شارون آزبورن ، شریل آندروود ، بازیگر فیلم "Talk" را کثیف کرد

شارون آزبورن ، شریل آندروود ، بازیگر فیلم “Talk” را کثیف کرد


پس از آنکه شریل آندروود گفت او بیشتر از این می ترسید که او را “زن سیاه پوست عصبانی” بنامند ، پس از نزاع بدنامش در شبکه تلویزیونی با شارون آزبورن ، آزبورن ادعا کرد. به به آندروود مجبور به گذراندن دوره های مدیریت خشم شده است.

آزبورن همچنین به طرز عجیبی مدعی شد که CBS “Talk’s” او را در ماه مارس برکنار کرد زیرا او اطلاعات زیادی در مورد رئیس مفتضح شبکه ، لی مونز داشت.

آزبورن در مصاحبه ای با مگین کلی-که مبادا فراموش کنیم او نیز به دلیل نژادپرستی از شبکه اصلی اخراج شده بود-در برنامه SiriusXM خود ، مجری مشترک آندروود در مورد نحوه برخورد با آنها سه شکایت از او از تهیه کنندگان مختلف داشت. به به بنابراین او را برای کنترل خشم فرستادند. “

وی افزود: “هیچ یک از ما کامل نیستیم. همه ما اشتباه می کنیم … و من نمی گویم که شریل شخص وحشتناکی بود زیرا او با تهیه کنندگان به همان شیوه ای رفتار می کرد.”

آزبورن خون زیادی با آندروود دارد. این شبکه پس از این که وی در مورد مسابقه با آندروود در حین بحث داغ در حین دفاع از اظهارات جنجالی دوست قدیمی اش پیرز مورگان در مورد مگان مارکل ، از این رفتار بریتانیایی مو قرمز در این برنامه تحقیق کرد.

شریل آندروود
به گفته شارون آزبورن ، شریل آندروود به دلیل رفتار با اعضای خدمه “The Talk” مجبور شد در کلاس های مدیریت خشم شرکت کند.
CBS از طریق Getty Images

آزبورن در توییتی عذرخواهی طولانی کرد و CBS بیانیه ای منتشر کرد و گفت که او تصمیم به ترک برنامه گرفته است ، اگرچه کلی نشان داد که خروج او به نظر نمی رسد داوطلبانه باشد.

CBS در آن زمان در بیانیه ای گفت: “رویدادهای پخش 10 مارس برای همه افراد نگران کننده ، از جمله تماشاگران که در خانه تماشا می کردند ، نگران کننده بود.” “به عنوان بخشی از بررسی ما ، ما به این نتیجه رسیدیم که رفتار شارون نسبت به میزبانانش در قسمت 10 مارس با ارزشهای ما برای یک محل کار محترمانه مطابقت ندارد.”

آزبورن ادعا می کند که از Underwood عذرخواهی کرده است ، اما Underwood این موضوع را رد می کند.

آزبورن-ظاهراً ممکن است درس خود را نیاموخته باشد-از کلی بدرفتاری آندروود با پرسنل انتقاد کرد ، “بنابراین ، خوب است که با محصول به این شکل رفتار شود ، اما من نمی توانم چیزی به میزبان دیگر بگویم.”

شارون آزبورن
آزبورن در مورد رفتار ادعایی آندروود: “هیچ یک از ما کامل نیستیم. همه ما اشتباه می کنیم … و من نمی گویم که شریل شخص وحشتناکی بود زیرا او با تهیه کنندگان به همان شیوه رفتار می کرد.”
CBS

آزبورن اذعان کرد که در ملاقات با HR در مورد رفتار خود ، او به آنها گفت “در مورد برخی از آلودگی هایی که در شرکت در جریان است و من از آنها می دانم. و آنها از من می ترسیدند زیرا من نمی ترسیدم احساسم را بگویم. و آنها فقط چون من شروع کردم به صحبت درباره چیزهایی که قبلاً در برنامه اتفاق افتاده بود ، آنها بسیار عصبی بودند. ”

او به طور مبهمی مونف را که پس از رسوایی جنسی ترک کرده بود صدا می زند و می گوید: “نحوه برخورد مردم هنگام حضور لزلی در برنامه … همه چیز به سمت پایین رفت و من شخصاً او را می شناختم.” شما هیچ جزئیاتی را اضافه نکرده اید.

مونوز در سال 2018 به دلیل ادعای سوء رفتار جنسی استعفا داد.

این منبع قبلاً به صفحه شش گفته بود که آزبورن با یک کیسه پول برنامه را ترک کرد. شارون از پرداخت حداقل 5 تا 10 میلیون دلار خودداری می کند و می تواند بگوید این تصمیم او بوده است [to leave the show]منبع گفت.

وکیل آندروود و نمایندگان “The Talk” پاسخی نداده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *