اسکیت بوردی که مجسمه جورج فلوید را در نیویورک خراب کرد با فیلم ضبط شد

اسکیت بوردی که مجسمه جورج فلوید را در نیویورک خراب کرد با فیلم ضبط شد


ویدئویی که پلیس اوایل روز دوشنبه منتشر کرد ، لحظه ای را نشان می دهد که یک خرابکار اسکیت بورد روی مجسمه جورج فلوید در میدان یونیون رنگ پرتاب کرد.

در این ویدئو مظنون ناشناخته ای در حالی که در نزدیک مجسمه جان لوئیس نماینده فقید در حالی که در حوالی ساعت 10:15 صبح روز یکشنبه در حال کتک زدن با چیزی در کوله پشتی خود بود قبل از اسکی به سمت تأسیسات فلوید در حال خم شدن دستگیر شد.

او نشان داده شده است که رنگ خاکستری را روی صورت و قاعده نیم تنه فلوید می اندازد و سپس سوار شمال در ضلع غربی پارک می شود.

در این ویدئو دو نفر – ظاهراً یک بزرگسال و یک کودک – در نزدیکی ایستاده اند و مظنون در حال پاشیدن رنگ ، تلاش بزرگسالان را برای گرفتن عکس از مجسمه خنثی کرده است.

گروه ویژه جنایت از نفرت NYPD در حال بررسی این حادثه است.

تصاویر منتشر شده توسط NYPD نشان می دهد که خرابکاری باعث تغییر شکل مجسمه شده است.
DCPI

مظنون به عنوان مردی با پوست روشن و متوسط ​​ظاهر می شود که آخرین بار با کلاه مشکی ، کاپشن سبز تیره ، پیراهن سبز نئونی ، شورت مشکی ، کفش های کتانی سیاه و سفید و کوله پشتی سبز دیده شده است.

عکس ارسال شده در توییتر آنچه به نظر می رسد روی مجسمه رنگ پاشیده شده است ، که همچنین مخدوش شده است ، چند روز پس از اولین نمایش در Juneteenth در East Flatbush ، بروکلین ظاهر می شود.

این مجسمه به تازگی به پارک منهتن منتقل شده است.

پلیس به دنبال این مرد است که در یک فیلم نظارت دیده شده است.
پلیس به دنبال این مرد است که در یک فیلم نظارت دیده شده است.
DCPIدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *