سردرد با جراحی کاهش وزن رژیم غذایی با پروتئین بالا

چرا وقتی از رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا به رژیم غذایی با پروتئین بالا می رویم دچار سردرد می شویم؟ بسیاری از بیماران با عمل جراحی کاهش وزن این را می پرسند.

در واقع دلایل متعددی برای ایجاد سردرد هنگام پیروی از رژیم غذایی با پروتئین بالا و کربوهیدرات کم وجود دارد. مهمتر از همه ، چندین کار کوچک وجود دارد که می توانیم برای تسکین سردرد انجام دهیم:

اول ، وقتی از رژیم غذایی کربوهیدرات فرآوری شده به رژیم غذایی با پروتئین بالا می رویم که توسط اکثر پزشکان و متخصصان رژیم در جراحی کاهش وزن (چاقی) توصیه شده است ، مصرف تریپتوفان را افزایش می دهیم. یک لیست کوچک از غذاهای غنی از تریپتوفان شامل پنیر ، گوشت ، آجیل و سویا است. خوردن تریپتوفان سروتونین را در مغز آزاد می کند ، که به عنوان یک تنگ کننده عروق در نظر گرفته می شود: باعث سفت شدن عروق خونی می شود. در مقادیر اندک این به ما کمک می کند احساس خوبی داشته باشیم. اما در مقادیر بیشتر که به آن عادت نداریم باعث سردرد می شود.

برای متعادل سازی افزایش تریپتوفان (یک اسید آمینه – چیز خوبی است) مصرف باید شامل کربوهیدراتهای پیچیده مناسب در جراحی کاهش وزن رژیم غذایی ما باشد: 2B / 1B (2 لقمه پروتئین / 1 لقمه کربوهیدرات)به در اینجا چند گزینه غذایی هوشمند برای رژیم جراحی کاهش وزن وجود دارد:

کربوهیدرات ها:

سیب

کنگر فرنگی

ریحان

جوانه لوبیا

چغندر

هویج

کرفس

کران بری

خیارها

لوبیا سبز

گلابی ها

اسفناج

کدو تنبل

چربی ها:

روغن زیتون

پروتئین ها:

گوشت بره

عدس

ماهی تن

بوقلمون

سپس ما باید مطمئن باشیم که رژیم غذایی خود را با ویتامین ها و مواد معدنی ضروری تکمیل می کنیم و من شخصاً مکمل های گیاهی را که قرن ها استفاده از انسان برای سلامتی و رفاه ما مفید بوده است ، قرار می دهم. لیست مکمل ها را بررسی کنید:

تب شدید: روزانه 200-300 میلی گرم

زنجبیل: 1500 میلی گرم در 3 (500 میلی گرم) دوز روزانه مصرف می شود

منیزیم: 1000 میلی گرم در روز (WLS پس از عمل کمبود منیزیم دارد)

کلسیم با ویتامین D: روزانه 1000 میلی گرم

ویتامین B6: روزانه 50-100 میلی گرم

ویتامین B کمپلکس طبق تجویز پزشک ، به صورت خوراکی ، زیر زبانی یا تزریقی

اگر صبح با سردرد از خواب بیدار می شوید ، من شما را تشویق می کنم که بخشی از Emergen-C را مصرف کنید. من کاملاً معتقد هستم که Emergen-C برای ما مفید است زیرا با یک دوز واحد 60 میلی گرم منیزیم ، 200 میلی گرم پتاسیم دریافت می کنید. 60 میلی گرم سدیم ؛ 50 میلی گرم کربنات کلسیم ؛ (الکترولیت های شما) ؛ علاوه بر ویتامین B6 و B12 ؛ ویتامین C ، نیاسین ، تیامین ، روی و چند مورد دیگر. شنت معده و شکم های کوچک ما با نوارهای معده می تواند این مکمل را به سرعت جذب کند و مصرف آن نه سخت و نه دردناک است. اگر Emergen-C را امتحان نکرده اید ، این کار را انجام دهید. به عنوان یک نکته جانبی ، رژیم معمول ویتامین خود را هنگام مصرف Emergen-C ادامه دهید. از این محصول محلول در آب برای کمی تغذیه بیشتر استفاده کنید.

اگر سردردهای شما مزمن هستند و مشکوک هستید که رژیم غذایی با پروتئین بالا نسبت به عمل جراحی کاهش وزن وجود داشته باشد ، یک دفتر خاطرات سردرد داشته باشید تا علت ایجاد سردرد مشخص شود. پیشنهادات دکتر الکس دوارته برای پیگیری این موارد:

رژیم غذایی: رژیم غذایی و حساسیت غذایی شایع ترین علت سردرد است.

هورمون ها: نوسان سطح هورمون ها باعث ایجاد سردردهای مکرر می شود.

آب و هوا: تغییرات فشار بارومتری و سایر شرایط آب و هوایی می تواند باعث سردرد شود.

استرس: علت مکرر سردرد.

تغییر در روال عادی: قطع برنامه معمول (مانند تغییر رژیم غذایی) باعث ایجاد سردرد می شود.

مشکلات دندانی یا جراحی ریشه باعث ایجاد سردرد می شود

محرک های حسی: بینایی ، بویایی و شنوایی می تواند باعث سردرد شود.

افت قند خون باعث سردرد می شود.

به نظر من داروهای گیاهی برای سردرد م effectiveثرتر و ناراحت کننده تر از داروهای شیمیایی بدون نسخه هستند. سعی کنید رژیم غذایی خود را با Feverfew ، Ginger ، Ginko Biloba ، Chamomile ، Capsaicin و / یا Valerian تکمیل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *