کجا می توانید ماراتن بوستون 2021 را به صورت زنده تماشا کنید

کجا می توانید ماراتن بوستون 2021 را به صورت زنده تماشا کنیدپس از 18 ماه تعویق در بحبوحه همه گیری کووید -19 ، ماراتن نمادین بوستون سرانجام مجدداً برای جشن 125 مین سالگرد خود شخصاً بازگشت. پل سوانگارد از NBC Sports قرار است مسابقه را برگزار کند ، با ورودی های اضافی کریس وادل ، هفت بار پارالمپیکی و کارا گوچر دو بار المپیکی.

در حالی که اقدامات ایمنی جدید همه گیر وجود خواهد داشت-مانند اولین زمان شروع به کار ، شرکت کنندگان کمتر ، اثبات واکسیناسیون مورد نیاز یا آزمایش منفی کووید-این هنوز رویدادی است که شما آن را می شناسید و دوست دارید.

در اینجا همه آنچه باید در مورد تنظیم مسابقه تاریخی بدانید آورده شده است.

ماراتن بوستون 2021 کی برگزار می شود؟

ماراتن بوستون 2021 ساعت 8:02 صبح به وقت شرق آغاز شد ، مسابقه حرفه ای مردان از 8:37 صبح شروع شد و مسابقه حرفه ای زنان از 8:45 صبح شروع شد و انتظار می رود تمام روز اجرا شود ، زیرا دوندگان مسابقه 26.2 مایل را تکمیل می کنند. به

ماراتن بوستون 2021 را کجا می توان تماشا کرد؟

این مسابقه از طریق NBC Sports پخش می شود و پوشش آن از ساعت 7:30 صبح به وقت ET آغاز می شود. همچنین در ایستگاه خبری CBS WBZ-TV محلی که مصاحبه با ورزشکاران را در 7 صبح به وقت شرق آغاز کرد ، پوشش داده می شود.

آیا می توانم ماراتن بوستون 2021 را پخش کنم؟

بدون کابل؟ مشکلی نیست. ماراتن بوستون همچنین می تواند به صورت زنده در طاووس (با پوشش از ساعت 7:30 صبح به وقت ET) ، NBCSports.com و برنامه NBC پخش شود.

اگر نتوانم ماراتن بوستون 2021 را به صورت زنده تماشا کنم ، چطور؟

نگران نباش. ماراتن بوستون در المپیک NBC ساعت 8 شب به وقت ET و همچنین در myTV38 در بوستون بازپخش می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *