راکت بال برای کاهش وزن

شما می توانید با چند روش مختلف وزن خود را کاهش دهید. سه راه اصلی برای کاهش وزن این است که بیشتر ورزش کنید ، غذای سالم تری بخورید یا به طور کلی غذای کمتری بخورید. در این مقاله ما در مورد اینکه چگونه می توانید ورزش بیشتری انجام دهید اما آن را با انجام یک کار سرگرم کننده انجام دهید بحث خواهیم کرد. راکت بال!

درصد کمی از مردم واقعاً از رفتن به باشگاه ورزشی ، بلند کردن وزنه و دویدن تا زمانی که عرق نشوند لذت می برند. اما برای بقیه ما اگر می خواهیم ورزش کنیم باید خلاق باشیم. این روزها متخصصان بهداشت توصیه می کنند که تقریباً 3.5 ساعت ورزش در هفته (30 دقیقه در روز) انجام دهید. اگر برنامه شلوغی دارید ، این ممکن است دشوار باشد ، اما اگر از آن لذت ببرید ، کارها بسیار دشوارتر است. چرا یک ورزش پرقدرت مانند راکتبال را انتخاب نمی کنید؟

اکثر آهنگ های راکت را می توان با کمتر از 10 دلار در ساعت اجاره کرد ، که در صورت تقسیم بین دو نفر تنها 5 دلار است. راکت بال همچنین پیاده روی در پارک نیست ، شما خود را در حال دویدن و غواصی خواهید دید تا سعی کنید توپ را در بازی نگه دارید تا رقابت خود را شکست دهید. این واقعیت که راکت بسیار شدید است نه تنها یک تن کالری می سوزاند ، بلکه متابولیسم را تا روزها پس از آن بیش از حد باقی می گذارد. اگر بتوانید به طور مداوم در سه جلسه در هفته ، قبل یا بعد از کار ، فشار دهید ، متوجه خواهید شد که سطل زباله شما سریعتر از خرید شلوارهای کوچکتر کوچک می شود. البته ، مگر اینکه با غذای فست فود زندگی کنید ، اما این یک مقاله کاملاً جدید است.

اگر تجهیزات لازم را ندارید ، می توانید هر چیزی را که کمتر از 50 دلار نیاز دارید در Walmart محلی خود در بخش ورزش تهیه کنید. اگر مجبور نیستید 50 دلار برای تجهیزات هزینه کنید ، بیشتر مکان هایی که پیست راکت اجاره می کنند ، معمولاً تجهیزات بین 1 تا 3 دلار در هر جلسه اجاره می کنند ، که باعث می شود راکت بال یک ورزش بسیار ساده برای شروع بازی باشد.

چالش دیگر بسیاری از مردم هنگام شروع بازی راکتبال ، یافتن رقیبی است که مایل به بازی همزمان باشد. اگر دوست محلی ندارید که بخواهد این ورزش را با خود همراه کند ، با YMCA محلی خود مشورت کنید. آنها اغلب پست هایی از افرادی دارند که به دنبال شخصی هستند که در برابر او بازی کند. علاوه بر یادگیری یک ورزش جدید و کاهش وزن ، حتی می توانید یک دوست جدید پیدا کنید.

در کاهش وزن موفق باشید و از تمرین ورزش هیجان انگیز راکتبال لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *