دوریت کمسلی و لیزا رینا در مصاحبه ای با 'RHOBH' به گارسل بوویس حمله می کنند

دوریت کمسلی و لیزا رینا در مصاحبه ای با ‘RHOBH’ به گارسل بوویس حمله می کنند


چه کسی صاحب آن می شود ، عزیزم؟

Garcelle Beauvais خود را برای رویارویی شدید با لیزا رینا و دوریت کمسلی در جریان “خانه داران واقعی بورلی هیلز” در روز چهارشنبه آماده می کند.

کیمسلی ، 45 ساله ، در یک کلیپ پیش نمایش از دیدار مجدد ، به بافت گفت: “وقتی ما با هم هستیم یا در چهره کسی صحبت نمی کنیم ، و آن را در اعترافات می گویید.” از آنجایی که کمسلی بوویس را متهم به “زورگو” و ضربه زدن به او می کند ، این دو در تمام فصل اختلاف نظر داشتند.

بافت 54 ساله در پاسخ گفت: “ابتدا من زیاد می گویم ، سپس به اندازه کافی نمی گویم. مانند این ، من نمی توانم با شما برنده شوم.” کمسلی سپس استدلال می کند که بووا “مستقیم” نیست و “منفعل” است.

اندی کوهن ، مجری برنامه ، مداخله می کند و به کیمسلی می گوید: “تو گفتی که می خواهی او مستقیم باشد اما بعد او را متهم به دارت می کنی.”

کمسلی ظاهراً ناراحت است ، اظهارات خود را توضیح می دهد ، “من می خواهم او مستقیم باشد ، من نمی خواهم او دارت پرتاب کند. دارت مستقیم نیست ، اندی. وقتی با کسی مشکل دارید ، به او نگاه می کنید و به او می گویید مشکلی دارید. شما با لبخند اعتصاب منفعلانه را پرتاب نمی کنید. “

گارسل پوویس عصبانی به مغازه ای نگاه می کند "RHOBH" تجدید دیدار
بوفه و کیمسلی در حین دیدار مجدد با هم دست زدند.
من خوب انجام دادم

اما بازیگر زن “آمدن 2 امریکا” هیچ اتهامی از طرف کمسلی نداشت و او را در گفت وگو با کمسلی عنوان کرد که او “بسیار صحبت می کند” با کمسلی که به “تمامیت” بووا حمله می کند و او را “غیر معتبر” و “قلدر” می نامد.

به نظر می رسد دوریت کمسلی ناراحت است "RHOBH" تجمع چهارشنبه
کمسلی بووی را متهم کرده است که در طول فصل “ضربه” ای به او وارد کرده است.
من خوب انجام دادم

کمسلی به او یادآوری می کند که از اینکه او را “قلدر” خطاب کرده است عذرخواهی کرده است و بووا این را می پذیرد و می گوید که او را پشت سر می گذارد. او می گوید: “من کسی نیستم که آن را پس بگیرم.”

سپس دوربین رو به رینا می کند و به طعنه به بووا می گوید: “این زیباست.” (در تمام طول فصل ، رینا و بووا سعی کردند دوستی خود را پس از فصل سنگین 10 نجات دهند.)

لیزا رینا و اریکا جین در حال بحث با بوفه گارسل در طول "RHOBH" تجدید دیدار
رینا و اریکا جین طرفدار کمسلی هستند.
من خوب انجام دادم

بوفه ناراحت به رینا می گوید “بس کن”. او می افزاید: “ما به آن خواهیم رسید. مانند ، صبر کن ، دختر.”

این پاسخ برای رینا خوب نبود. او پاسخ داد: “گارسل ، من هر کاری می خواهم انجام می دهم.” “به من نمیگی کاری کنم ، باشه؟ ممنون.” رینا درگیری را پایان داد و به دوست پسر قبلی خود هشدار داد: “به من نگو ​​کاری انجام دهم.”

دیدار چهار قسمتی “خانه داران واقعی بورلی هیلز” فصل یازدهم چهارشنبه ساعت 8 بعد از ظهر به وقت EST در براوو آغاز می شود.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *