"میزبان" را کجا می بینید

“میزبان” را کجا می بینیدهالووین در راه است ، پر از ارواح ، شکارچیان و موجودات ترسناک ، اما آیا می دانید ترسناک ترین مفهوم چیست؟ برای ماه های طاقت فرسای بیشتر تماس ویدیویی به زوم بازگردید. بله! اگر واقعاً می خواهید بترسید ، توصیه می کنیم بزرگترین تریلر اپیدمیک سال گذشته را ببینید میزبانبه مطمئناً برای سال 2020 و پس از آن کابوس می دهد.

میزبان تماس زوم مستقیماً از جهنم دنبال می شود. شش دوست یک ناظر را استخدام می کنند تا در حین قفل کردن ، تماس هفتگی خود را با Zoom بشنوند و مسائل مربوط به صفحه نمایش خوب کامپیوترشان را برانگیزد. اگر فیلم دوست دارید لایک کنید دوست نیست یا جستجو کنیداین فیلم برای شما است: بیشتر بر روی صفحه کامپیوتر نمایش داده می شود. همچنین یک فیلم ترسناک پیدا شده است پروژه جادوگر بلر یا فعالیت فراطبیعیبه

بنابراین ، هست میزبان پخش در Netflix؟ در اینجا همه چیزهایی که درباره زوم می دانیم در تریلر اکشن یافت می شود.

او هست میزبان پخش در Netflix یا HBO Max؟

خیر اگر می خواهید تماشا کنید باید جای دیگری را جستجو کنید میزبان، و دقیقاً بدانید کجا.

او هست میزبان جریان از طریق اینترنت؟ کجا تماشا می کنید میزبان:

خبر خوب: میزبان پخش آنلاین در Shudder. برای کسانی که هنوز ثبت نام نکرده اند ، Shudder یک سرویس جریانی است که به عناوین ترسناک ، هیجان انگیز و ماوراء طبیعی اختصاص داده شده است – مانند میزبانبه این فیلم در واقع یک فیلم Shudder اصلی است ، بنابراین برای همیشه روی پلتفرم پخش می شود.

برنامه های Shudder از 5.99 دلار در ماه با یک هفته آزمایشی رایگان شروع می شود. می توانید ثبت نام کرده و پیشنهادات مختلف عضویت را در وب سایت Shudder بررسی کنید.

او هست میزبان امکان اجاره یا خرید وجود دارد؟

بدنبال هیجان زیاد نیستید؟ اگر نمی خواهید مشترک Shudder شوید ، نگران نباشید. همچنین می توانید تماشا کنید میزبان با اجاره آن از 2.99 دلار یا خرید 7.99 دلار در Vudu ، Microsoft ، Prime Video ، Google Play یا iTunes.

آیا تریلری برای میزبان؟

برای دریافت تیزر ، کافی است وارد هرگونه تماس زوم باز شوید میزبانبه مخلوط می کند! یک تریلر برای فیلم وجود دارد ، برای تماشای آن به بالا بروید.

کجا تماشا می کنید میزبان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *