در این جشنواره شیرینی ، محصول نان مورد علاقه نیویورکی ها را جشن بگیرید

در این جشنواره شیرینی ، محصول نان مورد علاقه نیویورکی ها را جشن بگیرید


باگل ها زبان مشترک عشق نیویورکی ها در هر سنی هستند ، اما چندین رویداد فردی وجود دارد که همه ما می توانیم در مورد کربوهیدرات های مورد علاقه خود صحبت کنیم. اما این امر در تعطیلات آخر هفته تغییر می کند ، هنگامی که اولین جشنواره غذایی نیویورک ، BagelFest ، در بروکلین فروشگاه خود را باز می کند.

BagelFest شنبه ، 2 اکتبر ، از ساعت 9:30 صبح تا 15:30 بعد از ظهر در BKLYN STUDIOS City Point در مرکز شهر بروکلین برگزار می شود. بلیط ها از 35 دلار شروع می شوند و به شما این امکان را می دهند که بیش از 20 کیک (و غذاهای مربوط به پخت) را در طول یک جلسه سه ساعته امتحان کنید. با پول بیشتر ، می توانید آبروهای بروکلین ، آبنبات واقعاً سخت ، و Angry Orchard Hard Cider ، از جمله دیگر امکانات رفاهی را دریافت کنید.

فهرست مکان های شرکت کننده ، گستره چشمگیری از برخی از بهترین شهرها را تشکیل می دهد: Black Seed ، Ess-a-Bagel ، Utopia ، Bantam Bagels ، Bagel Boss ، Tompkins Square ، Terrace Bagels ، Olde Brooklyn Bagel Shoppe ، Bagels Zucker ، Bagel Chips ، کیک های گرینبرگ ، شیرینی های پاپ آپ ، شیرینی های لئو ، فروشگاه پشتی شانزده میل و شیرینی پزی.

(اگر به این نکته اشاره نکنم که شیرینی مورد علاقه من ، Absolute Bagels ، امسال شرکت نخواهد کرد. با این حال ، تا زمانی که هیچ کس غذای ناپسندی به سبک سنت لوئیس ارائه ندهد ، ما همه می توانند با این زندگی کنند.)

بازیهای حیاط پخت ، غرفه عکس ، تخته “متخصصان پخت” ، هنر نان محور و نمایش موسیقی زنده از Koshi Deals ، مسئول “ده فرمان بیگل” ، بازسازی Biggie Smalls ، برگزار خواهد شد. “” ده فرمان ترک می کند. “

https://www.youtube.com/watch؟v=bP56plsH_HI

https://www.youtube.com/watch؟v=NPIB3RsQnGA

https://www.youtube.com/watch؟v=0rVcwWkQqOU

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *