مرکز شهر محبوب جیمی بازگشایی می شود

مرکز شهر محبوب جیمی بازگشایی می شود


Jimmy’s Corner ، یک کافه غواصی کلاسیک Midtown که مورد علاقه مردم محلی است ، امروز برای اولین بار از زمان شروع همه گیری بازگشایی شد. این اولین بار است که این میخانه از زمان مالک و همنام قدیمی خود ، جیمی گلن ، که در ماه مه 2020 بر اثر COVID-19 درگذشت ، بازگشایی می شود.

متصدی بار ، مایک دوهرتی ، که حدود دو سال و نیم در این بار کار کرده است ، گوتامیست روز دوشنبه گفت.

دوهرتی ، که در روزهای هفته در بار کار می کند ، مدتهاست که برای جیمی کار می کند و “همیشه آنجا را دوست داشت و از آن قدردانی می کرد” و در نهایت به عنوان یک متصدی بار به مدت 20 سال در آنجا مشغول به کار شد. وی خاطرنشان کرد که جمعه گذشته افتتاحیه کوچکی برای دوستان و همسایگان وجود داشت که “عالی” بود و این میخانه این روزها نگران ترافیک کم در مرکز شهر نیست.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این بار در خیابان 140 W 44 واقع شده است و با باز شدن مجدد برادوی ، آنها همچنان تماشاگران بعد از تئاتر خواهند داشت.

وی در مراسم افتتاحیه رسمی امروز خود افزود: “یک روز جهنمی خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 بازیکن ثابت داریم ، اما می دانیم که در طول روز افزایش می یابد.”

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که مالک جیمز کرنر بار در مرکز شهر بود.

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، که مالک جیمز کرنر بار در مرکز شهر بود.

فلش

گلن ، مربی سابق بوکس که در سالن های بوکس نیوجرسی و نیویورک پذیرفته شده بود ، میخانه را در خیابان 44th West در 1971 افتتاح کرد. گاو خشمگین گفته می شود همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن در گوشه جیمی فیلمبرداری شده اند. هنگامی که باز می شود ، این کافه تنها چند بلوک با شرکت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر فاصله داشت ، جایی که گلن گاهگاهی مربی دوستش محمد علی بود.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که آنها دستور واکسن شهر را جدی می گیرند و از گیرندگان نیز می خواهند ، به ویژه “به احترام [Glenn’s] می گذرد “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *