Business Wire 60 سال نوآوری را جشن می گیرد

Business Wire 60 سال نوآوری را جشن می گیرد


خوشحال 60NS سالگرد ، کسب و کار سیم! ما چیزهای زیادی برای جشن گرفتن داریم!

به مدت 60 سال:

 • ما روابط دیرینه ای را در سازمان خود و در سراسر صنعت اخبار ایجاد کرده ایم و خود را به عنوان شریک مورد اعتماد با مشاغل ، روزنامه نگاران ، کارشناسان سرمایه گذاری ، مقامات نظارتی و موتورهای جستجو معرفی کرده ایم.
 • ما یک موقعیت کلیدی در تقاطع فناوری ، ایجاد ، توزیع و مصرف اخبار داشته ایم و به ما این امکان را می دهد تا بر خدمات و نوآوری های مورد نیاز برای اتصال سازمان ها به توده ها تمرکز کنیم.
 • ما تیم ها و راه حل های مورد نیاز را برای ارائه خدمات استثنایی به مشتریان خود که سزاوار آن هستند ، ایجاد کرده ایم.

به پشت سرت نگاه کن

این شرکت یک شبه رهبر جهانی در توزیع بیانیه مطبوعاتی و افشای مقررات در یک شبه نشد. ما به پیشرفت خود افتخار می کنیم و از همه کسانی که در این راه ما را یاری کردند تشکر می کنیم.

دهه شصت

Business Wire که توسط Lorry I. Lokey تأسیس شد ، اولین بار در 2 اکتبر 1961 درهای خود را با هفت مشتری و تعداد انگشت شماری از رسانه ها باز کرد. ما اکنون به هزاران مشتری در بسیاری از صنایع کمک می کنیم و شرکای رسانه ای در سراسر جهان را قادر می سازیم تا داستانهای خود را به چرخه خبری جاری اضافه کنند.

دسترسی ما در حال حاضر شامل موارد زیر است:

 • 60 خبرگزاری ملی و بین المللی
 • بیش از 100000 رسانه در 162 کشور جهان
 • 1600 گزینه تحویل در بیش از 100 زبان
 • انتخاب بیش از 200 دسته تجاری صنعتی

دهه هفتاد

همانطور که ما همچنان در حال رشد هستیم ، ما چشم به راه حل های خلاقانه داریم و اولین خبرگزاری تجاری هستیم که ارائه می دهیم ارائه بیانیه مطبوعاتی از ماهواره به رایانه در سال 1978. این بدان معنا بود که اخبار بیشتری دورتر و سریعتر حرکت می کردند.

دهه 80

در طول دهه 1980 ، Business Wire نیازهای متغیر کاربران نهایی را در ارتباط با اخبار فوری و تاریخی تشخیص داد و دو ویژگی جدید را برای توزیع راه اندازی کرد.

برای دسترسی سریع به بیانیه های مطبوعاتی بایگانی شده ، ما اعلان های مطبوعاتی را به آدرس شروع کرده ایم پایگاه های خبری تاریخیبه امروزه محتوای Business Wire در LexisNexis موجود است که به 1983 باز می گردد تا به کسانی که به دنبال داده های تاریخی هستند کمک کند.

همچنین ، در این دوره ، ما با توزیع بیانیه های مطبوعاتی به طور مستقیم در خانه های سرمایه گذاری و تحلیلگران مالی ، دسترسی به اخبار فوری را برای مخاطبان مالی ساده کرده ایم.

دهه 90

در سال 1995 ، ما راه اندازی کردیم BusinessWire.com، اولین اخبار صنعت تجارت آنلاین. این امر به عموم مردم این امکان را می دهد تا دسترسی فوری و نامحدودی به بیانیه های مطبوعاتی زمان واقعی که از طریق سرویس ما توزیع می شود ، داشته باشند. امروزه ، وب سایت ما اخبار را بر اساس صنعت ، موضوع ، محتوا و موارد دیگر سازماندهی می کند و این امر باعث می شود که روزنامه نگاران ، تحلیلگران و عموم مردم بتوانند اخباری را که بیشتر به آن اهمیت می دهند پیدا کنند ، بخوانند و به اشتراک بگذارند.

معرفی وب عمومی اهمیت عناصر بصری را در بیانیه های مطبوعاتی افزایش داده است. این بیانیه مطبوعاتی هوشمندانه، تجمیع اخبار و تصاویر در یک بیانیه مطبوعاتی چند رسانه ای ، که در سال 1997 راه اندازی شد. با انتشار اخبار هوشمند ، برای اولین بار ، خبرنگاران دریافت کرده و می توانند محتوای چند رسانه ای و محتوای چند رسانه ای را با هم در یک بسته خبری مشاهده کنند ، که می توانند بلافاصله برای انتشار این ترکیب متنی و مکمل بصری در مقایسه با بیانیه مطبوعاتی فقط متن همچنان به افزایش تعامل ادامه می دهد.

انتشار اخبار هوشمند:

 • می توانید 3x فعالیت بیشتر ایجاد کنید
 • به مخاطبان کمک کنید تا اخبار را به سرعت از طریق متن و تصاویر درک کنند
 • امکان پوشش را افزایش دهید
 • با یک کلیک دسترسی به دارایی های چند رسانه ای را فراهم کنید

دهه 2000

در سال 2003 ، ما Business Wire’s را راه اندازی کردیم شبکه NXخوراک خبری بسته دو طرفه تحت وب. پلتفرم خبری NX ، برای اولین بار ، دریافت اطلاعیه های مطبوعاتی با قالب گلوله ، متن پررنگ ، پیوندها و موارد دیگر را توسط خبرنگاران و شنوندگان نهایی دریافت کرد.

یک سال بزرگ برای Business Wire ، ما در سال 2006 زیرمجموعه ای کاملاً متعلق به شرکت Berkshire Hathaway شد.

دهه 2010

در سال 2011 ، Business Wire پنجاهمین سال خود را جشن گرفتNS سالگرد با به صدا در آوردن زنگ افتتاحیه بورس نیویورک.

با در نظر داشتن امنیت اطلاعات ، Business Wire اقدامات خود را بررسی و دریافت کرده است SOC 2 نوع II صدور گواهینامه در 2014. این صنعت دیگری بود و نشان دهنده تعهد بی دریغ Business Wire به حفاظت از تحویل و انتشار برنامه ریزی شده تبلیغات حساس به مشتریان بود.

سال بعد ، ما یک ویژگی جدید به اخبار هوشمند خود اضافه کردیم: ارسال اختصاصی فیلم های مطبوعاتی به AP Video Hubبه این افزودن دسترسی خبرنگاران AP و مشترکین آنها را به محتوای ویدئویی برای مشتریان ما آسان کرده است.

در سال 2018 ، ما راه اندازی کردیم سیم تعاملی رسانه کسب و کار، اولین بسته خبری تعاملی صنعت ، به طور خاص برای افزایش توجه و تعامل خوانندگان طراحی شده است. در حقیقت ، مسائل مربوط به رسانه های تعاملی Business Wire بیش از دو برابر روزنامه های سنتی مورد توجه قرار می گیرند.

خبرنامه رسانه تعاملی Business Wire:

 • پشتیبانی از طیف گسترده ای از اهداف مانند دسترسی به محتوامشارکت ، پذیرش ، ترافیک ورودی و جمع آوری داده ها (مطالعات موردی ما را بخوانید)
 • مخاطبین را 30 تا 50 درصد بیشتر از روزنامه های سنتی با فرمت تعاملی جذب کنید
 • افزایش فعالیت چندرسانه ای برای انتشار مطبوعات تا 33 درصد

دهه 2020

شرکت ها در سال 2020 به دلیل همه گیری با چالش های غیر منتظره روبرو شدند که منجر به تغییراتی در صنعت رویداد شد.

برای حمایت از نمایشگاه های تجاری مشتریان و شرکت در کنفرانس ها ، برجسته شدن رویداد این برنامه در اوایل سال 2020 آغاز شد و وسایل سنتی رسانه های آنلاین را با وسایل سواری تعاملی بزرگ جایگزین کرد و مستقیماً به دست خبرنگاران و مشتریان احتمالی کشیده شد.

نکات برجسته رویداد:

 • محتوای ثابت را به یک سفر تعاملی مشتری تبدیل می کند
 • با هدایت کاربران در طیف گسترده ای از محتوا ، تعامل و پذیرش را تحریک می کند
 • به راحتی از طریق خبرنامه و صفحات فرود مشتری تقویت می شود

مشتاقانه منتظر است

چرخه خبری متوقف نمی شود و مصرف کنندگان انتظار محتوای مداوم را دارند. ما در 60 سال چیزهای زیادی آموخته ایم و متعهد به ارائه ایمن ، ایمن و دقیق اخبار هستیم. با تغییر چشم انداز رسانه ای در حال تغییر ، ما به ارائه پیشرفت ها و ابزارهایی برای کمک به شما در بیان داستان خود ادامه می دهیم.

من از شما سپاسگزارم

از کارکنان ، مشتریان ، شرکا ، خوانندگان و صنعت ما تشکر می کنیم. با تشکر از شما برای 60 سال فوق العاده! ما مشتاقانه منتظر توسعه صنعت با هم هستیم.

به مناسبت سالگرد الماس ، ما 60 توصیه برای روابط با رسانه ها جمع آوری کرده ایم که منعکس کننده چشم انداز ارتباطات امروز است. راهنمای ما ، جشن 60 سالگی با 60 نکته را بارگیری کنید.

جدول زمانی Business Wire از 1961 تا 2021.


جدیدترین نکات روابط عمومی ، رسانه ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *