غلبه بر محدودیت های DNA پلاسمید در ساخت درمان پیشرفته

غلبه بر محدودیت های DNA پلاسمید در ساخت درمان پیشرفته


تاریخ پخش: 6 دسامبر 2021
زمان: 8:00 صبح PT ، 11:00 صبح ET ، 1700 CET

انقلاب ژنتیک در حال انجام است. همه گیری COVID-19 به واکسن های مبتنی بر mRNA و DNA اجازه می دهد تا پتانسیل واقعی خود را نشان دهند ، اما صنعت با چالش های مداوم روبرو است. امروزه تقریباً همه داروهای ژنتیکی (mRNA ، واکسن های DNA و بردارهای ویروسی) به DNA پلاسمید یا به عنوان یک ماده اولیه مهم یا یک API تکیه می کنند ، که چالش هایی را در ساخت درمان پیشرفته ایجاد می کند. اگرچه DNA پلاسمید خود را ثابت کرده است ، تولید و در دسترس بودن واکسن را ممکن می سازد ، اما تنگنایی در صنعت با تولیدکنندگان قراردادی که DNA پلاسمید را با کیفیت GMP تهیه می کنند ، وجود دارد که منجر به محدودیت قابل توجهی در عرضه شده است. ناتوانی در ارائه DNA با کیفیت بالا در بازه های زمانی محدود تهدیدی برای پیشرفت سریع در خطوط لوله تحقیق و توسعه است. علاوه بر این ، ژنهای مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ها در DNA پلاسمید به یک مسئله مهم جهانی تبدیل شده و موضوع افزایش نظارت های نظارتی است.

در این GEN وبینار ، مجریان برجسته ما دکتر تامی دانکن و دکتر.. جیل مک کین، به این چالش های صنعتی پرداخته و در مورد جایگزینی برای پلاسمید DNA – بردار DNA مصنوعی بدون آنتی بیوتیک به نام dbDNA ™ (DNA doggybone) بحث خواهد کرد. علاوه بر این ، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه dbDNA می تواند مشکلات تخمیر معمولی را حل کند در حالی که به دلیل حذف توالی های باکتریایی به یک چرخش بسیار سریعتر در تولید GMP و یکپارچگی برتر دست می یابد. با پشتیبانی از مطالعات موردی ، این وبینار همچنین توضیح می دهد که چگونه dbDNA به طور منحصر به فرد برای تولید سریع DNA در مقیاس جهانی که ضروری است ، فعال می شود.

یک جلسه پرسش و پاسخ مستقیماً از ارائه ارائه می شود و به شما این فرصت را می دهد تا از اعضای هیئت تخصصی ما سوالات خود را بپرسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *