رژیم تکان دهنده 50 سنت – رژیم غذایی مایع رادیکال 50 سنت جزئیات کاهش وزن

50 سنت ، که نام اصلی او کورتیس جکسون سوم است ، رژیم سخت 9 هفته ای را پشت سر گذاشت و 54 کیلوگرم از بدن خود را با موفقیت برای بازی در نقش یک بیمار سرطانی در فیلم آینده اش “Things Fall Apart” کنار گذاشت. رژیم غذایی فقط شامل مایعات خالص – معروف به رژیم مایع – و همچنین سه ساعت پیاده روی روزانه بر روی تردمیل است.

افشای عکس های او مردم سراسر جهان را در شوک و ناباوری کامل قرار داده است. برخی از آنها س askingالات خود را در مورد اینکه آیا چنین رژیم سریع و شدید سالم و منطقی است ، شروع کرده اند.

با این حال ، دکتر داگلاس هابزز ، متخصص تغذیه در کالیفرنیا ، به مطبوعات فاش کرد که این روش رژیم غذایی ناسالم به دلایل مختلف است: این رژیم را نمی توان در رژیم غذایی طولانی مدت به کار برد ، می تواند باعث از بین رفتن بافت ماهیچه ای شود و سموم را دفع نکند. که در چربی ذخیره می شوند. وی اظهار داشت که یک برنامه کاهش وزن حساس که بیشتر طول بکشد می تواند ایمن تر باشد. وی همچنین افزود که چنین روش هایی که برای استفاده از فرصت ها در دنیای سرگرمی استفاده می شود ، اگر به درستی مدیریت نشود ، می تواند عواقب ناگواری داشته باشد.

50 سنت اظهار داشت که شروع به غذا خوردن عادی کرده است و باید به زودی دوباره وزن خود را افزایش دهد. دکتر داگلاس همچنین اظهار داشت که افزایش وزن زودهنگام می تواند بسیار خطرناک باشد. در نهایت ، تمام آنچه انجام می شود کسری از ثانیه است که هرگز به خوبی انجام نمی دهید. برخی از مردم عادی نیز نظراتی را ارسال کرده اند که می گویند این رژیم بسیار دیوانه کننده است و حتی مربیان حرفه ای آموزش دیده و مطیع نیز نباید این کار را انجام دهند. بدون شک ، 50 سنت علاقه مندان با اهداف دست نیافتنی است.

ماریون نستله ، استاد مطالعات غذایی در دانشگاه نیویورک ، گفت که میزان خطر بستگی به سرعت و وزن از دست رفته شما دارد. اکثر مردم قادر به تحمل چند کیلوگرم هستند ، اما کاهش سریع وزن می تواند کشنده باشد. با این حال ، اگر رژیم غذایی با دقت انجام شود ، بعید است که آنها از مشکلات سلامتی رنج ببرند.

این شیوه پوچ رژیم گرفتن که از 50 سنت استفاده می کند ، تنها بخشی از آنچه اکثر افراد مشهور انجام می دهند است. ستارگان معروف دیگری مانند ویکتوریا بکهام ، خواهران کارداشیان بیانسه ، رنی زلوگر و تام هنکس نیز در برنامه های رژیم غذایی مشارکت داشته اند ، اگرچه برخی ممکن است به اندازه کورتیس جکسون افراطی نباشند. انتشار اخبار مربوط به رژیم غذایی می تواند تأثیر منفی بر مردم بگذارد و متخصصان به مردم عادی توصیه هایی می کنند تا از برنامه رژیم غذایی مورد استفاده ستارگان هالیوود تقلید نکنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *