برنی سندرز آزار و اذیت کیرستن سینما را در بحبوحه هزینه ها محکوم نخواهد کرد

برنی سندرز آزار و اذیت کیرستن سینما را در بحبوحه هزینه ها محکوم نخواهد کرد


سناتور برنی سندرز (I-Vt.) از امضای بیانیه ای مبنی بر محکومیت آزار و اذیت سناتور کرستن سناما (D-Arizona) در هفته گذشته خودداری کرد مگر اینکه شامل فشار بر زبان وی برای تغییر موضع خود در قبال لایحه هزینه های اجتماعی 3.5 تریلیون دلاری پیشنهادی باشد. ، Axios اواخر چهارشنبه گزارش داد.

بیانیه اولیه رهبری دموکراتیک سنا سه شنبه توسط جف گیرتز ، مدیر ارتباطات سناتور کوری بوکر (D-NJ) ، در واکنش به حادثه روز یکشنبه که در آن فعالان حامی مهاجرت سخنرانی سینمایی او را در دانشگاه ایالتی آریزونا مختل کردند ، تنظیم شد. ، سپس به دنبال کبوترها پیش از راهنمایی او از طریق درب غرفه در حمایت از قوانین گسترده.

این حادثه در یک فیلم ضبط و در شبکه های اجتماعی منتشر شد که جنجال گسترده ای را برانگیخت.

در پاراگراف سوم پیش نویس بیانیه آمده است: “آنچه در این ویدئو اتفاق افتاد نقض حریم خصوصی سناتور سینما بود که در گفتمان عمومی ما جایی ندارد و ما آن را به شدت محکوم می کنیم.”

مایک کاسکا ، مدیر ارتباطات سندرز ، در ایمیلی که روز سه شنبه در اختیار Axios قرار گرفت ، پیشنهاد کرد که Geertz پاراگراف را با این کلمات شروع کند: “در حالی که ما امیدواریم سناتور سینما موضع خود را در مورد اصلاح نسخه دارویی تغییر دهد و از یک لایحه آشتی عمده حمایت کند” قبل از اینکه به محکومیت تبدیل شود. زبان

سناتور برنی سندرز ، مستقل از ورمونت ، در یک کنفرانس خبری در کنگره آمریکا حاضر می شود.
بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

لحظاتی بعد ، گرتز به کاسکا پاسخ داد: “متشکرم از پاسخ. مدیر [Booker] من نمی توانم با این اصلاحیه موافقت کنم. ”

صبح چهارشنبه ، کاسکا گیرتز از طریق ایمیل گزارش داد که “سندرز امضا نمی کند ، بنابراین لطفا” تیم رهبری دموکراتیک سنا “را از تیتر حذف کنید.”

Axios گزارش می دهد که این بیانیه هنوز منتشر نشده است ، اگرچه توسط تعدادی از دموکرات های ارشد سنا از جمله چاک شومر رهبر اکثریت (دموکرات نیویورک) ، اکثریت ویک دیک دوربین (دموکرات) و الیزابت وارن (دموکرات) امضا شده است. .. -Mass.) ، و Joe Manchin (DW.Va.) به علاوه بوکر.

منچین و سینما گفتند که از لایحه آشتی – که عمدتاً توسط سندرز تهیه شده است – صرف 3.5 تریلیون دلار حمایت نمی کنند ، موضعی که باعث محکومیت آنها از سوی فعالان مترقی و اعضای کنگره شده است.

سینما به معترضانی که در تعطیلات آخر هفته آن را مورد آزار و اذیت قرار دادند ، حمله کرده و روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که اقدامات آنها “اعتراض مشروع” نیست.

او گفت: “غیرقابل قبول است که سازمان های فعال اعضای خود را با انجام فعالیت های غیرقانونی مانند ورود به ساختمان های بسته دانشگاه ، ایجاد اختلال در محیط های آموزشی و عکاسی از دانشجویان در دستشویی به خطر بیاندازند.” . » این کاملا نامناسب است. “

در کاخ سفید ، بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره این حادثه احمقانه تر بود و به خبرنگاران گفت: “فکر نمی کنم تاکتیک های مناسبی باشد اما برای همه اتفاق می افتد.”

بایدن افزود: “تنها افرادی که چنین اتفاقی نیفتاده است افرادی هستند که در اطراف ایستاده اند.” “بنابراین این بخشی از روند است.”

جن سکاکی ، سخنگوی مطبوعات ، به خبرنگاران گفت که هجوم فعالان به کلاس سینما “نامناسب و غیرقابل قبول است” ، اما افزود که دولت “از حق اساسی مردم برای اعتراض ، اعتراض و انتقاد حمایت می کند” و از محکوم کردن تعقیب و گریز حمام سینماما خودداری کرد.

کاسکا در تماس با روزنامه پست در اواخر روز چهارشنبه از اظهارنظر خودداری کرد. گیرتز فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *