نکاتی که هنگام انتخاب جراح چاقی در خارج از کشور باید در نظر داشته باشید

گردشگری پزشکی برای جراحی چاقی

جراحی چاقی در خارج از کشور برای شهروندان اولین کشورهای جهان یک گزینه بسیار مناسب و ترجیحی است. عوامل متعددی که بالاترین هزینه آنهاست ، در این پدیده گردشگری پزشکی نقش دارند. با چشم انداز جراحی در یک کشور خارجی ، سوالات زیادی ممکن است برای بیمار وجود داشته باشد و مهمترین آنها این است که از جراح مناسب بپرسید. چگونه می توان این کار را با هزاران مایل دورتر انجام داد؟ معیارهای انتخاب آنها چگونه باید باشد؟

معیارهای انتخاب بهترین جراح

معیارهای انتخاب بهترین جراحان چاقی در خارج از کشور به شرح زیر است:

آیا بیمه شما این را پوشش می دهد؟

اکثر شرکت های بیمه لیستی از بیمارستان ها و جراحان وابسته منتخب یا مدارک و مجوزهای خاص مورد نیاز برای پوشش جراحی دارند. این یک مکان عالی برای شروع است زیرا به شما کمک می کند برخی از نام ها را از قبل انتخاب کنید. با این حال ، ارزش سفر در خارج از کشور را برای جراحی مقرون به صرفه و ایمن دارد. یک مقصد گردشگری پزشکی از نظر جراحان چاقی واجد شرایط و بهترین بیمارستان ها کیفیت مقرون به صرفه ، ایمن و استثنایی را ارائه می دهد.

منابع را در نظر بگیرید

ارجاع ها ساده ترین و مطمئن ترین راه برای انتخاب جراح چاقی در خارج از کشور است. ارجاع از طریق بیمارستان یا پزشک موجود یا از طریق دوستان و خانواده امکان پذیر است. آژانس های اعتباربخشی نیز نوعی مرجع هستند که بیمارستان ها و جراحان خارج از کشور را که دارای معیارهای استانداردها و استانداردهای تعیین شده هستند ، فهرست می کنند. بسیاری از جراحان معتبر در کشور وجود دارند که تجربه قبلی را در بیمارستان های ایالات متحده داشته اند یا قبلاً با جراحان در ایالات متحده برای موارد پزشکی همکاری می کنند. با شبکه پزشک به پزشک ، غیر معمول نیست که آنها شما را به کشور دیگری از کشور دیگری ارجاع دهند.

تاریخچه را بررسی کنید

بنابراین ، شما برخی از جراحان را صفر کردید و کمی بیشتر برای کشف سابقه آنها تحقیق کردید. ضروری است بدانید که آیا جراح چاقی انتخاب شده تجربه ای در مورد نوع جراحی مورد نظر شما دارد یا خیر. آیا پرسنل و منابع لازم را دارید؟ آیا شما به طور فعال در گروه هایی مانند ASMBS (انجمن جراحان متابولیک و چاقی آمریکا) شرکت می کنید و دانش خود را در مورد جراحی های خاص چاقی بهبود می بخشید؟ آیا هیئت جراحان جراحی عمومی دارای مجوز است؟ آیا شما یک جراح چاقی با آموزش بورس تحصیلی هستید؟ پزشک چند عمل جراحی چاقی انجام می دهد؟ میزان مرگ و میر چقدر است؟ آیا جراحی های پیچیده ای انجام شده است؟ آیا جراح تا به حال جراحی دقیق مانند آنچه شما نیاز دارید انجام داده است؟ جراح چه شهرتی دارد؟ آیا به بیمارستان وابسته هستید یا کلینیک اختصاصی دارید؟ آیا جراحی ترجیحی دارید و چرا؟ پاسخ به همه این سوالات به کاهش بیشتر لیست جراحان کمک می کند.

سهولت ارتباط

فرض کنید شما بالاخره یک جراح مشهور را انتخاب می کنید ، اما نمی تواند در هیچ کشور دیگری تماس بگیرد. در خدمت هدف نخواهد بود. جراح باید مورد شما را مطالعه کند. شما باید توجه داشته باشید که از خارج از کشور برای کمک پزشکی سفر می کنید. یک جراح ایده آل می تواند تیمی از شرکت کنندگان داشته باشد که می توان از طریق تلفن ، ایمیل یا جلسات اسکایپ به آنها دسترسی پیدا کرد.

رضایت بیمار

تجربه و سابقه جراح چاقی را می توان از تجربه بیماران قبلی به وضوح درک کرد. می توانید سوابق و نظرات خود را از بیماران قبلی درخواست کنید. همچنین می توانید بپرسید آیا می توانید با بیماران قبلی صحبت کنید. این به شما کمک می کند تا تصمیم خود را تثبیت کنید.

برآورد هزینه ها

در حالی که ممکن است تصور خوبی از هزینه های مربوطه داشته باشید ، اما همیشه توصیه می شود از بیمارستان جایی که عمل جراحی انجام می شود نقل قول کنید. ممکن است تفاوت هایی بین شهرها ، هزینه های کار ، نرخ ارز و شهرت جراح وجود داشته باشد. ممکن است یک جراح به انتخاب شما در دسترس نباشد ، بنابراین همیشه توصیه می شود چند نفر از آنها را برای برنامه پشتیبان انتخاب کنید.

شامل یک تسهیل کننده گردشگری پزشکی است

وقتی برای دریافت مراقبت های پزشکی به کشور جدیدی سفر می کنید ، به حمایت و راهنمایی یک شریک مورد اعتماد نیاز دارید که می تواند در تمام راه به شما کمک کند. از لیست جراحان معتبر و شناخته شده و توصیه بهترین بیمارستان ها برای برنامه ریزی سفر شما ، یک تسهیل کننده پزشکی یک پشتیبانی عالی برای مسافران پزشکی است. آنها حتی می توانند درمان شما را همراه با تعطیلات برنامه ریزی کنند (درست مانند یک برنامه ریز تعطیلات که رزرو هتل ، رزرو سفر ، ویزا و سایر کاغذبازی ها را انجام می دهد) و اطمینان حاصل کنند که در طول سفر تا زمانی که شما در خانه امن و خوشحال هستید به کسی مراجعه کنید.

دیگر صبر نکنید و همین امروز جستجوی جراح چاقی خود را برای انجام جراحی چاقی در خارج از کشور آغاز کنید. منابع آنلاین سرشار از اطلاعات ارزشمند هستند ، در حالی که یک مسیر تسهیل کننده پزشکی در وقت گرانبها شما صرفه جویی می کند و با همه موارد فوق و موارد دیگر به شما کمک می کند. با داشتن اطلاعات مناسب ، می توانید از راه حل مراقبت های بهداشتی مناسب شما مطمئن شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *