این شرکت به بازگشایی ایمن مدارس پس از COVID اختصاص داده شده است

این شرکت به بازگشایی ایمن مدارس پس از COVID اختصاص داده شده است


در ماه سپتامبر ، دانش آموزان و معلمان در سراسر نیویورک به صورت حضوری در بحبوحه شیوع ویروس کرونا ، دلتا متغیر ، یادگیری را آغاز کردند. اساتید و کارکنان با یک سال تحصیلی نامشخص روبرو هستند که در آن باید سعی کنند تمرکز خود را بر آموزش بگذارند نه کروناویروس. با این حال ، نگرانی در مورد ایمنی خود و سلامت دانش آموزانشان ، خواه از قرار گرفتن در معرض خطر ، و دسترسی به منابع حیاتی بهداشت و ایمنی ، هرگز دور از ذهن نیست.

برای بازگشایی و باز ماندن مدارس ، باید محصولات بهداشتی و ایمنی با کیفیت بالا برای محافظت از دانش آموزان ، اساتید و خانواده ها وجود داشته باشد. متأسفانه ، با توجه به الزامات نظارتی در حال پیشرفت ، فرآیند تهیه این اقلام برای سیستم آموزشی از ابتدای همه گیری پیچیده تر شده است.

Re-open.com می تواند به مدارس دسترسی آسان ، سریع و قابل اطمینان به محصولات بهداشتی و ایمنی با کیفیت بالا مطابق با آخرین مقررات ایالتی و فدرال کمک کند. این شرکت تامین این محصولات را از مشارکت خود با مشاغل زنان و اقلیت ها و مشاغل متعلق به جانبازان دارای معلولیت در اولویت قرار می دهد. به لطف بودجه فدرال فدرال ، مدارس دولتی و دولتی نیویورک نیازی به هزینه یک سنت برای حفاظت ندارند.

دیوید آ. کلارد ، مدیرعامل و بنیانگذار re-open.com ، با الهام از والدین خود ، هر دو معلم بازنشسته ، به کمک معلمان و دانش آموزان در ایمن ماندن اختصاص داده است. “تدریس یک حرفه شریف است – این درست نیست که معلمان را در معرض خطر قرار دهیم یا مدیران را با استرس اضافی برای دستیابی به وسایل نقلیه شخصی سازگار برای ایمن نگه داشتن کلاس های درس خود مواجه کنیم.”

با گذشت زمان محدود ، انتظار می رود مربیان و مقامات بیش از 1200 صفحه مقررات فدرال ، ایالتی و محلی را بررسی کنند تا تعیین کنند که آیا محصولاتی که خریداری می کنند درست و ایمن است یا خیر. مدل تحلیلی هوشمند (SAM) ، یک راه حل مبتنی بر وب مبتنی بر ابر که توسط re-open.com طراحی شده است ، حدس و گمان را از فرایند خرید حذف می کند. SAM که توسط تیمی از متخصصان مقررات ، سلامت و هوش مصنوعی (AI) توسعه یافته است ، از هوش مصنوعی برای بررسی مقررات و بررسی داده های منحصر به فرد برای هر مدرسه استفاده می کند. فقط در 30 ثانیه ، SAM نوع و میزان بهینه محصولات بهداشتی و ایمنی مورد نیاز مدرسه را برای صرفه جویی در وقت و هزینه مشخص می کند و همچنین برای آرامش خاطر گواهی رعایت می کند.

کلارد می گوید: “خرید یک هنر نیست ؛ یک علم است و می توان آن را به طور دقیق پیش بینی کرد. راه حل ما بر اساس مقررات ، ورودی واقعی به سازندگان و مردم است – هیچ تعصبی وجود ندارد. این امر به ویژه برای سیستم آموزشی اهمیت دارد.”

SAM به عنوان یک فناوری مبتنی بر مقررات ، برای کمک به رفع بسیاری از موانع رعایت شده توسط دولت فدرال در پاسخ به 8.7 میلیارد دلار اختصاص داده شده به سیستم آموزش عمومی نیویورک ساخته شد. توصیه های تولید شده توسط SAM معیارهای “ضروری” و “معقول” را برآورده می کند ، دو مورد از بزرگترین موانع مربوط به بازپرداخت فدرال است. SAM همچنین با تأمین کنندگان قرارداد در سراسر ایالت نیویورک ادغام می شود تا یک لایه اطمینان بیشتر اضافه کند. با استفاده از داده های عمومی هزاران مدرسه آمریکایی و ارتباطات آماری پیچیده ، فناوری پیشرفته پشت SAM به آن اجازه می دهد به سرعت به یک راه حل سراسری برای همه مدارس و دانشگاه ها تبدیل شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ifK7U4ffne4

کلارد می گوید: “مدارس و مقامات تدارکات یا از بودجه مطلع نیستند یا نگران بازپرداخت هزینه های معتبر نیستند – SAM این عدم قطعیت را برطرف می کند.”

SAM یک “هزینه مجاز” تحت صندوق ثبات چند ساله آموزش عمومی ایالات متحده است ، از جمله ESSER Fund (قانون CARES) ، ESSER Fund II (CRSA Act) و ARP ESSER Fund (ARP Act) ، که همه آنها دوباره محصولات open.com قابل پرداخت برای مدارس است. re-open.com یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه از SAM را ارائه می دهد تا به مربیان اجازه دهد قدرت SAM را به طور مستقیم تجربه کنند.

در کمتر از 30 ثانیه ، SAM توصیه شخصی را بر اساس زمان تحویل ، ترجیح محصول و مقررات فعلی ارائه می دهد. کاربران می توانند محصولات بهداشتی و ایمنی را از بسیاری از تامین کنندگان کوچک ، متعلق به اقلیت ها و زنان و متعلق به کهنه کارها فیلتر کنند.


قبل از ثبت نام در دوره آزمایشی رایگان 14 روزه ، کاربران می توانند میزان بودجه فدرال LEA مدرسه نیویورک خود را بررسی کنند.


مدارس نیویورک در برنامه SAM از قبل پر شده اند تا کاربران بتوانند به راحتی از بین آنها انتخاب کنند.


re-open.com علاوه بر حمایت از مدارس نیویورک ، متعهد است که از نیویورک در موارد دیگر نیز حمایت کند. بخشی از هر مجوز SAM خریداری شده به DonorsChoose Education Charitable اهدا می شود ، که به معلمان مدارس دولتی وسایل مورد نیاز برای دانش آموزان را ارائه می دهد ، و بنیاد گذار ویژه اپراتورها ، که به جانبازان عملیات ویژه ارتش کمک می کند تا از خدمات به بزرگترین آنها منتقل شوند. حرفه ای در شرکت های بزرگ آمریکا.

با بازگشایی مدارس به re-open.com بپیوندید – و به بازگشایی جهان کمک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده مدیریت مدرسه از راه حل های نوآورانه و خرید م effectivelyثر محصولات بهداشتی و ایمنی ، لطفاً از re-open.com/nysam دیدن کنید یا برای شروع دوره آزمایشی رایگان خود ، بدون نیاز به اطلاعات پرداخت. اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *