میوه – پاک کننده عالی Natures و یکی از کلیدهای کاهش وزن است

همه ما می دانیم که میوه برای ما مفید است ، اما آیا می دانیم که چرا و چقدر برای ما مفید است؟ میوه پاک کننده بدن برای بدن است ، رژیم ها و برنامه های “سم زدایی” زیادی وجود دارد که ادعا می کند انواع مختلف کاهش وزن برای داشتن انرژی بیشتر به شما کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشید و در عین حال حقیقت این است که میوه می تواند همه این کارها را انجام دهد و در عین حال طعم فوق العاده ای نیز دارد. زمان.

با توجه به محتوای بالای آب ، قندهای طبیعی و آنتی اکسیدان های مختلف موجود در میوه ها ، با حذف مواد ناخواسته از سیستم ما به روند زباله های طبیعی بدن کمک می کند. سیستم لنفاوی اغلب به عنوان واحد دفع زباله بدن شناخته می شود. حدود 40 برابر میزان لنف در سیستم شما نسبت به گلبول های قرمز وجود دارد.

این لنف مواد زائد را جمع آوری می کند و هدف از بین بردن بدن است ، مشکل این است که اگر بدن شما به چیزهایی که در طول لنف هستند کمک نمی کند ، فقط باید زباله ها را “بپیچید” و ذخیره کنید ، این اضافه وزن می شود! بنابراین ما باید با خوردن غذاهایی که به سیستم لنفاوی کمک می کند کار خود را به طور م –ثر انجام دهد ، به سیستم خود کمک کنیم – و در اینجا چگونگی آن است.

قبل از ناهار فقط میوه بخورید.

میوه همیشه باید صبحانه انتخابی شما باشد. همه ما می دانیم که صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز است زیرا باعث می شود سیستم شما صبح ها بعد از خواب شب کار کند. چه راهی بهتر برای دستیابی به این هدف با غذاهای غنی از آب و آنتی اکسیدان های طبیعی وجود دارد؟ می توانید بلافاصله سیستم خود را با حذف زباله های انباشته شده روز قبل شروع کنید.

روز را با یک موز برای انرژی شروع کنید و سپس بر اساس آب بیشتر. گریپ فروت یک روز عالی برای شروع و برای شادابی سیستم شما عالی است. بنابراین اگر لازم است صبحانه میان وعده بخورید ، از میوه آن نیز مطمئن شوید تا سیستم زباله جاری شود.

میوه را فقط با معده خالی بخورید

با توجه به اسیدهای طبیعی موجود در میوه ، آنها با غذاهای دیگر به خوبی ترکیب نمی شوند زیرا معده شما نمی تواند دو گروه غذایی مختلف را به راحتی هضم کند. این بدان معناست که زمان بیشتری صرف می شود و تلاش بیشتری برای هضم غذا و در نتیجه سرقت انرژی شما طول می کشد.

یک تا دو ساعت قبل از خواب میوه بخورید

اگر یک تکه میوه یا یک سالاد میوه کوچک می خورید ، این کلید کاهش وزن است. خوردن بیش از حد غذای سنگین قبل از خواب باعث می شود بدن شما در نیمه شب هضم شود و بنابراین خسته از خواب بیدار می شود. این میوه به راحتی قابل هضم است بنابراین بدن یک شبه زیاد کار نمی کند. همچنین ، همانطور که در بالا ذکر شد ، یک پاک کننده عالی برای بدن است و به سیستم زباله شما کمک می کند.

تصور کنید بدن شما می تواند در طول شب هنگام خواب مواد زائد را از بین ببرد ، این بدان معناست که وقتی از خواب بیدار می شوید و به دستشویی می روید ، تمام زباله ها از بدن شما خارج شده و به طور طبیعی یک شبه وزن خود را کاهش می دهید.

از این طریق میوه بخورید و در مسیر دستیابی به یکی از کلیدهای کاهش وزن و حفظ آن برای همیشه هستید.

برای موفقیت شما
گراهام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *