تاریخچه وزنه معلق در فاجعه. واقعیتی را که وزن آلت تناسلی با آلت تناسلی شما انجام می دهد ، بیاموزید.

بگذارید از شما س askالی بپرسم: آیا تا به حال از وزنه های آویزان آلت تناسلی در زندگی خود استفاده کرده اید؟ آیا شانس موفقیت با وزنه و شاید افزودن حداکثر یک اینچ به آلت تناسلی شما وجود دارد؟ متأسفانه ، شما به احتمال زیاد در تاریخ فاجعه وزنه های آویزان ، که به صورت روزانه اتفاق می افتد ، قرار می گیرید. اگر قبلاً از وزنه استفاده نکرده اید و به فکر استفاده از آن هستید. برای! این مقاله را بخوانید و حقایقی را در مورد آنچه می توانید و در صورت استفاده از وزنه های آویزان برای آلت تناسلی شما اتفاق می افتد ، بیابید.

اولین بار کاربر

اگر قبلاً وزنه ای ندیده اید ، توضیح آن بسیار آسان است: وزنه ای به طناب کشسان متصل می شود که به انتهای آلت تناسلی متصل می شود. گاهی اوقات مردان تا 18 ساعت در روز از وزنه استفاده می کنند ، که متأسفانه گاهی اوقات می تواند واقعیت این باشد که اگر می خواهید نتیجه ای را ببینید ، باید انجام دهید. این باعث ایجاد تنش باورنکردنی در یکی از حساس ترین نقاط بدن می شود ، در اینجا نگاهی به اشتباهات این مرد می اندازیم.

تاریخ فاجعه

این داستان برگرفته از گزیده ای از مجله Mens Health است. جیم از داکوتای جنوبی از وزنه استفاده کرد زیرا از آلت تناسلی 6 اینچی خود راضی نبود و به دنبال این بود که همسر خود را در آپارتمان اتاق خواب شادتر نگه دارد. پس از استفاده از وزنه ها به مدت 6 ساعت در روز و مشاهده نکردن نتیجه پس از یک ماه ، او به طور فزاینده ای ناامید شد و در نهایت از وزنه ها به مدت 12 ساعت در روز استفاده کرد. آلت تناسلی او به شدت درد می کند و پوست از آلت تناسلی واقعی دور می شود. پس از 3 ماه استفاده از وزنه ها ، او با آلت تناسلی با بیش از 3 اینچ پوست اضافی که مانند پوست ختنه گاه آویزان شده بود به پایان رسید ، این پوست اضافی برای لمس بسیار دردناک بود و باعث شد جیم برای آلت تناسلی ناهنجار خود نیاز به عمل برداشتن پوست داشته باشد. “

متأسفانه این واقعیت وزنه هایی است که از آلت تناسلی آویزان است. پوست در مورد جیم آنقدر کشیده شد که آلت تناسلی بزرگتری برای او باقی نمانده بود ، فقط یک آلت تناسلی معمولی داشت و در انتهای آن بیش از 3 اینچ پوست داشت. نوع عمل مورد نیاز جیم بیش از 10،000 دلار هزینه داشت. همه چیز با این نیت خوب شروع شد که جیم می خواست اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهد و به فاجعه ختم شد. نکته اخلاقی داستان در اینجا این است که برای ایجاد رشد ، آویزان کردن وزنه روی قسمت های مختلف بدن کار نمی کند.

حلق آویز علت شایع این نوع مشکلات است زیرا ساختار آلت تناسلی را تغییر نمی دهد ، بلکه لایه خارجی آلت تناسلی را گسترش می دهد.

وزنه ها برعکس ورزش هستند ، که به تقویت آلت تناسلی کمک می کند و آن را نمی شکند. برخلاف وزنه ، تمرینات ساختار داخلی آلت تناسلی را تغییر می دهند تا طول آن افزایش یابد. تمرینات به آلت تناسلی اجازه می دهد تا با سرعت بدن به شکل جدید خود برسد بدون این که هیچ چیز غیر طبیعی را مجبور کند. زیبایی تمرینات این است که آنها نه تنها طول و دور آلت تناسلی شما را افزایش می دهند ، بلکه سلامت کلی شما را نیز بهبود می بخشند و واقعاً برای بدن شما مفید هستند.

در نتیجه ، اگر می خواهید آلت تناسلی سالم و م wantثر داشته باشید ، وزنه های آویزان گزینه مناسبی نیستند ، تمرینات را انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *