قبل از بازگشایی مدرسه نیویورک ، 1500 کلاس درس هنوز در حال تعمیر تهویه هستند


بر اساس داده های تجزیه و تحلیل WNYC / Gothamist ، بیش از 1500 کلاس درس در مدارس دولتی نیویورک هنوز نیاز به کار دارند تا تهویه آنها به اندازه کافی ایمن باشد تا دانش آموزان بتوانند در بحبوحه همه گیری COVID-19 بازگردند. 104 کلاس درس دیگر نیز به سفارش نامحدود حذف شدند.

اداره آموزش و پرورش شهر (DOE) متعهد شده است که این تعمیرات را قبل از شروع مدرسه انجام دهد و صدها کلاس درس در سال گذشته بهبود یافته است. با این حال ، اندازه این کار دلهره آور است ، زیرا یک میلیون دانش آموز در حال آماده شدن برای بازگشت به بزرگترین سیستم مدارس دولتی کشور هستند که در این سه ماهه نیز از ارائه گزینه ای از راه دور خودداری کرده است.

WNYC / Gothamist نظرسنجی های تهویه فردی که توسط DOE برای ساختمانهای مدرسه خود جمع آوری شده است را گردآوری کرده است. بر اساس این داده ها ، که اکنون به عنوان یک نقشه تعاملی در زیر موجود است ، شهر گزارش می دهد که 97 درصد از سیستم های تهویه کلاس های درس مطابق طراحی سریع کار می کنند ، به لطف یک بازرسی سریع ، دو تابستان تعمیرات و خرید فیلترهای هوا.

تجزیه و تحلیل ما نشان داد که در حالی که بسیاری از ساختمان های مدرسه 100٪ کلاس های درس را گزارش می دهند ، 19 سازه تحت مدیریت شهر تا 29 اوت در نیمی یا بیشتر از کلاس های درس خود دارای مشکلات تهویه هستند.

دکتر لیدیا موراوسکا ، استاد دانشگاه فناوری کوئینزلند در بریزبن ، استرالیا ، متخصص در کیفیت هوا و ذرات معلق در هوا به نام آئروسل ، می گوید: “من به آن اعتماد نمی کنم.” چگونه تأیید شده است “

DOE گفت که یک مهندس مراقبت روزانه در هر ساختمان مدرسه مرحله به مرحله انجام می دهد ، بنابراین ردیاب تهویه او هر بار که وضعیت اتاق تغییر می کند به روز می شود. نقشه زیر هر هفته چهارشنبه هر هفته به روز می شود تا والدین بتوانند این پروژه های نگهداری را پیگیری کنند.

داده ها فقط بر اساس تهویه یکپارچه مانند سیستم های تهویه مطبوع و پنجره ها است. آنها تصفیه کننده های هوا را که در هر کلاس درس قرار داده شده یا فیلترهای جذب ذرات “MERV-13” که به واحدهای تهویه مطبوع پنجره اضافه شده اند ، در نظر نمی گیرند.

اما مورد دوم تنها در صورتی مفید است که اتاقی دارای تهویه مطبوع باشد. چهار سال پیش ، شهردار بیل دی بلاسیو متعهد شد که همه کلاس ها تا سال 2022 به سیستم تهویه مطبوع دسترسی خواهند داشت ، اما در آخرین خبر شهر آمده است که حدود 12000 کلاس درس هنوز از ژانویه امسال فاقد تهویه مطبوع هستند. برخی از کارشناسان همچنین در مورد اثربخشی دستگاه های تصفیه هوا با مارک Intellipure که توسط DOE خریداری شده است ابراز نگرانی کرده و خاطرنشان کردند که آنها فاقد فیلترهای HEPA با کارایی بالا توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هستند.

Up In The Air

یک س openال باز این است که آیا با شروع مدرسه در 13 سپتامبر ، از 1517 کلاس درس که در حال حاضر در آنها تحصیل می شود ، برای آموزش استفاده می شود؟ وب سایت وزارت آموزش و پرورش می گوید که کلاس های در حال تعمیر تا زمانی که این اصلاحات یا تعمیرات به پایان نرسد ، برای اشغال تمیز نمی شود.

هنگامی که از وی خواسته شد تا توضیحات مستقیم مبنی بر اینکه کلاسهایی با برچسب “تعمیرات مداوم” در اولین روز مدرسه استفاده نمی شود ، انجام شود ، سخنگوی اداره آموزش و پرورش تأیید نکرد ، اما متعهد شد که همه اتاقها به موقع آماده خواهند بود. این شهر اعلام کرد که قصد دارد دستگاه های تصفیه کننده بزرگتری را خریداری کرده و پنکه های خروجی پنجره را برای کافه ها نصب کند.

“DOE تمام تعمیرات تهویه را در حوزه قضایی خود در اولویت قرار می دهد. برخی از تعمیرات اصلی و تحت نظارت SCA است. [School Construction Authority]سخنگو از طریق ایمیلی به WNYC / Gothamist گفت: “هر اتاقی که مورد استفاده قرار می گیرد دارای تهویه عملیاتی از طریق ابزارهای طبیعی یا مکانیکی یا ترکیبی از هر دو و با دستگاه های تصفیه هوا خواهد بود.”

هفته گذشته ، میشا پورتر ، صدر اعظم مدارس اظهار داشت که بخش وی تمام تعمیرات را انجام داده است.

پورتر در 26 اوت در کنفرانس مطبوعاتی شورای شهر با اعلام سیاست جدید COVID برای مدارس دولتی گفت: “سال گذشته ، مهندسان حرفه ای شگفت انگیز ما تمام اتاقها و ساختمانهای سراسر شهر را بررسی کردند تا تعمیرات مورد نیاز را شناسایی کنند.” “تیم تاسیسات شگفت انگیز ما این تعمیرات را انجام داده و همچنان سطح بالایی از تهویه را حفظ می کند.”

برخی از مدارس ، مانند New Bridges Elementary in Crown Heights ، هر کلاس را به عنوان تعمیر در انتظار ذکر کرده اند. برخی از ساختمانهای بزرگ دبیرستان ، مانند دبیرستان فرانکلین دلانو روزولت در مپلتون و پردیس واشنگتن ایروینگ در گرامرسی پارک ، بیش از 80 کلاس درس دارند که هر کدام هنوز نیاز به خدمات دارند.

مخاطرات بالا هستند. نوع دلتا موارد ابتلا به کروناویروس کودکان و بستری شدن در ایالت نیویورک را حتی قبل از بازگشت کامل به مدرسه حضوری ، به همراه داشته است. کودکان زیر 12 سال واجد هیچ کدام از واکسن های ضد کووید نیستند و مدیر موسسه ملی بهداشت ، فرانسیس کالینز ، اخیراً گفت که انتظار چنین مجوزی را قبل از پایان سال ندارد.

در همین حال ، انتقال ویروس مبتنی بر جامعه همچنان بالا است. داده های اداره بهداشت روانی و بهداشت شهر نشان می دهد که به طور متوسط ​​تقریباً 2000 مورد در روز وجود دارد ، رقمی که از آوریل به بعد مشاهده نشده است. و برخلاف سال گذشته ، زمانی که حدود 60 درصد از دانش آموزان آموزش آنلاین را انتخاب کردند ، تقریباً همه دانش آموزان در ماه سپتامبر به صورت شخصی یاد خواهند گرفت ، مگر زمانی که پس از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا قرنطینه شوند.

لیدیا هاوریلکا ، معلم مطالعات اجتماعی در دبیرستان کلارا بارتون و عضو گروه همبستگی ، زیر گروه فدراسیون متحد معلمان ، می گوید: “من از بازگشت دوباره بسیار هیجان زده هستم.” “اما ما می بینیم که بسیاری از موارد بیماری کووید بوجود می آید ، به ویژه موارد بیماری اطفال. من نمی خواهم هیچ بچه ای مریض شود. “

ساختمانهای قدیمی و داده های محدود

بسیاری از ساختمانهای مدرسه شهر که تحت تعمیرات گسترده قرار گرفتند در دهه 1920 ساخته شدند. برخی از آنها حتی زودتر برمی گردد. یک ساختمان ، که آکادمی مقدماتی لانگ وود در برانکس را در خود جای داده است ، در سال 1905 ساخته شد. بر اساس داده های تهویه DOE از 29 اوت ، 39 کلاس از 48 کلاس درس در حال تعمیر است.

جردن پچیا ، استاد مهندسی محیط زیست در دانشگاه ییل ، ​​توضیح داد که ساختمانهای قدیمی فاقد تهویه مطبوع هستند و تعمیر آنها ممکن است غیرممکن یا گران باشد. در مقابل ، این مدارس اغلب به پنجره ها متکی هستند ، که کنترل هوا را نسبت به HVAC یا سایر اشکال تهویه مکانیکی کنترل دشوارتر و کنترل کمتر می کنند.

تابستان گذشته ، برخی از معلمان گزارش دادند که پنجره های آنها بسته است ، واحدهای تهویه مطبوع اشغال کرده اند یا از طرف دیگر منبع معتبر هوای تازه نیستند.

پچیا در مورد ویندوز گفت: “می توانید از این طریق تهویه کنید.” “اما شما همچنین می توانید از این طریق تهویه خوبی نداشته باشید.”

برخی از مدارس شهر نیویورک با بیشترین بار تعمیرات در محله های تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته و با موج جدیدی از نوع دلتا روبرو هستند. دبستان New Bridges (11213 در Crown Heights) یکی از محله های کم انتقال و محافظت شده در شهر است.

این کد پستی به سختی 40 درصد از ساکنان خود را واکسینه کرده است و 213 مورد جدید را به ازای هر 100،000 نفر در هفت روز گذشته ثبت کرده است. در طول همه گیری همه گیر ، شاهد مرگ و میر بالای متوسط ​​بود و 294 نفر از ساکنان آن جان خود را از دست دادند. بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، 48 کلاس درس در ساختمان نواس پونتس در حال تعمیر است.

رتبه بندی DOE باینری است و تنها حضور یا عدم وجود تهویه را منعکس می کند تا کارایی که سیستم های تهویه جایگزین و فیلتر هوا می کنند. کارشناسان می گویند معیارهای خاصی مانند تعداد مبادله هوا در ساعت یا غلظت دی اکسید کربن در یک اتاق می تواند نور بیشتری را روشن کند. مهندسان نگهبان مانیتورهای دی اکسید کربن دارند ، هرچند Chalkbeat هفته گذشته گزارش داد که ممکن است از این دستگاهها به طور منظم استفاده نشود.

میزان تهویه DOE نیز با اتمام تعمیرات یا توقف کلاس ها و تعدادی از به روز رسانی ها در هفته های اخیر تغییر می کند. به عنوان مثال ، در 17 آگوست ، ساختمانی که در مدرسه ابتدایی هنر و علم بروکلین قرار دارد ، گزارش داد که تمام 40 کلاس درس در حال تعمیر هستند. تا 25 آگوست ، همه به جز یک به عنوان عملیاتی علامت گذاری شدند. PS 195 و PS 196 در برانکس نیز در مدت زمان کوتاهی به سرعت ارتقاء یافتند: 32 کلاس درس که در 25 آگوست به عنوان “تعمیر در حال پیشرفت” مشخص شده بود در 29 آگوست دوباره “عملیاتی” شد.

این شهر همچنین اطلاعات مربوط به کلاس های درس غیر مدرسه ای شامل کافه تریا ، سالن های ورزشی ، رختکن و ادارات را جمع آوری می کند. طبق داده های ذخیره شده در 29 آگوست ، حدود 90 درصد از کلاس های درس در حال کار هستند ، در حالی که بقیه فاقد تهویه مکانیکی هستند یا در حال تعمیر هستند.

هفته گذشته ، شهردار بلاسیو دستورالعمل های ایمنی امسال COVID-19 مدارس را که شامل ماسک جهانی ، فاصله سه متری و آزمایش تصادفی برای اعضای واکسینه نشده هر مدرسه است ، اعلام کرد.

دکتر ویلیام بنفلت ، استاد مهندسی معماری در دانشگاه ایالتی پن گفت: چندین لایه محافظ مورد نیاز است تا دانشجویان از نوع دلتا در امان بمانند. و با این حال ، این استراتژی ها فقط می توانند خطر کودکان را کاهش داده و هرگز آن را از بین نبرند.

وی گفت: “این اعتقاد وجود دارد که ما می توانیم مدارس را کاملاً ایمن کنیم ، به این معنا که اگر کارها را درست انجام دهیم ، هیچ کس آلوده نمی شود.” وی گفت: بچه های مریضی به مدرسه می روند و باید منتظر باشیم. “

کارولین لوئیس و جسیکا گولد در تهیه گزارش مشارکت کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *