آیا زمان لگد زدن به قوطی فرا رسیده است؟


در مطالعه اخیر منتشر شده در مجله آمریکایی تغذیه بالینی ، که شامل بیش از 125000 نفر بود ، آنها پیوندهای واضحی بین سرطان خون و لنفوم هنگام مصرف روزانه نوشابه پیدا کردند.

ماده قاتل موجود در نوشابه ها آسپارتام نام دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پشت قوطی را برگردانید و خواهید دید که این ماده اصلی است.

شخصاً ، بیش از دو سال پیش قوطی را لگد زدم ، و این چیزی است که من متوجه آن شده ام ، دیگر صورتم متورم نشده است و دندان هایم به طور طبیعی سفیدتر به نظر می رسند. مسلماً من با یک قوطی کک رژیمی رابطه داشتم ، در یک مرحله من بیش از 5 قوطی در روز می نوشیدم! اما خدا را شکر او دیگر نیست. من در خواب نمی بینم که آن را بنوشم ، من به تازگی جرعه ای از یکی از دوستانم خوردم و طعم مضری داشت. چیزی که من امروزه به دنبال آن هستم آب نارگیل یا آب است و من واقعاً همه آن را از دست نمی دهم ، معده من از مزایای آن استفاده می کند و به ندرت نفخ می کند مگر اینکه زمان ماه یا کریسمس باشد!

اما آیا باید از این نتایج شگفت زده شد؟ انصافاً ما در دوران پدربزرگ و مادربزرگمان نوشابه مصرف نمی کردیم ، پس آیا ما واقعاً خوک های هندی احمقانه هستیم؟ من تعجب می کنم که دانشمندان در سالهای آینده در مورد اثرات آسپارتام بر سلامت انسان چه چیزی کشف خواهند کرد؟

در سال 2015 ، یک شرکت نوشابه بسیار محبوب ، آسپارتام را از محصولات خود حذف کرد زیرا مطالعات قطعی بود که می تواند با تومورهای مغزی ، مولتیپل اسکلروزیس ، لوپوس ، نابینایی ، تشنج ، مشکلات روحی و روانی و نقایص مادرزادی مرتبط باشد ، احتمالاً به این دلیل که مواد تشکیل دهنده آن می توانند دوزهای بالا به اندازه کافی ، مضر است.

حقیقت این است که هیچ یک از ما اثرات بلندمدت نوشیدن نوشابه را نمی دانیم و من واقعاً معتقدم “اگر شک دارید آن را ترک کنید” صادقانه می توانم بگویم که پوست من روشن تر و شفاف تر است و لکه ها را کمتر می کند. در بدن من جریان دارد اگر به آن معتاد هستید ، سعی کنید این عادت را کاهش دهید ، در نهایت این عادت را ترک خواهید کرد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *