رژیم غذایی بیمارستان سنت جان

هرچند که باورنکردنی به نظر برسد ، من با کمک رژیم غذایی 3 روزه از بیمارستان سنت جانز ، موفق شدم در عرض 3 روز 9 کیلوگرم را با موفقیت کاهش دهم. به دلیل رژیم فوق العاده 3 روزه ای که در بیمارستان سنت جان تجربه کردم ، ظاهر و احساس بسیار بهتر و سالم نتیجه فوری بود. اگر از این رژیم خاص مطمئن نیستید ،
من اینجا هستم تا به شما بگویم نگران نباشید زیرا بسیار ایمن و کارآمد است. با رعایت چنین رژیمی و صادق بودن با خود می توانید کارهای شگفت انگیزی را انجام دهید ، برخلاف اکثر رژیم ها ، طعم آن حتی بد نیست.

بیمارستانها در مورد غذای خود شهرت بدی دارند ، زیرا اکثر مردم تصور می کنند که تمام غذاهایی که در بیمارستان سرو می شود همیشه بی مزه و خسته کننده است و طعم کمی دارد یا اصلا مزه ندارد. با این حال ، این در حال حاضر مربوط به گذشته است. غذاهای بیمارستانی به طور فزاینده ای خوشمزه و خوشمزه می شوند تا تغذیه سالم در غذاهای آنها نیز همراه باشد. به طور کلی ، آماده سازی غذا و مراقبت های پزشکی در بیمارستان هایی مانند بیمارستان سنت جان روز به روز در حال پیشرفت است.

رژیم غذایی بیمارستان سنت جانز به مدت 3 روز طعم بسیار مناسبی دارد و در حالی که منوی آن شامل غذاهای معمولی بیمارستانی است که به طور معمول دریافت می کنید ، لزوما به این معنی نیست که طعم بدی دارد.

مواد شیمیایی موجود در غذا عامل اصلی دخیل در رژیم غذایی سه روزه سنت جانز است و این دلیل اصلی این است که شما نمی توانید غذا را آنطور که می خواهید جایگزین کنید ، زیرا جایگزینی غذا مجاز نیست تا رژیم غذایی آن موثر باشد. اجزای مختلف غذا با هم ترکیب می شوند و ترکیبی را ایجاد می کنند که به کاهش وزن شما کمک می کند. پس از اتمام رژیم غذایی 3 روزه خود در بیمارستان سنت جانز ، توصیه می شود که رژیم را بعد از روز 3 ادامه ندهید و تنها به دلیل این که تنها انگیزه شما برای تقویت برنامه مورد نیاز برای کاهش وزن است ، این رژیم را ادامه ندهید. به با این حال ، اگر می خواهید به رژیم غذایی 3 روزه سنت جان برگردید ، مشکلی نیست. این کار را به طور مداوم انجام ندهید و بین هر بار رژیم 3 روزه به او 4 روز فاصله بدهید. در طول این 4 روز استراحت بین رژیم های بیمارستانی همواره به خاطر داشته باشید. آنها غذاهای چرب و ناسالم نمی خورند ، بلکه معقول و سالم غذا می خورند.

در زیر لیستی از غذاهایی است که باید در رژیم سه روزه بیمارستان سنت جان بخورید:

روز اول:

صبحانه: یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1/2 گریپ فروت ، 1 وعده نان تست بدون هیچ چیز و یک قاشق غذاخوری کره بادام زمینی.

ناهار: یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1 اونس چدار یا 1 وعده نان تست بدون هیچ چیز و 1/2 فنجان ماهی (ساده ، بسته بندی شده در آب)

شام: 3 اونس گوشت بدون چربی (مرغ) ، 1 فنجان لوبیا سبز ، 1 فنجان هویج ، 1 سیب کوچک ، و همین حالا آن را دریافت کنید ، 1 فنجان بستنی وانیلی (خوشمزه!)

روز دوم:

صبحانه: یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1 تخم مرغ ، 1 تکه نان تست بدون هیچ چیز و 1/2 موز

ناهار: یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1/2 فنجان ماهی تن یا 1 فنجان پنیر کم چرب و 5 عدد مرزه معمولی.

شام: گوشت هات داگ (بدون نان) ، 1 فنجان کلم بروکلی ، 1/2 فنجان هویج یا سبزی شلغم ، 1/2 موز و 1/2 فنجان بستنی وانیلی

روز سوم:

صبحانه: یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، یک سیب کوچک ، یک اونس پنیر چدار (مهم نیست چه تند و چه نرم) و 5 عدد کراکر معمولی بدون هیچ چیز.

ناهار: یک فنجان قهوه یا چای سیاه ، 1 تخم مرغ آب پز سخت و 1 تکه نان تست بدون هیچ چیز.

شام: 1 فنجان ماهی تن ساده ، 1 فنجان گل کلم یا 1 فنجان لوبیا ، 1 فنجان هویج یا چغندر ، 1 فنجان هندوانه یا خربزه و 1/2 فنجان بستنی وانیلی.

برای کسانی که به بیمارستان رفته اند ، منوی غذا آشنا به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ اینطور فکر کنید ، اگر بیمارستان به شما خدمت می کند ، باید برای شما مفید باشد زیرا آنها غذا را برای ناسالم یا مریض شدن شما ارائه نمی دهند و به همین دلیل من طرفدار رژیم غذایی 3 روزه بیمارستان سنت جان هستم و احساس می کنم رعایت چنین رژیم غذایی ایمن است. به من اعتماد کنید ، این روش همانطور که من کار می کردم کار می کند. من فقط در این 3 روز 9 کیلو وزن کم کردم و اکنون با این اطلاعات امیدوارم شما نیز احساس شگفت انگیزی داشته باشید. فقط 3 روز طول می کشد. با تشکر از رژیم غذایی بیمارستان سنت جان!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *