دانش آموزی که مادربزرگش در اثر کووید -19 فوت کرد و آلوده به ماسک بود


یک نوجوان تنسی در جلسه هیئت مدیره مدرسه توسط بزرگسالان مبهوت و مسخره شد در حالی که نیاز به ماسک را با توجه به مرگ مادربزرگش COVID-19 تبلیغ می کرد.

گرادی ناکس ، دانش آموز دبیرستانی ، روز سه شنبه به هیئت مدیره مدرسه شهرستان رادرفورد گفت که چرا ، از نظر او ، حکم ماسک می تواند تجربه یادگیری ایمن تری را برای دانش آموزان در حین حفاظت از اعضای خانواده آنها تضمین کند.

بر اساس تصاویر تماشاگران ، ناکس ، مردی نقاب دار و پرشور ، به هیئت مدیره گفت: “این بار سال گذشته ، مادربزرگم که معلم سابق سیستم مدارس شهرستان رادرفورد بود ، بر اثر بیماری کرونا درگذشت زیرا کسی ماسک نداشت.” به

تماشاچیان می توانستند او را بشنوند که می گفت “نه” ، “این چیزی نبود که اتفاق افتاد” و “ساکت شو” ، در حالی که یک زن بدون ماسک که پشت ناکس نشسته بود ، می دید که می خندد ، چشمانش را چرخانده و سرش را به این طرف و آن طرف تکان می دهد.

وقفه ها همچنان 13 ثانیه بلندگوی جدید را خاموش می کرد تا اینکه صدای ناظری خارج از دوربین شنیده شد که می گفت: “سلام بچه ها ، ما اینجا هستیم تا مثل یک حرفه ای رفتار کنیم.”

ناکس فوراً درخواست The Post برای مصاحبه تلفنی را رد نکرد ، اما به News 4 Nashville گفت که این مزاحمت “جنون کامل” است.

“اگر آنها به خاطر یک داستان شخصی در مورد مادربزرگم به من می خندند ، این عدم احترام است ، متاسفم. بنابراین من کمی آشفته بودم. “ناکس به ایستگاه محلی گفت.

نوجوان تنسی در حال صحبت درباره مادربزرگ درگذشت توسط کووید توسط بزرگسالان در جلسه هیئت مدیره مدرسه
وقفه ها باعث خاموش شدن بلندگوی جدید به مدت 13 ثانیه شد.
نقشه های گوگل

بر اساس این گزارش ، کلر ماکسول ، عضو شورا گفت که مقامات از این انفجار حمایت نمی کنند.

مکسول می گوید: “همه ما از صمیم قلب ، هر هفت نفر از آنچه اتفاق افتاده است شرمنده هستیم و می خواهیم مطمئن شویم که دیگر چنین اتفاقی نیفتد.”

ناکس به رسانه ها گفت که امیدوار است این حادثه ویروسی در حومه نشویل اش بد جلوه نکند.

ناکس گفت: “امیدوارم آنها بتوانند ببینند افرادی مانند من هستند که می خواهند تغییرات را ببینند و به همه دموکرات ها نگاه کنند.”

“تا زمانی که بتوانم پیام خود را منتقل کنم ، من واقعاً فکر نمی کنم که مردم درباره من چه فکری می کنند. به طور کلی ، آنها تصمیم گیرنده های مدرسه نیستند.”

به گزارش NBC News ، مقامات در جلسه روز سه شنبه به اجماع نرسیدند ، اما هیئت مدیره مدرسه به اجرای حکم ماسک موقت یک ماهه در روز پنجشنبه رای داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *