Health Northwell 1400 کارمند را که از دستور واکسن COVID-19 سرپیچی کردند اخراج می کند

Health Northwell 1400 کارمند را که از دستور واکسن COVID-19 سرپیچی کردند اخراج می کند


سخنگوی شبکه مراقبت های بهداشتی ، بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک ، دوشنبه بعد از ظهر اخراج 1400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، تایید کرد.

کارگران بیمارستان ها و خانه های سالمندان باید طبق دستور دولت برای اولین بار در اواسط ماه آگوست ، تا 27 سپتامبر حداقل یک دوز واکسن COVID-19 داشته باشند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که به کارمندان خود هشدار داده است و قصد دارد کارگران خود را با کارگران با حقوق بالاتر که کارها را رد می کردند ، اخراج کند. در حال حاضر ، میزان رعایت واکسیناسیون بیمارستان برای حدود 75000 کارمند باقی مانده تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، سخنگوی بهداشت نورثول ، گفت. “ما مدیون ایم که 100 درصد واکسیناسیون خود را در برابر کووید -19 انجام می دهیم ، به کارکنان ، بیماران و جوامعی که در خدمت آنها هستیم ، بدهکار هستیم.”

اخراج ها کمتر از 2 درصد از کارکنان 23 بیمارستان شبکه و بیش از 800 کلینیک سرپایی را شامل می شود.

در سایر نقاط ، تخمین زده می شود که 5000 کارمند ، یا 12 درصد از سیستم بیمارستان دولتی شهر نیویورک ، هنگام اجرایی شدن فرمان ایالت از هفته گذشته واکسینه نشده باشند. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health+ Hospitals ، گفت که این آژانس تا روز دوشنبه 93 درصد رعایت کرده است و 3000 نفر دیگر در مرخصی بدون حقوق قرار گرفته اند.

به گفته مقامات ایالت نیویورک ، با اجرایی شدن دستورالعمل مراقبت های بهداشتی از هفته گذشته ، بیمارستان ها و خانه های سالمندان شاهد بهبود میزان واکسیناسیون COVID-19 در بین کارکنان بوده اند و 92 درصد از کارگران از هفته گذشته حداقل یک دوز دریافت کرده اند.

او همچنین روز دوشنبه از راه اندازی اولین دسته از کلاس ها پس از مهلت مقرر در شهر نیویورک برای واکسیناسیون معلمان مدارس دولتی خبر داد. این حکم از یک چالش دیرهنگام قانونی جان سالم به در برد ، که سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی کشور جمعه شب بر آن حکم داد. تخمین زده می شود که 18000 کارمند آموزش و پرورش در تعطیلات آخر هفته عکاسی کنند.

با تمام شدن گزینه ها ، معترضان در خیابان های شهر راهپیمایی کردند تا بار دیگر ایالت ها را محکوم کنند.

در میان آنها جان ماتلند ، 36 ساله ، تکنسین تصویربرداری در بیمارستان دانشگاه نورثول استاتن آیلند بود که در تابستان اعتراضات دیگری را علیه دستور واکسن هدایت کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] منجر به مجموعه ای از متخصصان بیکار مراقبت های بهداشتی ، [who are] خشمگین. آنها می خواهند سازماندهی کنند. آنها به دنبال انجام نافرمانی مدنی هستند تا آزادی های ما را پس بگیرند. “” شما یک سری افراد نگران آزادی دارید که بیکار هستند و چیزی برای از دست دادن ندارند. “

این داستان به روز شده است تا شامل شرح بیمارستانها و سلامت در شهر نیویورک شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *