آیا نوعی آب نبات در رژیم Medifast مجاز است؟

گاهی اوقات من از افرادی می گویم که می پرسند آیا می توانند در رژیم Medifast غذای راحت خاصی بخورند. گاهی اوقات ، آنها تقریباً مطمئن هستند که غذای مورد نظر قابل قبول نخواهد بود. یکی از این نمونه ها آب نبات است.

ممکن است شما نظری مانند “می دانم که پاسخ این سوال احتمالا منفی است ، اما آیا مجاز به خوردن شیرینی در Medifast هستید؟ من ضعف زیادی در مورد شیرینی ها دارم. من تن نمی خورم ، فقط یک کوپه از تکه های کوچک. یک روز ، و نه ، من می خواهم این کار را رها کنم ، با وجود اینکه می دانم که عشق من به شیرینی احتمالاً یکی از مواردی است که به نیاز من به رژیم کمک می کند. “

شما می توانید یک نوع آب نبات بسیار خاص داشته باشید و هنوز در دام نیفتید. Medifast به شما این امکان را می دهد که پنج وعده غذایی از قبل بسته بندی شده خود را در روز بخورید به علاوه وعده ای که به تنهایی تهیه می کنید. علاوه بر این ، شما مجاز هستید هر روز میان وعده ای مصرف کنید که شامل غذاهایی مانند کرفس ، پالت بدون قند ، ژلاتین بدون قند ، ترشی یا سه تکه صمغ یا نعناع بدون قند است. (همچنین می توانید یکی از کوکی ها یا چیپس های Medifast را داشته باشید. به عنوان مثال می توان به چیزکیک ، چیپس سیب و سبزیجات اشاره کرد.

در حال حاضر ، برای نعناع معمولاً در مورد آب نبات های با طعم نعناع یا نعناع یا نعناع سبز صحبت می کنند. و من فکر می کنم که آنها آدامس و نعناع را تشویق می کنند زیرا می دانند که اگر طعم تازه ای در دهان خود داشته باشید ، احتمال اینکه تقلب کنید کمتر است. زیرا وقتی دهان شما تمیز و تازه است ، به احتمال زیاد نمی خواهید غذا بخورید و با این احساس تداخل داشته باشید. (به همین دلیل افرادی که هوس می کنند اغلب هنگام ضربه زدن دندان های خود را مسواک می زنند.)

من می دانم که برخی از افراد تعریف نعناع را شامل شیرینی های سخت و بدون قند می کنند. من مطمئن نیستم که شرکت آن را تأیید کند (و به همین دلیل من شما را تشویق می کنم که با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید) ، اما این عمل به نتایج آنها آسیب نزده است. من حتی افرادی را می شناسم که گهگاه از آن آبنبات های شکلاتی کوچک بدون قند استفاده می کنند. اگر قصد دارید این مسیر را دنبال کنید ، باید مطمئن شوید که یک گزینه بسیار کم کالری را انتخاب کرده اید.

صادقانه بگویم که مردم نیز گاهی اوقات در این رژیم تقلب می کنند. من شخصی را می شناسم که روزانه اجازه دارد یک تکه کوچک شکلات بخورد. از نظر انطباق ، این ایده آل نخواهد بود. اما برخی از افراد از این نوع اراده برخوردارند و باعث می شوند برای آنها مفید واقع شود. و دیگران همه این کار را انجام می دهند و همیشه یک غذای کامل یا سایر خوشمزه ها خواهند داشت. من فکر نمی کنم این پایان جهان است ، به شرطی که در اسرع وقت به رژیم غذایی خود بازگردم. این معمولاً کاری است که من سعی می کنم انجام دهم.

اما برای پاسخ به س posال مطرح شده ، می توانید سه نعناع بدون قند در روز میل کنید و به رعایت کامل آن ادامه دهید. و نیازی نیست که این غذا را به جای یکی از شش وعده غذایی خود میل کنید. این در بالای آن وعده های غذایی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *