در مورد قوانین قرنطینه New School شهر نیویورک س questionsالی دارید.  پاسخ هایی داریم.

در مورد قوانین قرنطینه New School شهر نیویورک س questionsالی دارید. پاسخ هایی داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت پتن مطلع شد که کلاس پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید -19 مثبت داده است ، به مدت 10 روز تعطیل است. پاتن شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست های قرنطینه شهر برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاس درس طراحی شده است و این تغییرات همان روز به اجرا درآمد. او می گوید: “همه ما گیج بودیم زیرا تمام ترم به دلیل اعلام هفته گذشته بسته شد.”

همانطور که معلوم است ، دانش آموزان پیش از مهد کودک در معرض معلمی قرار گرفتند که نتیجه آزمایش او مثبت بود و باعث شد کلاس آنها و بسیاری از دانش آموزان دیگر تعطیل شوند. اکنون صدها دانشجو مجبور به قرنطینه شده اند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم با یک مورد موفقیت آمیز واکسینه شد و علائم وی خفیف بود. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا پاتن سوالی دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – فرزندش پس از قرار گرفتن در معرض بزرگسالان نقابدار باید قرنطینه شود و احتمالاً به مدت نیم ساعت واکسینه می شد ، اما نه لزوما اگر کودک در کلاس درس با دانش آموز مثبت صحبت می کرد. به مدت بیشتر او متعجب است که چرا یک دانش آموز کلاس دوم که در معرض معلم قرار نگرفته اما به طور حتم فرزند پیش دبستانی خود را انجام داده است نیز مجبور نیست قرنطینه شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند که توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه و کمتر از 6 پا در معرض بزرگسالان مبتلا به کووید قرار گرفته اند ، حتی اگر خود را قرنطینه کرده اند ، خود را قرنطینه کنند. ماسک زدن مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کردند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. اما پاتن گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا توضیح بیشتری نمی دهند؟” او پرسید.

بدین منظور ، در اینجا س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید والدین به WNYC/Gothamist ارائه شده است ، و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر است.

چه کسی در محیط مدرسه به عنوان یک تماس نزدیک در نظر گرفته می شود؟

در محیط داخلی ، همکلاسی هایی که ماسک های خود را بیش از 15 دقیقه در داخل خانه برداشته اند سه پا دانش آموز کسانی که تست آنها مثبت است ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در خانه می گذرانند در فاصله شش متری یک فرد بالغ افرادی که تست مثبت دارند نیز تماس نزدیک ، چه با نقاب و چه بدون نقاب در نظر گرفته می شوند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

قوانین چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علائم قابل مشاهده تغذیه کردن دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علائم قابل مشاهده مصون نیست دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز خود را قرنطینه می کنند.

آیا در صورت مثبت بودن نتیجه آزمایش کودک یا معلم در کلاس فرزندشان ، والدین مطلع می شوند ، حتی اگر آنها در تماس نزدیک نباشند؟

همه دانش آموزان و کارکنان اطلاع از وضعیت مثبت در مدرسهکسانی که در تماس نزدیک هستند از این موضوع مطلع خواهند شد. اما همه در a کلاس اگر آنها در تماس نزدیک نباشند ، از یک مورد مثبت در کلاس خود مطلع خواهند شد.

چه کسی تعیین می کند که چه کودکانی تحت تأثیر قرار گرفته اند و در تماس نزدیک هستند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مسئولان برای شناسایی ارتباطات نزدیک همکاری می کند.

درخت تصمیم گیری درباره تماس های دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها در قرنطینه هستند

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر تصور می شود که دانش آموزی در تماس نزدیک با فردی است که جواب آزمایش او مثبت است ، آیا خواهر و برادرهای وی نیز باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که تماس نزدیک با یک مورد مثبت دارند باید در خانه بمانند. اگر خواهران و برادرها در معرض شرایط مثبت مدرسه قرار نگیرند مجبور نیستند در خانه بمانند.

وقتی دانش آموزان به عنوان “مخاطبین نزدیک” شناخته می شوند و برای قرنطینه 10 روزه به خانه فرستاده می شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزانی که در کلیه مقاطع تحصیلی در خانه هستند از معلم خود تکالیفی دریافت می کنند و می توانند در ساعات کار ثبت نام کنند. در مواردی که کل کلاس از کودکان جوانتر و واکسینه نشده جدا باشد ، معلم تقریباً کل کلاس را راهنمایی می کند.

در چه مرحله ای می توان تماس های بسته را دوباره در کلاس آزمایش کرد؟

می توان آنها را در روز پنجم آزمایش کرد و در صورت منفی بودن نتایج ، می توانند در روز هشتم بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، می توانند روز 11 برگردند.

بسیاری از دانش آموزان با هم در کلاس درس خود ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها “در تماس نزدیک” هستند زیرا ماسک آنها در هنگام غذا آشکار می شود؟

آره واقعا. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس غذا بخورند در تماس نزدیک قرار خواهند گرفت. اگر کودکان زیر 12 سال که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند ناهار را در کلاس درس خود بخورند و مورد مثبت وجود داشته باشد ، کل کلاس به مدت 10 روز منزوی می شود.

اگر در یک کافه تریا شلوغ موقعیتی وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

اتاق عمل ، مرکزی که بخش های بهداشت و آموزش را برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می کند ، با رهبران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 6 فوتی از فردی که بیش از 10 دقیقه آزمایش ویروس وی مثبت بوده است ، بوده است. رهبران مدارس برای کمک به ردیابی ارتباطات نزدیک به صندلی های دانش آموزان در گروه های خود راهنمایی شده اند ، اما ممکن است وقتی یک مورد مثبت در کافه تریا مشاهده شد ، گروه های بزرگتری از دانش آموزان مجبور به قرنطینه شوند.

اگر نتیجه آزمون دانش آموز در آزمون اکسپرس مثبت و سپس در آزمون های بعدی منفی باشد ، چه می شود؟ آیا کلاس می تواند از قرنطینه خارج شود؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا سایر عوامل خطر مانند نزدیکی به یک مورد مثبت تأیید شده را تعیین کند. سپس ، آنها تصمیم خواهند گرفت که آیا قرنطینه را معکوس یا لغو کنند.

چرا کودکان پیش از مهد کودک و مهد کودک را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در آن کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “بر اساس توصیه متخصصان پزشکی ، در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن تضعیف می کند. اگر یک جوان علائم را نشان می دهد یا در تماس نزدیک بوده است ، هنوز باید آزمایش شده است ، اما برای آزمایش غربالگری ، ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد است. “


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین به داده های ما در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاس در مدارس دولتی نیویورک در اینجا نگاه کنید: آمار ویروس کرونا ، بازگشت به نسخه مدرسه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورکبه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *