در اینجا چیزی شبیه به راه آهن میدان تایمز است


میدان تایمز ، که شاید در حال حاضر هیجان انگیزترین مکان روی کره زمین است ، اکنون یک چرخ و فلک به ارتفاع 110 متر را به چشم انداز نئون خود وارد کرده است. چرخ میدان تایمز ، که چهارشنبه باز شد ، یک بلوک کامل را اشغال کرده است و در یک توپ میلیاردی پیکسل تبلیغات متحرک می چرخد.

می دانید نیویورک بازگشته است ، دختر ، وقتی جاذبه گران قیمت جدیدی در میدان تایمز فرود می آید.

ویتو برونو ، که لباس های مستقر در بروکلین را اداره می کند ، می گوید: “همه بسته شده اند و مشاغل به مدت طولانی بسته شده اند ، ما به دنبال چیزی بودیم تا مردم را بیرون آورده و اوقات خوشی را سپری کنیم.” چرخ میدان تایمز. “ما می خواهیم مردم را به میدان تایمز برگردانیم ، یک اتاق هتل عالی بگیریم ، به کافه ها برویم ، رستوران های شگفت انگیز ، و بیشتر از همه ، یک بلیط برای نمایش هایی که در حال بازگشایی هستند بخریم. و در حالی که شما اینجا هستید ، در شهر جدید بزرگترین خیابان یورک ، شما می توانید بهترین عکس سلفی را روی چرخ و فلک افسانه ای ما بگیرید. “

تمام آن عظمت برای شما هزینه دارد. بلیط های 12 دقیقه ای با چرخ تایمز اسکوئر برای کودکان (10 سال و زیر 10 سال) ، 20 دلار برای سایر افراد و 40 دلار (با احتساب مالیات) در صورتی که از امتیازات محروم شوند ، هزینه دارد. از “پرش از دم”.

چرخ و فلک تایمز اسکوئر

مطمئناً هنگامی که شروع به کار می کنید بسیار سرگرم کننده است و بسیار بلندتر از آنچه از زمین به نظر می رسد احساس می کنید ، اما چیزی که من را در مورد سواری و دیدگاه ها بسیار شگفت زده کرد این است که میدان تایمز از دوران همه گیری هنوز خالی است. ساعت 3 بعد از ظهر روز هفته را نگاه کنید.

سوفیا نیکول ، که با دختر خردسالش می رفت ، بیشتر در این کار مثر بود. “من آن را دوست داشتم!” او گفت. “تجربه ای که یکبار بالا بیایید فوق العاده است. در واقع بسیار بهتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. و هنگامی که شروع به سرعت در بالا کرد ، بله ، ترسناک بود.”

بیشتر بخوانید: نیمه شهری در راه است و هیچ کس من را باور نمی کند

مایکل ملندز ، که از فیلادلفیا به نیویورک سفر کرده بود ، موافقت کرد. “ما نمی دانستیم اینجا است و این یکی از آن تجربیات تصادفی بود: یک چرخ و فلک در وسط میدان تایمز ، چرا که نه؟ خوب بود! منظورم این است که یک چرخ و فلک است ، شما دور هم می روید ، اما خوب است ، با چشم انداز خوب. اگر در شهر هستید ، به دنبال آن بروید. “

https://www.youtube.com/watch؟v=O4yoPUwWV-0

O چرخ تایمز اسکوئر در برادوی بین خیابانهای 47 و 48 ، در شمال پله های سرخ در میدان دافی واقع شده است و تا 12 سپتامبر همه روزه از ظهر تا نیمه شب باز است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *