آیا اهداف تناسب اندام شما در دسترس است؟


ما در حال حاضر ، در نیمه راه سال جاری هستیم. آیا آن اهداف تناسب اندام را که در روز سال نو دوباره تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چطور هستید

سالن های ورزشی Corpus Christi ما سنت سالانه متعهد شدن به خودسازی را درک می کنند ، اما ما همچنین متوجه هستیم که علاقه اغلب در چند هفته اول از بین می رود. انگیزه داشتن دشوار است ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

اهداف معقول تعیین کنید

اینجا معامله است. اهداف بلند مدت بزرگ تنها در صورتی عالی هستند که بتوانید به آنها برسید. اگرچه ممکن است هدفی را در ذهن داشته باشید ، اما وزن خاصی را که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم آن را در لقمه های کوچک حل کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی نگه دارید. صادق باشید. واقعاً به چه چیزی می توانید برسید؟ این با اهداف متوسطی که می توان به آنها دست یافت شروع می شود. موفقیت های جزئی به ایجاد اعتماد به نفس برای رسیدن به آن هدف نهایی کمک می کند.

حرکت!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید کاری در این زمینه انجام دهید. تنها صحبت نکنید ، وارد ورزش شوید و حرکت را شروع کنید. یک فعالیت تناسب اندام پیدا کنید که از آن لذت می برید و آن را ادامه دهید.

آیا انرژی دیگران باعث ایجاد انگیزه در شما می شود؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با احساسات مثبت احاطه کرده و می تواند سرگرم کننده باشد. آیا ترجیح می دهید تنها تمرین کنید؟ تجهیزات تک ایستگاهی ، چه قلبی و چه قدرتی ، به شما این امکان را می دهد که به تنهایی ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم آن قالب آموزشی را پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد.

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها و رفتن به باشگاه سخت تر و سخت تر می شود ، هیجان اولیه خود را به خاطر بسپارید و متعهد شوید که از خود مراقبت کنید.

و هنگام ظاهر شدن ، انجام کار و رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید ، به خودتان پاداش دهید.

شما شایسته تبریک فراوان هستید و به پشت او سیلی می زنید. خودتان را با غذاهای پرکالری که کار سخت شما را خراب می کند پاداش ندهید.

همکاران تناسب اندام

ما به سلامت و رفاه جامعه خود ایمان داریم و سالن های بدنسازی ما در Corpus Christi دوست دارند شریک تناسب اندام شما باشند.

بگذارید با شما در این سفر قدم بزنیم. ما به شما کمک می کنیم آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تهیه کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *