بهترین مقصد WFH که هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند


شما سرانجام با چشمان کاملا گرد واژه “کار” را به عنوان بخشی از زبان مشترک پذیرفته اید.

بنابراین در حال حاضر ساحل برای مرور فهرستهایی از جمله ، به عنوان مثال ، سایت مسافرتی انگلیسی Holidu ، که 10 مکان برتر جهان را از کجا انجام داده است (از طریق CNBC) رتبه بندی کرده است ، واضح است.

به نظر می رسد که Annnnnnnnd یک بازی چرخش جهان و به طور تصادفی با یک انگشت بی قرار است:

1. بانکوک ، تایلند
2. دهلی نو ، هند
3. لیسبون ، پرتغال
4. بارسلونا ، اسپانیا
5. بوینس آیرس ، آرژانتین (تساوی)
5. بوداپست ، مجارستان (قرعه کشی)
7. بمبئی ، هند
8. استانبول ، ترکیه

9. بخارست ، رومانی
10. پوکت ، تایلند

(واقعاً قرعه کشی شماره 5 است؟ اجازه دهید خیلی زیبا نباشیم.)

چاتانوگا جذاب ، تنسی: بزرگترین منطقه شهری. 528K: مجبور شدم وارد شماره 11 شوم ، درست می گویم یا نه؟

نه ، من فکر نمی کنم او میلیون را شکسته باشد. که بسیار بسیار اشتباه است.

پروازهای منفی و بدون توقف از نیویورک (به طور موقت؟) در اواسط همه گیری همه گیر هستند ، بنابراین او می گوید: “چرا دیکنز” یک روز 7 ساعته وحشت را متوقف خواهد کرد ، با توقف های اجتناب ناپذیر در دی سی. یا مشابه آن ، فقط در شرق تنسی؟ »در آن زمان او می توانست از اروپا دیدن کند. کانادا ساحل غربی. مکزیک مناطق گرمسیری خانه ها خانه ها هر دیگری جایی در غرب که چاتانوگا نیست.

برای این ما می گوییم: دیگر از شما س beingال نمی شود.

این شهر Scenic City (بله ، این نام مستعار واقعی آن است) را در بر می گیرد زیرا ارزشش را دارد. خوک های مرموز اکنون شروع می شوند.

مرحله 1: خانه ندارید

شلیک هوایی از چاتانوگا
او می تواند جوانترین ساکن مترو چاتانوگا ، شماره خوش شانس 528001 باشد.
مت مک للند

با توجه به ماشین حساب مفید او ، چندان هم گیج کننده نیست که هزینه های مسکن در چاتانوگا 82 درصد ارزان تر از منهتن باشد.

زیلو دوست دارد. PC Mag آن را دوست دارد. MakeMyMove آن را دوست دارد ، هر کسی که باشد.

اما دقیقاً کجا / چگونه؟ بستگی به خواسته شما دارد: هتل ، کابین ، آپارتمان به سبک شهری ، خوابگاه معمولی ، خانه درختی. منطقه مترو همه چیز را دارد. بهترین مکان برای شروع ، شرکت گردشگری Chattanooga است. وب سایت اتاق بازرگانی xo و به سادگی همه چیز را با یک پرسشنامه کوچک سرگرم کننده تنگ می کند تا زمانی که به یک تناسب کامل برسید (اگر به دنبال بهبودی کامل نیستید ، فرصت های شغلی را ذکر نکنید).

یا ، در واقع ، از زندگی طولانی مدت در اینجا ، NOOGAToday می خواهد به آرامی به شما یادآوری کند که قیمت خانه ها 27.5 درصد کمتر از میانگین ملی است ، که نمی توانید در برخی از شهرهای اطراف که توجه همه را به خود جلب کرده است ، مباهات کنید.

اقتصاد گیگ

یک پریز خارجی ساختمان برد برق.
آیا اینترنت چاتانوگا واقعا سریعتر از اینترنت کاخ سفید است؟ سیا؟ از کره جنوبی؟ یک سفر رزرو کنید و بدانید ، جورج کنجکاو.
عالمی

وقتی نزدیکترین مسابقه شما از “بهترین کباب ها و / یا موسیقی” جهان (ممفیس ، نشویل ، ناکس ویل) تشکیل شده است ، باید با ثانیه های شل و ول بازی کنید که خدا شما را راضی کرده است.

در مورد Chattanooga ، “سریعترین اینترنت جهان” است.

این یک بازی خطرناک است ، هویت خود را بر اساس چیزی عادی و زیرساختی مانند پهنای باند ایجاد می کنید ، اما این در مورد نشان دادن فشار دوش شهر شما است ، درست است؟

برای افراد ناآگاه ، سرعت افسانه ای 10 گیگابیت بر ثانیه Chatt ، با احترام از شرکت عظیم برق محلی (EPB برای دوستان) ، تقریباً نامحسوس است. اما برای کسانی که در Twitch پخش می کنند ، آنها در میان ما بازی می کنند و “Invincible” را تماشا می کنند ، و همچنین از خانه کار می کنند. ما به یکباره ، آنهایی که واقعی بودند ، به دست آوردیم.

و یکی از این پناهگاهها ، که به تازگی با مواد بازیافت شده مانند گوشت و استخوان به نام Crash Pad ساخته شده است ، خوشبختانه آن را به کارگران بالقوه و زحمتکش ارائه می دهد (از 51 دلار در شب شروع می شود).

حرکت دادن سوزن

یک متخصص پزشکی واکسن COVID را آماده می کند.
نقاب زدن یا عدم پوشش ، این سوال آزاردهنده است. بهترین پاسخ: اتاق را بخوانید ، یکی را در جیب خود ببرید که چشمان شما متعفن است ، اما احتمالاً به آن احتیاج نخواهید داشت مگر اینکه این شخصیت مو نقشه های شوم دیگری داشته باشد.
Shutterstock

حقایق: وقتی صحبت از واکس به میان می آید ، تنسی یک فرد سست است. اما نه به اندازه همسایگان آشفته آن مانند “باما ، می سی سیپ و آرکانزاس”. در حالی که ایالت به طور کلی در حدود 42٪ برای کل خالی در حال حرکت است ، شهرستان همیلتون (خانه شیرین خانه چاتانوگا) از 47 +٪ هارتر لذت می برد و رویکردی بدون نقاب ، شاد و سالم به زندگی دارد. در New یورک

تعطیلات اکتبر (و فراتر از آن)

کسی Adderall را در آب لوله کشی آزمایش می کند ، زیرا افراد گفتگو به انجام کارها معتاد هستند ، به ویژه اگر این امر شامل حمل و نقل باشد.

درست در دهمین ماه ، جشنواره Chattanooga MotorCar از 15 تا 17 اکتبر و ماشین جمع آوری ایده مربوط به حراج Mecum ، که از 15 تا 16 اکتبر برگزار می شود ، وجود دارد.

سپس ، از 8 تا 10 نوامبر ، جشنواره F3: Future of Freight ، که از صنعتی که شهر در آن ساخته شده است تجلیل می کند ، به 30 مکان مختلف در شهر فرود می آید (هیجان انگیزتر از آنچه باید باشد).

از محافظت استفاده کنید

علاقه مندان به فضای باز از جغرافیای صخره ای و جنگلی چاتانوگا لذت می برند.
Chattanooga محبوب براق های فضای باز است.
اتاق بازرگانی منطقه چاتانوگا

همانطور که Beavs می رود ، جهان نیز می رود.

ایالت اورگان مطالعه ای را منتشر کرده است که نشان می دهد “زندگی در مناطق حفاظت شده می تواند تأثیرات مثبتی بر رفاه انسان داشته باشد”.

من می زنم Chattanooga از AF محافظت می کند.

کار در Chattanooga به معنای داشتن یکی است یک بار فقط کار در کلان شهرها (چشمک زدن ، چشمک زدن ، نیویورکی ها) ، اما با اضافه شدن امتیاز بیابان روستایی در اختیار شما. چاتانوگا که در دروازه های آپالاچی در نزدیکی پارکهای ایالتی و ملی نشسته است و به عنوان برخی از صخره نوردی های کشور شناخته می شود ، نه تنها یک بار ، بلکه دو بار به عنوان “بهترین شهر تاریخ” مجله Outside برگزیده شده است.

شفا دهید آنچه به شما آسیب می رساند

مهمانان از قهوه در Frothy Monkey لذت می برند.
آیا به دنبال تخفیف در Frothy Monkey هستید؟ برنامه ای برای آن وجود ندارد
فلینت چانی

جرات ندارید آن را برنامه بنامید در “تجارت / گذرنامه غیرمعمول” Chattanooga ثبت نام کنید و خدایان شهر پیامها و / یا ایمیلهای منتخبی را برای تخفیف ها ، اخبار و هرگونه flotsam و jetsam دیگر که باید در مورد فضاهای کاری ، رستورانها ، یا آکواریوم ، باغ وحش ، Frothy رایج چات بدانید ، برای شما ارسال می کند. قهوه میمون ، همه چیز.


نویسنده مهمان اتاق بازرگانی منطقه چاتانوگا بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *