FTC چه می گوید؟

شوخی می کنی ؟! این احتمالاً چیزی است که FTC باید با توجه نکردن به دستورالعمل های قبلی FTC و جدیدتر در نظر بگیرد. FTC این دستورالعمل ها را برای محافظت از مصرف کنندگان نوشته است. Infomercial Testimonial Group از سال 2004 مقالات متعددی در تلاش برای محافظت از صنعت اطلاعات تجاری در این زمینه منتشر کرده است. با این حال ، به نظر می رسد همه چیز در گوش ناشنوایان قرار می گیرد و در نهایت یک مزیت ناعادلانه برای سوء استفاده کنندگان ایجاد می کند در حالی که آنها با آتش FTC بازی می کنند. در اصل ، شرکت ها با رعایت نکردن دستورالعمل ها ، فروش شما را سرقت می کنند.

شوخی می کنی ؟! – مثال 1. “ما به دنبال 3 زن و 1 مدل مرد برای خواندن توصیفات دروغین برای یک فیلم کاری هستیم. ما در مرحله تولید یک اثر تبلیغاتی هستیم و ابتدا به مدلها / بازیگران زن نیاز داریم.” اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد ….. “کار شما این است که به یک پارک یا ساحل برسید (مشخص می شود) و یک برنامه پیش نویس نوشته شده در مورد برنامه تمرینی خود را بخوانید. این به این معنا خواهد بود ،” به من زنگ زد ، من انرژی بیشتری داشته باشم ، یک اندازه سقوط کردم و غیره. “. (سن دیگو) تاریخ: 06/02/2010 ، 18:05 PST

شوخی می کنی ؟!

در پایان روز ، صرفاً ایجاد شرایط مساوی برای همه افراد در صنعت هنگام صحبت از توصیفات مطرح می شود. واقعیت تأسف بار این است که این صنعت هنوز بیش از چند سیب بد دارد. بسیاری از “بچه های خوب” در صنعت تلاش می کنند تا قوانین را رعایت کنند و عمدا یا ناخواسته مصرف کننده را گمراه نکنند. با این حال ، به طور روزانه برخی از شرکت های تولید کننده و آژانس های ریخته گری به طور آشکار در حال جذب نیرو برای دریافت “توصیفات” مرتبط با مواد هستند و واقعیت را فاش نمی کنند. مشکل معمولی بودن مقاله کاملاً متفاوت است ، اما اگر روند استخدام توصیفات از ابتدا به اشتباه انجام شده باشد ، گنگ است. اگر یک ارائه کننده گواهی ادعایی یا یک تولید کننده تبلیغات باتجربه از این تاکتیک ها استفاده می کند ، بدیهی است که آنها برای ارائه خدمات توصیفی مشروع به اندازه کافی نمی دانند و خود و مشتری خود را برای بررسی احتمالی دردناک FTC آماده می کنند. به طور معمول ، مشتری واقعی حتی از این عمل آگاه نیست ، زیرا برخی از آژانس های تولید و ریخته گری مشتریان خود را متقاعد می کنند که آن را انجام دهند و هر کاری ممکن است برای حفظ خط بودجه توصیفی انجام می دهند. برخی از شرکتها از تحقیقات نادرست و ارزان و روشهای استخدام استفاده می کنند در حالی که بیشتر در مورد سودآوری خود فکر می کنند با “صدور” برخی توصیفات به جای فکر کردن در مورد مسائل طولانی مدت مشتریان. عناوین و قطعات اخیر 3 نمونه مختلف را بررسی کنید. اگر شما یکی از کسانی هستید که برنامه های شهادت را به درستی اجرا می کنید ، این بر شما تأثیر نمی گذارد. به فروش دزدیده شده توسط رقیبی فکر کنید که حتی از ابتدا قوانین و دستورالعمل ها را رعایت نکرده است.

شوخی می کنی ؟! مثال 2: شهادت شهادت کاهش وزن! “ما به دنبال مردان و زنان با انگیزه بین 25 تا 50 سال هستیم که باید بین 10 تا 40 کیلو وزن کم کنند. مشخصات: توصیفات (می توانند افراد واقعی یا بازیگران باشند) زنان: 25 تا 60 سال (به ویژه 25 تا 40 سال) قفقازی این زنان باید بین 10 تا 20 پوند وزن داشته باشند. ما همچنین می توانیم برخی از زنان لاغر / دارای وزن طبیعی مبتلا به سلولیت را ببینیم. مهمترین چیز این است که آنها باید انگیزه داشته باشند که بخواهند سلولیت خود را از دست بدهند و به مدت یک ماه ناظر وزن باشند. “

بهترین کار این است که ارائه دهنده ای بدون هیچ ارتباط مادی در مورد موفقیت یا شکست یک برنامه داشته باشید. به این معنا که ارائه دهنده مشروح گواهینامه فقط باید ارائه دهنده ای باشد که میزان موفقیت نداشته باشد. در این مرحله ، نادیده گرفتن دستورالعمل ها بهانه ای نیست. عنوان همه چیز را می گوید: “شوخی می کنی؟!”

اینها تنها چند نمونه از شرکت های سراسر کشور است که به احتمال زیاد (شما قاضی خواهید بود) ارتباط مادی که آنها با برنامه شهادت خود ایجاد کرده اند را فاش نمی کند. شوخی می کنی ؟! این یک شماره FTC بزرگ است.

به خاطر داشته باشید که این تبلیغات واقعی و بسیار جدید از این مقاله هستند. در اینجا مثال دیگری از نحوه عدم استخدام برای توصیفات دریافت شده غیر مادی وجود دارد.

شوخی می کنی ؟! مثال 3: “برنامه کاهش وزن به دنبال بازیگران شاهد است تا در یک برنامه تناسب اندام برای یک پروژه غیراجتماعی در تلویزیون ملی شرکت کنند. یک نمایشگاه بزرگ و تصاویر تلویزیونی (25 تا 45 زن) نیاز به بازیگر زن بین 25 تا 45 سال دارد تلویزیون ملی کمپین باید در منطقه نیویورک آماده باشد تا با مربی تمرین کند. “

بنابراین اگر پس از خواندن این مقاله هنوز در حال استخدام توصیفاتی هستید که در بالا توضیح داده شد ، تنها فرض منطقی این است که شما عمداً مصرف کننده را با به چالش کشیدن FTC و به چالش کشیدن کسانی در صنعت که تمام تلاش خود را برای بازی عادلانه انجام می دهند ، گمراه می کنید. بار دیگر “شوخی می کنی؟!”

آیا از مهر ITG استفاده می کنید؟ آیا میدانستید؟ گروه توصیفات تبلیغاتی در مجله SELF و همچنین مهر ITG برای توصیفات تأیید شده توصیه می شود. مقاله زیر نکاتی را در مورد روشهای مناسب استخدام برای ارائه برنامه شهادتین به پای راست ارائه می دهد. مراکز تست Eddie E Gaut Detuag – محل گروه توصیفات تبلیغاتی 714 850 9777

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *