طرفداران بریتانیا و ایرلند جت برای مسابقه شاهین لندن هیجان زده شدند

طرفداران بریتانیا و ایرلند جت برای مسابقه شاهین لندن هیجان زده شدند


او 22 ساله است و “هواپیما ، جت ، جت ، جت!” همه چیز برای او در لندن و در خانه اش در ایرلند به همان اندازه زیبا به نظر می رسد که در رادرفورد شرقی یا هر جای دیگر در حوضچه.

نام او سباستین راندازو است و بنیانگذار گروه “طرفداران بریتانیا و ایرلند در سال 2014” است که مشتاقانه منتظر ورود تیم مورد علاقه خود در روزهای منتهی به جتس فالکونز در روز یکشنبه در تاتنهام هاتسپور هستند. رانداززو شنبه از ایرلند به لندن سفر می کند.

رانداززو از طریق ایمیل نوشت: “من بعد از اینکه مادربزرگم در کودکی از نیویورک دیدن کرد و برای من فوتبال جت آورد ، طرفدار جت ها شدم.” من احساس کردم به تیم بعدی وابسته هستم و بقیه تاریخ است. “

تخمین زده می شود که 7000 فالوور ، بیشتر مرد و بین 18 تا 30 سال ، در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد. همه رسانه های اجتماعی گروه عبارتند از: UKNYJets.

راندازو نوشت: “من می گویم شکاف بین طرفداران بریتانیا و ایرلند حدود 90 درصد بریتانیایی و 10 درصد ایرلندی است.”

او در دهه گذشته یکی از طرفداران Jets بوده است ، که باعث می شود از این که یکی از طرفداران طولانی مدت Jets در سراسر جهان بود ، احساس ناراحتی کند.

راندازو نوشت: “سخت است ، اما من به هیچ وجه آن را نخواهم داشت.” روزهای خوب فرا می رسد و این آخرین غروب ها حتی آن را بهتر می کند. آنقدر خنده دار است که از ما زیاد می پرسد چرا با توجه به اینکه در انگلستان یا ایرلند هستیم به هواپیماها پایبند هستیم. یک نقل قول بسیار معروف از اسطوره فوتبال اریک کانتونا وجود دارد: “شما می توانید همسر ، سیاست و دین خود را تغییر دهید ، اما هرگز نمی توانید تیم فوتبال مورد علاقه خود را تغییر دهید.” “

گروه او ، صرف نظر از تعداد آنها در بازی ، مصمم است سعی کند تا آنجا که ممکن است شبیه به ورزشگاه MetLife باشد.

راندازو نوشت: “هدف ما این است که با بازی جت ها بازی خانگی را تجربه کنیم.”

این می تواند به معنی “جت ، جت ، جت ، جت!” از غرفه ها منفجر می شود.

سباستین راندازو
سباستین راندازو
سباستین راندازو

“بهترین سرود در فوتبال. امیدواریم بتوانید صدای ما را در روز یکشنبه بشنوید! راندازو نوشت.

مانند بسیاری از طرفداران Jets در اینجا ، Randazzo از Zach Wilson پیشی می گیرد.

“هیجان انگیز!” او نوشت. “اعتراف می کنم که متقاعد نشده بودم که از آنجا حرکت کنم [Sam] دارنولد ، اما سخت نیست که ویلسون را هیجان زده نکنم ، و او مطمئناً با وجود مبارزات اولیه اش من را برنده کرد. امیدوارم این بار ، ما پسر مناسب را داشته باشیم. “

“من عاشق دارنولد بودم – او مرد متواضعی بود و مشخصاً دارای استعداد بود. احساس می کنم او حق رای دادن از GM به HC را از او ناامید کرد و برای او آرزوی موفقیت در کارولیناها (تا زمانی که این هزینه به جت نرسد) دارم. به [Adam] از طرف دیگر ، جیز ، هنگامی که خبر فاش شدن مصاحبه وی با گیتس اعلام شد ، گفته اید که این کار فقط به دلیل دقت بوده است. ..چقدر اشتباه کردم ؟! این انتخاب اشتباه از روز اول بود و دیگر هرگز نباید در نزدیکی یک زمین حرفه ای فوتبال دیده شود. “

رانداززو قبلاً متقاعد شده است که مربی جدید روبرت صالح یک مرد معمولی نیست.

“چگونه می توانید مربی را دوست نداشته باشید؟” او نوشت. “انرژی که او به ارمغان می آورد مسری است! به نظر می رسد که فرهنگ جدیدی در اطراف هواپیماها وجود دارد ، و من فکر می کنم که از صالح سرچشمه می گیرد – دیدن او که به جوانان فرصت می دهد واقعاً دلگرم کننده است. امیدوارم بتواند خود را به عنوان یک فرد خوب معرفی کند مدیر مراقبت های بهداشتی. ”

راندازو با کینگزلی نیومن ، یکی از اعضای گروه ، که این احساسات را تأیید کرد ، تماس گرفت و ستایش های صالح را تکرار کرد.

نیومن از طریق ایمیل به او نوشت: “گاز بسیار بد بود.” “من برای سم احساس می کنم ، اما فکر نمی کنم او به عنوان یک شروع کننده QB با Jets یک ضربه خوب در شلاق خورد. O-Line ضعیف برتری خود را تغییر داد و در نهایت برای باز کردن راه برای ویلسون مورد معامله قرار گرفت.”

فیت ضد گاز است. “انرژی او مسری است و داشتن مربی با کاریزما و اشتیاق فوق العاده است!” کتابهای نیومن

سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
سباستین رانداززو و پیکان در خارج از کشور
سهام خارج از کشور

نیومن امیدوار است مدیر کل جو داگلاس به جستجوی مادر شوهر ویلسون ادامه دهد.

نیومن می نویسد: “من از او به عنوان بازیکن بسیار هیجان زده هستم ، طرفدار او فوق العاده بوده است ، اما نگرانی من این است که خط حمله ما مانع پیشرفت او در این لیگ شود و او ممکن است مانند دارنولد به پایان برسد.”

نیومن ، 30 ساله ، 12 سال از طرفداران هواپیما بوده است.

“این چند فصل بسیار ناامیدکننده بود ، حقیقت [Adam] نیومن نوشت ، گاز برگشت داده شد و کل فصل دوم ادامه داشت و این بدبختی بود. من بیشتر هیجان زده بودم که وقتی “تانک” می بازم. [Trevor]”لارنس یک چیز خوب بود ، اما بسیار خوشحالم که ویلسون را انتخاب کرده و دو پیروزی در سال گذشته کسب کرده ام. امیدوارم رنج بیشتر نباشد!”

رانداززو علاقه خاصی به کوینن ویلیامز دارد.

او “جانور مطلق” را نوشت. “او نه تنها یک بازیکن فوق العاده غالب است که به تازگی بهتر و بهتر می شود ، بلکه او الهام بخش افرادی مانند من است. مانند کوئن ، من در نوجوانی مادرم را بر اثر سرطان از دست دادم و دیدن انعطاف پذیری و موفقیت او قطعاً الهام بخش است. . »

مرکز هوایی سابق ، نیک منگولد ، مورد علاقه قدیمی است. راندازو نوشت: “یک بازیکن سابق عالی و همچنین یک شخص بزرگ.” او همیشه عشق هواداران بریتانیایی را به ما نشان می دهد و او نیز مانند من از طرفداران تاتنهام هاتسپور است … “

رانداززو در پیروزی 27-14 جتز مقابل دلفین ها در ورزشگاه شلوغ ومبلی در سال 2015 حضور یافت.

او نوشت: “این تجربه ای غیر واقعی به عنوان اولین جت ستر شخصی من بود.” “همچنین ، همیشه بسیار عالی است که ما را در ضرب و شتم ضربه بزنید.”

تیم او با پخش Sky Sports یا NFL Game Pass تماشا می کند.

راندازو گفت: “اواخر شب ها می تواند مشکل ساز باشد و برخی در حدود 4 صبح به پایان برسند ، اما با افتخار می گویم که از زمانی که طرفدار شدم هیچ بازی را از دست ندادم.”

آنها نتوانستند وودی جانسون را در زمان سفیر انگلستان در دوران رئیس جمهور سابق آمریکا ملاقات کنند.

“متاسفانه نه. ما از او پرسیدیم آیا مایل است ما را برای یک فنجان چای دعوت کند ، اما فکر می کنم دعوت نامه در نامه گم شد. “

نیومن همچنین در Jets-Dolphins در Wembley بود.

او نوشت: “برخی از خاطرات و عکسهای عالی از بازیکنان که تمرینات گرم کردن خود را انجام می دهند.” “من می دانستم وقتی آنها به لندن رسیدند و برای گرفتن امضا به فرودگاه رفتند – متأسفانه هواپیمای آنها زود رسید ، بنابراین من آن را از دست دادم. اما 6 سال طولانی گذشته است و من از دیدن دوباره آنها در بریتانیا بسیار هیجان زده بودم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *