هرشل واکر کمپین جمع آوری کمک های مالی سنا را برای تزریق سواستیکا لغو کرد

هرشل واکر کمپین جمع آوری کمک های مالی سنا را برای تزریق سواستیکا لغو کرد


هرشل واکر ، نامزد جمهوری خواهان برای مجلس سنای آمریکا ، چهارشنبه پس از آنکه برگزارکننده این رویداد دسته ای از سرنگ هایی را که به منظور ایجاد یک سواستیکا طراحی شده بود در عکس پروفایل توییتر خود در اعتراض به دستورات واکسن نمایش داد ، جمع آوری کمک های مالی در تگزاس را لغو کرد.

این جمع آوری کمک های مالی قرار بود روز شنبه در خانه بتینا سوفیا ویویانو لانگر تهیه کننده فیلم در حومه دالاس انجام شود.

مالوری بلانت ، سخنگوی کمپین گفت: “هرشل دوست قوی اسرائیل و جامعه یهودی است و با نفرت و تعصب در همه اشکال آن مخالف است.” “علیرغم این واقعیت که هدف ظاهری پشت این تصویر ، محکوم کردن دستورات واکسیناسیون دولتی بود ، نماد مورد استفاده عمیقا توهین آمیز است و ارزشهای هرشل واکر یا کمپین او را نشان نمی دهد.”

اساسنامه مجله آتلانتا ، که اولین بار متوجه عکس شد ، من به آن اشاره کردم کمپین واکر در ابتدا آن را “هزینه واکسیناسیون واضح اجباری” توصیف کرد.

پس از انتشار مقاله وی توسط مجله مشروطه ، تصویر پروفایل ویویانو لانگل به بنری تغییر یافت که روی آن نوشته شده بود “خدا برکت تگزاس”.

دن گاتلیب ، سخنگوی حزب دموکرات گرجستان در بیانیه ای گفت: “هرشل واکر از سواستیکا دفاع کرد و لغو جمع آوری کمک های مالی این واقعیت را تغییر نمی دهد که او نتوانسته نمادی نفرت انگیز و یهودستیز را محکوم کند.”

تصویر سواستیکای سرنگ در اعتراض به دستور واکسن در دیگر نقاط ایالات متحده و سراسر جهان ظاهر شده است. اوایل امسال ، مارجوری تیلور گرین (R-Ge) نماینده عذرخواهی کرد زیرا ماسک و دستور واکسن را با قوانین ضد یهودی که توسط آلمان نازی در زمان هولوکاست اعمال شده بود ، مقایسه کرد.

آلیسون پادیلا گودمن ، نایب رئیس بخش جنوبی اتحادیه مبارزه با افترا ، “کسانی که جنایات نازی ها را با سیاست های مدرن بهداشت عمومی مرتبط می دانند ، باید از مقایسه های شرم آور خود عقب نشینی کنند ، مسئولیت را بپذیرند و از سوء استفاده از رنج یهودیان به عنوان یک تاکتیک سیاسی دست بردارند.” در بیانیه ای گفت “خوشحالیم که کمپین جمع آوری کمک های مالی لغو شد و رفتار مجری به عنوان توهین آمیز محکوم شد.”

سخنگوی واکر گفت که عکس نمایه “بسیار توهین آمیز است و ارزشهای هرشل واکر یا کمپین او را نشان نمی دهد”.
عکس AP / بن گری

Funderiser Locker ، که امیدوار است در انتخابات عمومی سال آینده رافائل وارنوک دموکرات را به چالش بکشد ، برای ورود 500 دلار و 5800 دلار برای پذیرایی ویژه VIP درخواست کمک مالی کرده است. روز دوشنبه ، کمپین واکر اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال جاری 3.7 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ ، که او را تشویق به مسابقه در اوایل سال جاری کرد ، از واکر ، برنده سابق جام هایسمن برای دانشگاه جورجیا بولداگ ، حمایت کرد. واکر در مرحله مقدماتی با سه جمهوری خواه دیگر از جمله گری بلک ، کمیسر کشاورزی گرجستان روبرو است.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *