درک رز در تلاش است تا جریکو سیمز را از پوسته خود خارج کند

درک رز در تلاش است تا جریکو سیمز را از پوسته خود خارج کند


وقتی مرکز تازه کار نیکس ، جریکو سیمز اولین مصاحبه خود را به عنوان نیکس در ماه آگوست در تمرین لیگ تابستانی در لاس وگاس انجام داد ، کلمه بزرگ تگزاس در کلمات کم بود.

پاسخ پنج کلمه ای به عنوان مونولوگ سیمز در نظر گرفته شد. اما در حالی که سیمز پاسخ های کوتاهی می دهد ، او قد بلند و فعال در زمین است – از لیگ تابستانی.

با توجه به این که نیرلنس نوئل از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده و میچل رابینسون هنوز از ناحیه شکستگی پا در حال بهبودی است ، تام تیبودو ، مربی نیکس نگاهی طولانی تر به سیمز انداخته است ، زیرا پس از اینکه در درتخت 58 نام گرفت در قرارداد دو طرفه قرار دارد. این قرارداد دو طرفه به این معناست که او نمی تواند در بیش از 50 بازی NBA بازی کند ، اگرچه ممکن است این توافق بعداً منتقل شود.

درک رز ، که نقش اصلی را بر عهده داشت ، هنگام کار روی سیمز متوجه کمرویی وی شد. طنزآمیز است زیرا رز در جوانی هرگز به عنوان کتی شایعه پراکن شناخته نمی شد. اما رز تا اینجا بهترین نقل قول نیکس بوده است. (او در اولین مأموریت خود در سال 2016-2017 برنده جایزه Nicks Media Good Guy شد.)

رز پس از شکست نیکس در جادوگران در واشنگتن گفت: “عالی است.” “او پتانسیل های زیادی دارد. او یک فرد درون گرا است. من می توانم این را بگویم ، می توانم با او ارتباط برقرار کنم. ما آن رابطه را در جایی داریم که می توانم ببینم.”

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز به اندازه رسانه هایش با هم تیمی هایش آرام است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما این چیزی است که من در او می بینم. کار من به عنوان دامپزشک این است که سعی کنم او را از پوسته خود بیرون بیاورم.” به عنوان یک ارشد ، شما باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. تپس به او اجازه نمی دهد در زمین سکوت کند. کار من این است که کمک کنم. “

جریکو سیمز
کوری سیبکین

سیمز یک بدن زنده با پرش های زیاد است. با لمس درونی خود می تواند چندین راه را پرش کرده و به ثمر برساند. نحوه سقوط او به شماره 58 گیج کننده است. در آغاز بازی فصل مقابل ایندیانا ، سیمز دو ضربه کوچه را در راه خود به 8 امتیاز و 6 ریباند در 25 دقیقه انجام داد.

روز شنبه در واشنگتن ، سیمز که برای شروع تاج گیبسون از نیمکت بیرون آمد ، هفت امتیاز اضافه کرد ، از جمله چرخش درخشان در پیست که رابینسون و نوئل در خواب آرزو داشتند.

رز گفت: “من به او گفتم اگر توپ را بدست بیاوری ، اگر به هوا بپری ، همیشه قبل از اینکه من از توپ پیاده شوم به من توجه کن.” “گاهی اوقات من ممکن است به عنوان یک عمل جعلی به هوا پرش کنم تا برای او پاسپورت بگیرم. من همیشه به او گفته ام که مرا زیر نظر داشته باشد تا بتوانید سبدهای راحتی دریافت کنید.”


اعتماد تام تیبودو به اوبی توبین مرد سال افزایش می یابد. او تحت تأثیر سختی کار در تابستان تحت تأثیر قرار گرفت و روزهای بی شماری را در تاریتاون گذراند.

توبین بازی در ژولیوس رندل را در موقعیت حمله از روز شنبه آغاز کرد و در نیمه اول هیچ گلی به ثمر نرساند و اوایل به مشکل خورد. هنگامی که او چهارمین اشتباه خود را در اولین مالکیت دفاعی در نیمه دوم انجام داد ، تیبودو با توپین کنار رفت.

این نشان دهنده ضریب اطمینان است و زمانی نتیجه گرفت که تاپین نیمه دوم 13 امتیاز را جمع آوری کرد. تیبدو که فصل گذشته نگران ورود به سری آتلانتا در مورد استفاده از توبین به دلیل خلأهای دفاعی بود ، خرید می کند.

تیبودو در مورد عملکرد توبین در روز شنبه گفت: “این فقط بازی های تهاجمی نیست بلکه فکر می کردم او عملکرد دفاعی خوبی از خود نشان داد.” “ما در مورد پیشرفت او در حمله صحبت کردیم اما پایان خط دفاعی بهتر می شود. این برای ما مهم است. هنگامی که او روی زمین است ، تیم به خوبی کار می کند. او احتمالاً بهتر از هر کس دیگری در تیم ، توپ را حرکت می دهد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *