تردمیل Proform Weight Loss 620 – آیا تردمیل Proform Weight Loss 620 واقعا خوب است؟

روبان Proform Weight Loss 620 احتمالاً یکی از بهترین روبان هایی است که توسط Proform طراحی شده است. قبل از اینکه در مورد نوار Proform xp Weight Loss 620 صحبت کنم ، مختصری در مورد شرکت Proform خواهم نوشت. تردمیل های پروفرم توسط بزرگترین تولید کننده و بازاریاب تجهیزات تناسب اندام و تناسب اندام ، Icon Health and Fitness تولید می شوند. Icon معروف ترین شرکتی است که امروزه تردمیل می فروشد.

اول ، اصول اولیه: موتور تردمیل Proform Weight Loss 620 یک موتور 1.75 CHP QuietTech است. آج خوب است: 20 اینچ در 55 اینچ کامل. هر تردمیل ایده آل نباید کمتر از 18 اینچ باشد ، بنابراین تردمیل این مدل باعث راحتی بیشتر در تردمیل شما می شود. سرعت این مدل 10 مایل در ساعت (مایل در ساعت) است و دارای شیب خوبی است ، تا 10.. محدودیت وزن این نوار پروفورم 300 پوند است. یکی دیگر از ویژگی های نوار Proform Weight Loss 620 که قابل ذکر است این است که به راحتی تا می شود. این به طرز هوشمندانه ای از طراحی منحصر به فرد SpaceSaver استفاده می کند ، بنابراین می توانید هنگام انجام هیچ گونه تمرین در فضا صرفه جویی کنید.

نوار Proform Weight Loss 620 دارای موارد اضافی است که شما واقعاً دوست خواهید داشت. من می دانم موارد اضافی دقیقاً همان موارد اضافی هستند ، اما این زنگ ها و سوت ها تجربه نوار را بسیار لذت بخش تر می کند. همه می دانیم که اگر به نوار نرویم و کار نکنیم ، نوار (حتی اگر بسیار گران باشد) نیکل نمی ارزد. این فقط فضا را اشغال می کند و هر بار که به آن نگاه می کنید احساس بدی به شما دست می دهد: بنابراین موارد زیر ویژگی های اضافی تردمیل Proform Weight Loss 620 است که امیدوارم تمرین شما را لذت بخش تر کند … برای همه از روزها استفاده کنند.

تردمیل شامل 8 برنامه آموزشی iFIT است که می تواند سرعت های مختلفی را به شما ارائه دهد تا بتوانید در آن زمان ایده آل را برای خود انتخاب کنید. این برنامه های آموزشی توسط متخصصان دارای مجوز پروفورم تولید می شود. تردمیل مجهز به مرکز کاهش وزن سفارشی است که با نیازهای خاص شما مطابقت دارد. شما وزن فعلی خود ، تعداد کالری مورد نیاز برای سوزاندن و زمان تمرین برنامه ریزی شده خود را لیست می کنید. بسته به اطلاعات فردی شما که تازه وارد کرده اید ، دستگاه برنامه ای را برای شما سفارشی می کند.

برای اطمینان از حداکثر راحتی ، تردمیل Proform Weight Loss 620 دارای بالشتک AirTech است. برای افزایش لذت بیشتر ، تردمیل یک iPod Dock Universal Interplay ارائه می دهد که می تواند موسیقی مورد نظر شما را پخش کند. همچنین دارای رتبه Graffix است که در آن می توانید یک شخص متحرک را ببینید که در کنار شما قدم می زند. اوه ، و همه آمار به وضوح و واضح بر روی صفحه ClearView نمایش داده می شود.

بنابراین ، اگر در حال کاهش وزن هستید و نیاز به انجام تمرینات ورزشی و حرکت دادن عضلات خود دارید ، این تردمیل Proform Weight Loss 620 برای شما مناسب است. همچنین برای جیب شما عالی است ، زیرا وقتی صحبت از تردمیل می شود ، این مدل بسیار مقرون به صرفه است. اگر دونده جدی هستید ، پیشنهاد می کنم از تردمیل با قدرت بیشتر و در کل قوی تر استفاده کنید. چنین نوار قوی البته هزینه بیشتری خواهد داشت. اما برای بقیه ما ، این تردمیل Proform Weight Loss 620 کاملاً مناسب است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *