بیل دی بلازیو از حاشیه خم می شود

بیل دی بلازیو از حاشیه خم می شود


در بحبوحه اعتراضات جورج فلوید 2020 ، شورای شهر نیویورک در انتقاد از لیبرالیسم ، از شهردار دو بلاسیو خواست مجسمه توماس جفرسون را از ساختمان شهرداری بردارند. هرگز از ایده تکان دهنده خودداری نکنید ، هیزونر اکنون به این خواسته عمیقاً ضد آمریکایی احترام می گذارد.

توماس جفرسون. نویسنده اعلامیه استقلال ، سومین رئیس جمهور و از قضا بنیانگذار حزب امروزی دموکرات است.

من فکر می کنم می توان فهمید که چرا بلاس به جفرسون چنین تحقیر می کرد. به هر حال ، او یک شخصیت سیاسی با دستاوردهای عظیم بود ، در حالی که شهردار در غرق شدن دو دهه پیشرفت گاتهام در دو دوره وحشتناک خود مشهور بود.

دی بلاسیو در فیلم اکشن نقش آدمی را بازی می کند که به آرامی از آتشی که روشن کرده فاصله می گیرد و مجسمه ای در حال سقوط را به رزومه طولانی خود اضافه می کند که تصمیمات سختی را به عنوان شهردار گرفته است.

شهردار دو بلاسیو مجسمه توماس جفرسون را از اتاقهای شهرداری بر می دارد.
متیو مک درموت

اما صادقانه بگویم ، این هیچ ربطی به جفرسون یا مجسمه ها ندارد. این نابودی تاریخ نمادی از چپ مترقی است که می خواهد هر کسی را که با اشتیاق پوریتانی نفرت دارد از بین ببرد.

این ایده که افراد دارای نقص شدید ، حتی با استانداردهای روز خود ، می توانند کارهای خارق العاده و خوبی انجام دهند ، به اندازه خود تاریخ و قصه گویی قدمت دارد. پادشاه دیوید انجیل مرتکب اعمال وحشتناک ، زنا و قتل در بین آنها می شود ، با این حال او به عنوان یک شخصیت قهرمان ظاهر شده است. تاریخچه و شخصیت های آن پیچیده است.

این بسیار بیشتر از تاریخ آمریکا است ، این درباره انسانیت اولیه ما است.

ما جفرسون را نه به این دلیل که دارای بردگان بود ، جشن می گیریم ، بلکه به این دلیل که او آرمانی را در اعلامیه ای که این کشور آرزو داشت نوشت.

بیل دی بلازیو شهردار شهر نیویورک
شهردار بیل دی بلاسیو در ماه های پایانی آخرین دوره ریاست جمهوری خود تصمیم گرفت.
متیو مک درموت

در جامعه امروز ، مردم از معیشت خود محروم هستند ، از بسترهای عمومی محروم می شوند و به دلیل نقض مجموعه ای از قوانین در حال تغییر که توسط کسانی که دائماً آزرده می شوند ، نقض می شوند ، سقوط می کنند. دی بلاسیو فکر می کند که او شجاع بوده است که مردان و زنان را به مراتب بیشتر از سالن های دولت بیرون کند. اما او یک ترسو است و در آخرین روزهای پست خود از تفکر حاشیه ای رویگردان است.

هیچ کس مجسمه دو بلاسیو را نمی ساخت ، اما اگر آنها مجسمه می ساختند ، ما آن را خراب نمی کردیم. اجازه دهید او به عنوان نماد توهین بایستد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *