"ما بیماران زیادی داشتیم": کودک 4 ساله در میان 16 مجروح در Sunset Park Blaze

“ما بیماران زیادی داشتیم”: کودک 4 ساله در میان 16 مجروح در Sunset Park Blaze


وزارت دفاع ملی نیویورک گفت که یک کودک 4 ساله در میان 16 نفری که در آتش سوزی روز جمعه در داخل یک آپارتمان در سانست پارک زخمی شدند ، در حال بررسی است.

به گفته مایکل گالا ، معاون عملیات آتش نشانی FDNY ، آتش سوزی در طبقه دوم یک خانه سه طبقه در خیابان 45 در نزدیکی خیابان ششم درست بعد از ساعت 11 شب شروع شد. گالا گفت که کودک 4 ساله در اتاق خواب طبقه دوم پیدا شد.

گالا گفت: “در همان زمان ، اعضا چندین قربانی را در طبقه آخر پیدا کردند و سریع آنها را از ساختمان آتش نشانی خارج کردند.” “ما بیماران زیادی داشتیم.”

کودک در ایست قلبی است.

شصت آتش نشان با اعلام هشدار حریق ، پنجره هایی را برای اطفای حریق مهار کردند که کمی بعد از نیمه شب شنبه مهار شد. یکی از شاهدان به CBS 2 News گفت که آنها شاهد آتش سوزی در ساختمان وی نبوده اند.

شاهدان گفت: “من بوی دود را از ساختمانم شنیدم و وقتی بیرون آمدم ، کامیون ها قبلاً آنجا بودند.” “آنها تشک و مواردی از این دست را از خانه بیرون می آوردند و بچه ها در واقع در امتداد بلوک می دویدند […] من شنیدم که مردم به حیاط پشت می پرند. “

به گفته وزارت دفاع ملی نیویورک ، چهار نفر از 16 قربانی دچار جراحات جدی شدند و بقیه جراحات جزئی داشتند. برخی از قربانیان توسط آمبولانس ها و افسران NYPD ، از جمله کودک چهار ساله ، به بیمارستان های منطقه منتقل شدند. به هیچ یک از آتش نشانان آسیبی نرسید.

مارشال ها در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *