اورلاندو بلوم “فرار از مرگ” را در پاییز 1998 به یاد می آورداورلاندو بلوم مدتی طول کشید تا در مورد سقوط تهدیدکننده زندگی این ستاره در سال 1998 فکر کند و جزئیات سقوط را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

این بازیگر 44 ساله در اینستاگرام خود نوشت: “من دستگاهم هستم حدود 3 ماه پس از سقوط 3 طبقه و ستون فقرات من را خرد کرد و از مرگ و فلج فرار کرد.” هنگام حمل دستگاه و با وجود زخم هایش لبخند می زند.

وی افزود: “هر روز از اعضای خود قدردانی می کنم که به من اجازه می دهند محدودیت های خود را پیش ببرم و در کنارم زندگی کنم (اکنون ایمن تر است)” ، وی امروز دومین عکس خود را در حال سوار شدن با یک دوست به اشتراک گذاشت.

نامزد بلوم ، کتی پری ، در مورد این پست نوشت: “دوستت دارم”. میراندا کر ، همسر سابق این بازیگر نیز نوشت: “خیلی بهت افتخار میکنم ❤️”.

بازیگر “دزدان دریایی کارائیب” قبلاً در مورد سقوط با GQ اظهار داشت ، در سال 2005 به نشریه گفت که این حادثه هنگام بالا رفتن از تراس پشت بام با دوستان رخ داده است. وقتی لوله زهکشی که از آن بالا رفت سقوط کرد ، ستاره سه طبقه سقوط کرد.

بلوم به مجله گفت: “تا آن زمان ، من از زندگی و مرگ قدردانی نمی کردم ، زیرا ما شکست ناپذیر نیستیم.” “و به مدت چهار روز ، با ایده زندگی تا پایان عمر روی ویلچر روبرو شدم. به برخی از نقاط تاریک در ذهنم رفتم. متوجه شدم که یا دوباره راه می روم یا نه. “

او ادامه داد: “اما آن حادثه همه چیز را در زندگی من گزارش کرد.” “تا زمانی که نزدیک به از دست دادن آن نباشید ، متوجه آن نمی شوید. او معمولاً موتورسواری می کرد و اتومبیل ها را رانندگی می کرد ، انگار همه آنها پیست مسابقه بودند. مسخره بود این به این دلیل نبود که من فکر می کردم عالی است ؛ این فقط به این دلیل بود که من عاشق زندگی در همسایگی بودم. اما سرد. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *