پنجاه و پنجمین تولد پنجره تولد دیوید بووی از ماه جاری آغاز می شود

پنجاه و پنجمین تولد پنجره تولد دیوید بووی از ماه جاری آغاز می شود


چه مترو کارت ، چه افتخارات و چه نشانه های مترو ، یادبودهای دیوید بووی از زمان مرگش در سال 2016 در خانه مورد تأیید وی در شهر نیویورک بدون وقفه ادامه داشته است. بووی در 8 ژانویه ، 2022 ، 75 ساله می شد. ملک Bowie 75 را راه اندازی می کند ، جشن یک ساله ای که شامل افتتاح دو فروشگاه پاپ آپ ، از جمله یکی در اینجا در شهر است.

این پاپ آپ در خیابان 150 ووستر ، نزدیک خانه سابق وی در خیابان لافایت واقع شده است. این برنامه هفت روز در هفته از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر از 29 اکتبر – 75 روز قبل از تولد وی – و تا اواخر ژانویه ادامه خواهد داشت. (پاپ آپ دیگر در لندن در خیابان 14 هدون اتفاق می افتد ، جایی که بووی جلد آن را گرفت ظهور و سقوط Ziggy Stardust و عنکبوت ها از مریخ.)

این شرکت می گوید این پنجره بازشو “نگاهی منحصر به فرد و عمیق که مسیر شغلی را پوشش می دهد” فهرست و تاریخچه پشتی بووی را ارائه می دهد ، از جمله: اتاقهای ارائه صوت و تصویر HD با همکاری 360 Reality Audio ؛ ساعت ها محتوای ویدئویی شامل مواردی که تا به حال در پشت صحنه دیده نشده و فیلم های کمیابی از آن دیده شده است وحشیانه و واقعیت دوران (دو بار گذشته که وی تور داشت) ؛ فرصت هایی برای خرید نسخه محدود LP ، لباس و موارد دیگر ؛ تصاویر مختلف از پسر. و بیشتر. انتظار می رود در هفته های آینده نیز مهمانان ویژه اعلام شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنجره بازشو و سایر رویدادهای Bowie برنامه ریزی شده برای سال آینده ، می توانید وب سایت Bowie75 را بررسی کنید.

نمایی از پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

فلش

نمایی از پنجره بازشو Bowie 75 در SoHo

املاک دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، تنها دو روز پس از 69 سالگی و انتشار آخرین شاهکار خود درگذشت. ستاره ی سیاهبه به نظر می رسد که آپارتمان سابق او در اوایل امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شد.

شما می توانید لیست ما را برای رتبه بندی هر آلبوم بووی در اینجا بررسی کنید. (نکته مهم: حالا که گرد و خاک نشست و چند سال گذشت ، ستاره ی سیاه اکنون باید آن را در بین شش یا هفت آلبوم اصلی او در نظر گرفت.)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *