پاسخ: کارکنان NHS با موجی فزاینده از سوء استفاده از بیماران مواجه می شوند که از زمان انتظار طولانی برای مراقبت ناامید شده اند


ویراستار عزیز

ما انجمن پزشکان نماینده کارکنان و کارفرمایان NHS هستیم. ما از نگرانی های مطرح شده توسط آژانس پولی بحرین و سایر سازمان ها استقبال می کنیم. ما همچنین می خواهیم تأکید کنیم که هر نوع سوءاستفاده کلامی یا فیزیکی از پرسنل بهداشت و مراقبت کاملاً غیرقابل قبول است. این حوادث آسیب زا را نمی توان و نباید تحمل کرد.

ما سوء استفاده و رفتارهای تهدیدآمیز اخیر علیه پزشکان عمومی و سایر کارکنان مراقبت های اولیه در چند ماه گذشته را محکوم می کنیم. متأسفانه ، این پدیده تعرض ، آزار و اذیت فیزیکی یک پدیده ناگوار است. همه ما می دانیم که این زمانها برای بیماران سخت و اغلب ناامید کننده است ، اما هر یک از ما تمام تلاش خود را برای رسیدگی به مسائل ملاقات ، انتظار طولانی و مسائل مربوط به آن انجام می دهیم.

NHS در حال حاضر از منابع خود به بهترین نحو استفاده می کند و بیماری همه گیر فشار شدید و استثنایی را بر این منابع وارد کرده است. سوء استفاده از پزشکان عمومی و کارکنان آنها این وضعیت را تشدید می کند و به هیچ وجه ارائه خدمات را بهبود نمی بخشد.

ما باید بپذیریم که همه ما برای مقابله با این چالش کنار هم هستیم. ما از دولت می خواهیم که با اظهارات محکم و صادقانه و حمایت کامل از پزشکان عمومی ما و کارکنان مراقبت های بهداشتی ، اعتماد عمومی را به مردم گسترش دهد. ما از رسانه ها می خواهیم که مسئولیت پذیر باشند و در این تلاش ها کمک کنند. پزشکان عمومی و کارکنان آنها باید اطمینان داشته باشند که محل کار آنها مکانی امن است.

ما از دولت و بیانیه NHSE درباره یک بسته حمایتی برای رسیدگی به “حجم کار و سوء استفاده” با بودجه بیشتر کووید خوشحالیم. ما منتظر جزئیات پیشنهادات و ابتکارات با این بسته هستیم. ما به وزیر بهداشت ، Rt Hon Sajid Javid نامه ای ارسال کرده ایم و از وی خواسته ایم که برای تجلیل از پزشکان عمومی و کارکنان مراقبت های بهداشتی بیانیه ای به مخاطبان محترم ارائه دهد.

آقای سینها
رئیس رسانه و ارتباطات ، انجمن پزشکی بین المللی بریتانیا

آقای غلام عباس
رئیس انجمن پزشکان و جراحان پاکستان در انگلستان

آقای شعبی احمد
دبیر کل ، انجمن پزشکی پاکستان در شمال اروپا

دکتر رامش مهتا
رئیس انجمن پزشکان بریتانیایی با منشاء هندی

دکتر ایلین ولش
سردبیر ، انجمن پزشکان عمومی (انگلستان)

آقای ابراهیم بلاجی
رئيس جمهور. انجمن پزشکی نیجریه در سراسر بریتانیا

دکتر آرون بکسی
مدیر NHS نگرانی ما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *