور از 84 درصد در هفته قبل از اجرایی شدن دستور به 97 درصد تا 30 سپتامبر افزایش یافته است. علاوه بر حکم ، به احتمال زیاد دسترسی به آگاهی و آموزش واکسن ها به این افزایش کمک کرده است.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف ، بیش از دوازده خانه سالمندان نرخ هایی را گزارش کردند که تنها در پنج روز 20 درصد یا بیشتر افزایش یافت.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان قادر به واکسیناسیون 99 درصد از کارکنان بوده اند ، در حالی که سایر محله ها به 98 درصد رسیده است. وستچستر نیز صعودی مشابه را ثبت کرد.

مقامات ایالتی به WNYC/Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل گرفتن عکس ها و نه اخراج کارکنان است.

مقامات ایالتی تأکید کردند که افزایش پوشش واکسن بیشتر به دلیل اخراج کارکنان بوده است.

در برخی از خانه های فردی ، نرخ واکسیناسیون کارکنان ظرف چند روز افزایش یافت. مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی هاپکینز ، یک خانه سالمندان به شدت در بروکلین ، گزارش داد که فقط 61 درصد از کارکنان آن حداقل دو روز قبل از ماموریت واکسینه شده اند. تا 29 سپتامبر ، این تعداد به 99 درصد افزایش یافته بود. مرکز توانبخشی و پرستاری پلازا در برانکس و مرکز پرستاری و توانبخشی Ocean View در کوئینز دستاوردهای مشابهی را به دست آوردند.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی ائتلاف جامعه مراقبت طولانی مدت که از طرف ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت در ایالت نیویورک حمایت می کند ، گفت.

در هفته های قبل از اجرایی شدن دستور ، رهبران صنعت در مورد کمبود احتمالی نیروی کار زنگ می زدند. برخی از مدیران خانه های سالمندان خود را برای تسریع پذیرش بیماران آماده کردند و برای پرسنل اورژانس برنامه هایی نوشتند تا بتوانند بدون کارکنان واکسینه نشده فعالیت کنند.

هرچه به اجبار واکسن نزدیک می شویم [deadline]استفان هانسی ، رئیس و مدیرعامل انجمن تأسیسات بهداشتی ایالت نیویورک ، که نماینده خانه های سالمندان است ، می گوید: “ما واقعاً نگران بودیم.” سپس در مورد آموزش شبانه روزی کارکنان در مورد ایمنی و کارایی واکسن ها تا روز 27 صحبت شد و ما همچنان شاهد افزایش اعداد بودیم. “

با این حال ، هنسی خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی دو نفر از کارکنان بسته به افرادی که می روند ، می تواند عواقبی برای مراقبت از بیمار داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید یک خانه سالمندان با چهار پرستار در شیفت شب داشته باشید.” “فرض کنید یک یا دو نفر واکسیناسیون را انتخاب نمی کنند ، این 25 یا 50 درصد کاهش کارکنان است. این عالی است.”

علیرغم افزایش چشمگیر نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان ، نرخ برخی از امکانات در شهر و مناطق اطراف آن هنوز کمتر از 90 است. اگر آنها به رکود خود ادامه دهند ، ممکن است هفته آینده و پس از آن بخش قابل توجهی از کارکنان خود را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در پرستاری و توانبخشی در لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارکنان حتی پس از مهلت 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. این مرکز در حال حاضر دارای کمترین رتبه ممکن برای کارکنان مراکز خدمات درمانی و خدمات درمانی است که خانه ها را بر اساس نسبت پرستاران و دستیاران جمعیت رتبه بندی می کند.

هانسی توضیح داد که بسیاری از مدیران خانه های سالمند دارای کارکنان واکسینه نشده ای هستند که تا مهلت مقرر کار می کنند زیرا کارکنان در حال حاضر بسیار ضعیف هستند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی مقامات به جای اخراج کارمندانی که رعایت نکرده اند ، به آنها مرخصی 30 روزه بدون حقوق می دهند به این امید که نظر خود را تغییر دهند. آخر هفته گذشته ، فرماندار کتی هوخول مزایای بیمه بیکاری برای کارکنان مراقبت های بهداشتی را که به دلیل عدم رعایت دستور کار فسخ شده بودند لغو کرد.

آیا شاهد 100 درصد واکسیناسیون خواهیم بود؟ هانسی پرسید. این کار دشواری خواهد بود. این همان چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این انتخاب فردی و شخصی است. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *