New Union Square Public Art مجهز به جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور است

New Union Square Public Art مجهز به جورج فلوید ، جان لوئیس و برونا تیلور است


روز پنجشنبه ، سه مجسمه در میدان یونیون رونمایی شد که جان لوئیس ، رهبر حقوق مدنی ، جورج فلوید و بریونا تیلور را نشان می داد که توسط پلیس کشته شدند. آنها قبل از حرکت به شهرهای دیگر – و در مقابل یادبود دائمی جورج واشنگتن – تا 30 اکتبر به نمایش گذاشته می شوند. در پایان این تور ، آنها به حراج گذاشته می شوند و درآمد حاصل از آن به خیریه های مربوط به هر کدام اختصاص می یابد.

نصب هنری عمومی SEEINJUSTICE نام دارد و هر قطعه 10 فوت قد توسط هنرمند کریس کارنابوشی از چوب بریده و با برنز نقاشی شده است.

کارنابوشی گفت: “در نتیجه مرگ جورج فلوید ، آگاهی و درک جهانی از همه گیری بی عدالتی در سراسر جهان ظاهر شده است.” “نمایشگاه نشان دهنده این درک جهانی است ، و از درک عمل ، و از عمل تغییر ایجاد می شود. . »

این قطعات توسط بنیاد جان و لیلیان مایلز لوئیس و خانواده های فلوید و تیلور پشتیبانی می شوند. برادر جورج فلوید ، ترنس فلوید ، این هفته در جشن رونمایی حضور داشت و ABC7NY گزارش داد که او به حضار گفت: “این اولین بار است که او مجسمه ای شبیه این در شهر نیویورک دارد و معمولاً نقاشی دیواری روی دیوار است ، بنابراین تغییر اینجا ، تغییر “اینجا”.

به گزارش آرت نت ، “اعضای خانواده ، نوازندگان هیپ هاپ و دیگر چهره های اجتماعی حکاکی را به پایه خود اضافه کرده اند.”

این نمایشگاه از سازمان جدیدی به نام Confront Art ناشی می شود که هدف آن ارتباط “آثار باستانی با جنبش ها” است. تابستان امسال ، مجسمه ای از فلوید در Flatbush Junction نصب شد و پس از تخریب مجبور به تعمیر شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *