من به مدت یک هفته هر روز شکلات می خوردم و این همان چیزی بود که اتفاق افتاد

من به مدت یک هفته هر روز شکلات می خوردم و این همان چیزی بود که اتفاق افتاد


سلام ، من دومینیک هستم و از طرفداران شکلات هستم. خوب ، شاید نه به طور جدی، اما من مقداری شکلات دوست دارم – در هر تکرار! برخی از غذاهای مورد علاقه من با کاکائو تزریق می شوند ، چه به صورت مایع ، جامد ، کامل یا خوب پخته شده.

با این حال ، من همچنین تمایل به خوردن غذاهای بسیار سالم دارم – من به طور منظم ورزش می کنم و از تغذیه بدن و ذهن خود برای لذت بردن از یک شیوه زندگی سالم لذت می برم. اما وقتی FitOn از من پرسید که آیا می خواهم به مدت یک هفته هر روز شکلات بخورم ، چه کار کنم ، نه امتحان کنید؟

هدف من: نشان دادن اینکه شکلات می تواند (و باید!) بخشی از شیوه زندگی سالم شما باشد و اینکه رفتار روزانه با خود مانع اهداف شما نمی شود. آیا به وظیفه خود ادامه می دهم؟ من پایان را خراب نمی کنم! ادامه مطلب را بخوانید ، دوستداران شکلات.

خواص شگفت انگیز شکلات برای سلامتی

اگر به تأیید گرایش های شکلاتی خود نیاز دارید ، دیگر به دنبال آن نباشید.

برای شروع ، شکلات – به ویژه شکلات تلخ – است پر شده با منیزیم معجزه آسا. من سالها با متخصص تغذیه ثبت شده لیزا ماستلا ، RD ، MPH ، کار کرده ام (هم به صورت شخصی و هم به صورت حرفه ای) ، که مشخص می کند که به همین دلیل بسیاری از زنان به شکلات برسید به عنوان یک غذای راحت در دوران قاعدگی: غلظت بالای منیزیم می تواند به تسکین گرفتگی ها ، رفع استرس ، بهبود روحیه و همچنین خواب کمک کند.

این نیز (از جمله دلایل دیگر) این است که چرا بینایی بسیار رایج است شیر کاکائو به عنوان گزینه ای تازه در پایان مسابقات استقامتی مانند نیمه ماراتن. بعلاوه منیزیم ، شکلات تلخ سرشار از آهنمنگنز ، مس ، پتاسیم ، فسفر ، روی و سلنیوم. اما صبر کنید، بیشتر وجود دارد! همچنین منبع عالی آنتی اکسیدان ها است. بنابراین بله ، دوستان … شکلات او هست سوپر فود ، ممنون از سوال

ثابت بعد ، بعد مطالعه نشان می دهد که شکلات همچنین به پشتیبانی کمک می کند سلامت قلب و فشار خونبه

باشد که او به شما شکلات بدهد پوست درخشان و شما را در برابر آفتاب محافظت می کند (!!)، و ترکیبات فعال میتوانست تقویت عملکرد شناختی و بهبود سلامت مغزبه آیا کاری وجود دارد که شکلات نتواند انجام دهد؟

به خاطر داشته باشید – این تحقیق به بررسی این موضوع می پردازد شکلات تلخ (مثلا کاکائو) انجام وزنه های سنگین در قند آثار معکوس دارد. همه این مزایای خوب از گیاه زیبا و فراوان کاکائو ناشی می شود ، که می تواند به راحتی در پردازش غذاهای بسته بندی شده ارزان قیمت که متأسفانه قفسه های فروشگاه های مواد غذایی آمریکایی را آلوده می کند ، از بین برود. اینجاست که آموزش سلامت شما مطرح می شود: در خرید شکلات هوشمند باشید! اگر قصد دارید از مزایای فیزیولوژیکی کاکائو و خواص جادویی آن استفاده کنید ، درصد بالایی از شکلات تلخ را از تولیدکنندگان باکیفیت حفظ کنید.

من 7 روز مستقیم شکلات خوردم و این همان چیزی بود که اتفاق افتاد

آیا همیشه به شکلات تلخ بالا و سالم فوق الذکر پایبند بوده اید؟ نه ، اما این مربوط به Alance است ، دوست من! در اینجا یک نگاه اجمالی به هفته من دارم.

روز 1: دیگر (برای تولد من!)

این هفته شکلات را به جشنی ترین شکل شروع کردم: تولد دیگر. من چند دوست داشتم ، و ما با استفاده از شکلات های کلاسیک هرشی ، کلاسیک در آتش سوزی درست کردیم. آیا این یک انتخاب سالم است؟ از نظر فیزیولوژیکی ، نه … نه واقعا. اما از نظر ذهنی و احساسی ، مطمئناً. این یکی از آن لحظاتی است که غذا وسیله ارتباط ، حافظه و شادی است – ما در همان لحظه بودیم ، آب نبات های کوچک سوخته درست می کردیم و از لحظه (و شکلات) لذت می بردیم.

روز دوم: آب کاکائو

من به تازگی به لطف بهترین دوست شیفته تناسب اندام ، غذاهای کامل Ka’Chava را کشف کرده ام و در مورد آن وسواس زیادی داشته ام. این که آیا پودر پروتئین کاکائو را انتخاب می کنید ، این غذای خاص را تکان دهید یا خودتان آن را تهیه کنید آب کاکائو که باعث تقویت روحیه می شوددر اینجا یک راه طراوت (و سالم!) برای گنجاندن شکلات خوشمزه در برنامه غذایی سالم است.

روز سوم: شکلات تلخ

قبل از خواب ، چند مربع شکلات تلخ تریدر جو به عنوان یک تخت شب کوچک خوردم. برای من طعم شکلات تلخ بسیار شدید است و من نیازی به پرخوری یا خوردن زیاد آن احساس نمی کنم. من فقط می توانم چند لقمه بخورم و احساس کنم هوس هایم کاملاً ارضا شده است. همچنین من را از خوردن آجیل در یک دسر سنگین و پر کالری باز می دارد وقتی که تنها چیزی که به آن نیاز دارم یک لقمه شیرین است.

روز چهارم: شیر شکلاتی

همانطور که قبلاً گفتم … دلیلی وجود دارد که در بسیاری از خطوط پایان مسابقه شیر شکلات پیدا کنید! که آن ترکیبی عالی از کربوهیدرات سریع و پروتئینبه به شخصه ، من شیر شکلات را به عنوان یک نوشیدنی پس از تمرین دوست دارم ، بنابراین بعد از یک تمرین شدید ، شیرم را میل کردم 44 دقیقه 20/20 HIIT با دانیلبه اگر به لاکتوز حساسیت دارید ، این را به شدت توصیه می کنم! سعی کنید شیر شکلات خود را با استفاده از کاکائو خام و شربت افرا ارگانیک برای ترکیبی تهیه کنید که کمتر فرآوری شده و بیشتر بر سلامت متمرکز است.

مربوط: آیا واقعا شیر شکلات بهترین نوشیدنی بعد از تمرین است؟

روز پنجم: کاسه آکای با کاکائو و شکلات تلخ

یکی از صبحانه های مورد علاقه من کاسه اسموتی است و من * acai را دوست دارم. من تا به حال آکای و شکلات را امتحان نکرده بودم ، بنابراین فکر کردم هفته ای است که باید امتحان کنم … و بسیار خوشحالم که این کار را کردم. من کمی کاکائو به مخلوط اضافه کردم و روی آن را با یک کاسه تمشک و تکه های شکلات تلخ اضافه کردم و واقعاً مانند دسر برای صبحانه بود – اما این یک تقویت کننده خلق و خوی دیوانه کننده بود.

روز ششم: شکلات داغ سالم

با سرد شدن هوا رفتم این غذای خوشمزه و گرم را بخورم نوشیدنی کاکائویی فوق العادهبه فقط در یک نوشیدنی شیرین و گرم در یک روز پاییزی چیزی آرامش بخش وجود دارد ، می دانید؟ ترکیب شکلات و ادویه مرا به یاد شکلات داغ مکزیکی (یکی دیگر از موارد مورد علاقه من) اما به شیوه ای سبک تر و مغذی تر می اندازد.

روز 7: براونی

نتیجه گیری شنبه؟ براونی شکلاتی جویدنی از فروشگاه محلی مورد علاقه من. براونی احتمالاً غذای مورد علاقه من در تمام دوران (و تنها غذایی است که به نظر می رسد نشانه سیری نیست!) بنابراین محدود کردن آن به یک تمرین کوچک خوب برای کنترل خود بود.

نتایج: احساس خوشبختی می کنم! هفته خوبی بود و من این لذت را داشتم که می توانستم تمرکز خود را بر این بگذارم که هر روز برای خودم یک شکلات خوشمزه شکلاتی (یا خریداری) کنم. شکلات خوشمزه و گرم از نانوایی فرانسوی یا ترکیبی از اسموتی کاکائو و کلم پیچ ، شکلات می تواند کمی شادی را به رژیم غذایی شما اضافه کند.

زمینه: بقیه رژیم غذایی من

من فکر می کنم مهم است که توجه داشته باشم که شکلات من با بقیه رژیم غذایی من در تعادل بود. من خودم را محدود نمی کنم و به صورت شهودی غذا می خورم (این بخشی از شیوه های تغذیه شخصی من است) ، اما من عاشق سبزیجات هستم ، تمایلم به غذاهای سالم است و از مقدار کمتری از غذاهای شیرین تر و غنی تر احساس سیری می کنم (مگر البته ، آنها قهوه ای هستند.) بنابراین به خاطر داشته باشید که این عکس در پاداش هفته بخش بسیار کوچکی از چیزی است که در طول هفت روز خوردید. به عنوان مثال ، یک وعده غذایی میگو ، مارچوبه ، اسفناج سرخ شده و یک وعده کوچک پاستای مو فرشته (پروتئین ، سبزیجات زیاد ، مقداری کربوهیدرات … دریافت می کنید) بود.

شکلات سالم مورد علاقه من

روش مورد علاقه من؟ همه جاده ها! هنگام نوشتن این مطلب و ذکر آن شکلات درد یک دقیقه پیش ، من واقعاً می خواهم به آن مکان فرانسوی بروم و یک کروسان کره ای با شکلات تلخ ذوب شده در وسط داشته باشم.

این زیبایی شکلات است ، IMO. بسیار متنوع است و می تواند به طرق مختلف در منوی شما گنجانده شود. چه به تنهایی ، با میوه ، مخلوط با سبزیجات ، پخته ، منجمد یا پودر …

اگر مجبور باشم انتخاب کنم ، می گویم کاسه آب این هفته واقعاً من را دمید. از نظر روش “سالم” خوردن شکلات ، من خوشحال شدم که چقدر از ترکیب اسموتی تمشک و شکلات خوشم می آید. من دوباره آن را انجام خواهم داد!

بردن

همانطور که اشاره کردم ، این تجربه باعث شادی زیادی در زندگی روزمره و روال عادی من شد. شکلات واقعاً تقویت کننده روحیه است ، مردم! از نظر وزن ، عملکرد و سایر معیارهای سلامتی – صادقانه بگویم ، من دقیقاً همان چیزی هستم که هفت روز قبل بودم. بدون نوسان وزن ، بدون کند شدن ، بدون قند زیاد یا تصادف. بسیار خنده دار است که چقدر طبیعی است (و البته سالم!)

به نظر من ، این فقط ثابت می کند که رویکرد متعادل به سلامتی بهترین راه برای حفظ تعادل کامل بدن و ذهن است. من دانشمند نیستم ، اما “نتیجه” این “مطالعه” این بود: کاکائو = هموستاز.

در حالی که من دکترا نیستم. محقق ، * من * یک مربی تغذیه معتبر هستم ، بنابراین سهم هفته و این آزمایش را در اینجا آورده ام: غذاهایی را بیابید که شادی را برای شما به ارمغان می آورد و در مورد آنها بیشتر بیاموزید. اضافه کردن مراقب وعده های غذایی خود باشید؛ این شگفت انگیز است فعل آگاه ساده به خودی خود سالم است (مطالعات نشان می دهد حتی می تواند به کاهش وزن کمک کند اگر این هدفی است که در نظر دارید). شادی را نباید از هیچکس دریغ کرد و هرچه بیشتر بتوانید تمرین غذا خوردن را به یک تجربه شاد و آگاهانه تبدیل کنید ، می توانید عادات سالم و مثبت خود را در سایر زمینه های زندگی خود تقویت کنید.

خوردن غذاها و تغذیه سالم ایده های مخالف نیستند. اگر این کار را آگاهانه و عمدی انجام دهید ، آنها می توانند با دست و با دست ، هماهنگ زندگی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *