2021 رژه هالووین روستا در صورت جمع آوری 150،000 دلار باز می گردد


پس از لغو در سال 2020 به دلیل همه گیری ، همه چیز در حال تکرار امسال رژه هالووین سالانه گرینویچ ویلیج است.

سازمان دهندگان می گویند که مجوزهای لازم را برای میزبانی رژه امسال در 48 سال خود دریافت کرده اند و رندی رنگین کمان ، کمدین ، ​​قرار است مارشال بزرگ باشد.

ژان فلمینگ ، کارگردان رژه طولانی به پست گفت: “این فقط در جریان خون من است. من متعهد به این رژه هستم ، زیرا آن را به عنوان یک اقدام روحانی برای روح شهر نیویورک می بینم.” “من همچنان درباره بازگشت برادوی می خوانم. من در ذهنم فکر می کردم که رژه در خیابان های برادوی پخش می شود. “

https://www.youtube.com/watch؟v=RUKqLauTP1U

سازمان دهندگان می افزایند که از این به بعد ، شرکت کنندگان در رژه باید در محل نمایش از ماسک استفاده کنند ، اما با شروع رژه ، “ماسک ها تشویق می شوند ، اما ضروری نیستند”. فلمینگ گفت که انتظار دارد مردم “با ماسک های خود کاری خلاقانه انجام دهند” ، اگرچه قوانین نزدیک به ایمنی ممکن است با نزدیک شدن به رویداد تغییر کند.

اما یک مانع بزرگ دیگر وجود دارد که مانع از برگزاری رژه می شود: سازمان دهندگان در وب سایت رسمی می نویسند که “آنها این تأیید را خیلی دیر دریافت کردند و نه (همین الان) آنها پول کافی برای برگزاری رژه دارند ، بنابراین … PARADE می تواند لغو شود … به دلیل کمبود بودجه. “آنها باید تا 5 اکتبر 150،000 دلار جمع آوری کنند تا بتوانند در رژه شرکت کنند ؛ از صبح روز جمعه ،” حدود 1600 دلار جمع آوری کرد.

تقریباً یک سال پیش ، رژه هالووین 2020 ، که شنبه شب مصادف با ماه آبی برگزار می شد ، لغو شد. تم سال گذشته باید “عشق بزرگ” و بیلی پورتر مارشال بزرگ باشد. در عوض ، یک رژه عروسکی کوچک که به صورت آنلاین پخش شد و توسط عروسک گردان Basil Twist’s Zohra ، عنکبوت غول پیکر برگزار شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Pb_r-IwB8t8

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *