فروشنده برونکس که محصولات تازه ای در شهر داشت بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت کرد

فروشنده برونکس که محصولات تازه ای در شهر داشت بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت کرد


یک فروشنده خیابانی در برانکس ، که محصولاتش توسط پلیس نیویورک توقیف و توسط اداره بهداشت شهر رها شده بود ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده بود ، 13000 دلار از طرفداران برای حمایت از تجارت او در روز شنبه ضبط شد.

دیانا هرناندز کروز ، فروشنده مواد غذایی که می گوید از شهر مجوز گرفته است ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در Pelham Parkway ، محله ای که در آن روز در حال تخلیه میوه و سبزیجات عمده فروشی بود ، در حین پیاده شدن در یک کامیون کمپرسی ، مشارکت دریافت کرد. به

هرناندز کروز ، 36 ساله ، پس از دریافت چک ، در کنفرانس مطبوعاتی به حامیان خود به زبان اسپانیایی گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نشده است ، اما افرادی که از من حمایت می کنند.” “من از افرادی که این را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک مهاجرت کرد ، مادر چهار فرزند است. او پنج سال است که تجارت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South حفظ کرده است.

کمکهای مالی بیش از 180 اهداکننده به همراه تلاشهای جمع آوری کمکهای آنلاین توسط City Workers For Justice ، گروهی از کارگران شهرداری که برای برابری بیشتر در سطح شهر مبارزه می کنند ، دریافت شد. از جمله اهداکنندگان وی می توان به ابرو مجری رادیو داغ 97 اشاره کرد که مبلغ 5000 دلار دریافت کرد. هرناندز کروز علاوه بر کمکهای مالی ، یک لپ تاپ و چاپگر برای پسر دبیرستانی خود دریافت کرد.

این کمک های مالی به بازسازی تجارت تولید دریایی هرناندز کروز در چند سال گذشته کمک کرده است. در 23 سپتامبر ، یک نقل قول توسط هرناندز کروز توسط NYPD و مقامات اداره حمایت از مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) برای فروش غذای تازه بدون مجوز فروشنده سیار غذا صادر شد. در نهایت NYPD برای دفع محصولات با بخش بهداشت تماس گرفت. یکی از رهگذران متوجه اتفاقاتی شد که شروع به ضبط این حادثه در تلفن خود کرد. این ویدئو با پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه حمایتی برای فروشندگان خیابانی به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر آنها ارسال شد. این ویدئو ویروسی شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

در پایان ، افسران DCWP و NYPD و کارگران بهداشتی محل را بدون دفع همه مواد غذایی پس از تجربه واکنش شدید ساکنان جامعه ترک کردند. هرناندز بقیه غذای خود را به کروز داد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون پروژه فروشندگان خیابانی می گوید: “مردم از دیدن اتفاقی که برایش افتاده بود خشمگین شدند و می خواستند از او حمایت کنند.” همسایه هایش که از دیدن غذای هدر رفته و دور ریخته شده بسیار عصبانی بودند ، اما همچنین از سوء استفاده از دیانا ، یکی از اعضای محبوب محله ، عصبانی بودند. “

شهردار بیل دی بلازیو از جمله افراد خشمگین بود که چند روز پس از این حادثه در یک کنفرانس جدید آن را “یک امر کلاسیک بوروکراسی که ارتباط برقرار نمی کند و از عقل سلیم استفاده نمی کند” نامید.

شورای شهر همچنین تلاش کرده است تا تعداد مجوزهای اضافی را حدود 4000 افزایش دهد. این مجوزها در دهه آینده ، از سال 2022 ، سالانه 400 مورد صادر می شود. با این حال ، هنوز هزاران نام در لیست انتظار برای دریافت وجود دارد. مجوز بگیرند و مشاغل خود را رسمی کنند. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه مجوزهای اجاره برای فروشندگان بیش از 25000 دلار ایجاد کرد.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم راه حلی واقعاً مهم از این حادثه این است که این اولین بار نیست. و متأسفانه ممکن است آخرین بار نباشد تا قانون تغییر کند.” “زیرا در حال حاضر برای فروشندگانی مانند دیانا او سالها تلاش کرده است تا از شهر مجوز بگیرد. او سعی می کند کارهای درستی انجام دهد تا تجارت خود را رسمی کند اما حداکثر مجوزهای موجود باعث می شود که نتواند.”

سناتور جسیکا راموس و نماینده مجلس جسیکا گونزالز روخاس لایحه مجوزهای نامحدودی را پیشنهاد کرده اند که طبق گزارشات از سوی مناطق بهبود تجارت محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *