یکی از کارکنان شهر نیویورک می پرسد که آیا دستور واکسن جدید COVID-19 می تواند معافیت های مذهبی را لغو کند؟

یکی از کارکنان شهر نیویورک می پرسد که آیا دستور واکسن جدید COVID-19 می تواند معافیت های مذهبی را لغو کند؟


من تحت عنوان VII قانون حقوق مدنی از همه دستورات واکسن معاف هستم ، اما اکنون نیویورک واکسن COVID را برای همه کارگران نیویورک اجباری کرده است و به نظر می رسد که آنها به معافیت مذهبی احترام نمی گذارند. شهردار ما بد است. چطور میتونه این کارو بکنه ؟؟ آیا قانونی است؟

من کیستم که با نظر خواننده بحث کنم؟
اما در مورد سوال شما ، این یک سوال عالی است و من خودم در مورد آن کنجکاو شده ام. من فکر کردم ، “این نمی تواند در دادگاه بایستد.” خوب ، بدیهی است سه کارمند مراقبت های بهداشتی نیز کنجکاو بودند و این موضوع را در دادگاه به چالش کشیدند و برنده شدند. این به طور گسترده گزارش نشده است ، اما دادگاه دستور موقت صادر کرده است و کارگران شهر نیویورک که دارای معافیت مذهبی هستند نیازی به واکسیناسیون ندارند. این شهر همچنین موظف است محل اقامت مناسبی را ارائه دهد. در این بحث داغ موارد بیشتری در راه است. در مورد احساسات شما نسبت به شهردار ، این مسئله طی چند هفته حل می شود.

این کارمند دارای معافیت مذهبی از دستورات واکسن بود ، اما دستور جدید شهر نیویورک مبنی بر واکسیناسیون همه کارگران شهر ممکن است این امر را نفی کند.
سازمان حفاظت محیط زیست

کارفرمای من کسی است که واکسیناسیون را اجرا می کند. من نمی خواهم واکسن بزنم و از ترک شغل خود امتناع می کنم بنابراین احتمالاً اخراج می شوم. آیا واجد شرایط دریافت مزایای بیکاری هستم؟

در صورت “جدایی شغلی واجد شرایط” ، کارگران واجد شرایط دریافت مزایای بیکاری هستند.
جدائی شغلی واجد شرایط می تواند بر اساس ایالت متفاوت باشد. در بیشتر موارد ، کارگران می توانند پس از اخراج ، مزایای خود را جمع آوری کنند ، کار خود را به “دلیل خوب” ترک کنند یا به دلایلی غیر از “سوء رفتار” اخراج شوند. با این حال ، علیرغم آنچه ممکن است در جاهای دیگر گزارش شود ، امتناع از رعایت دستور واکسن بعید به نظر می رسد “سوء رفتار” تلقی شود. به نفع کارفرمایان نیست که شما را به این باور برساند که واجد شرایط دریافت مزایا هستید و ممکن است ادعای شما را نقض کنند ، اما اگر شغل خود را در نتیجه عدم رعایت دستور کار از دست بدهید ، فکر می کنم شانس خوش به حالت. شما همچنان واجد شرایط خواهید بود ، حتی اگر مدعی معلولیت یا معافیت مذهبی نباشید.

گرگوری گیانگراند بیش از 25 سال سابقه کار به عنوان مدیر ارشد منابع انسانی دارد و برای کمک به نیویورکی ها برای بازگشت به کار اختصاص داده شده است. سوالات خود را به [email protected] ایمیل کنید. گرگ را در توییتر دنبال کنید:greggiangrande و در GoToGreg.com.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *