سگ دختر شکارچی فضل می گوید از او خواسته شده است "اطلاعات فعال" را فاش نکند

سگ دختر شکارچی فضل می گوید از او خواسته شده است “اطلاعات فعال” را فاش نکند


سگ دختر شکارچی فضل ، لیزا چپمن ، ادعا کرد که به او دستور داده شده است “اطلاعات فعال” در مورد شکار برایان لاندری را به اشتراک نگذارد – پدرش پس از آسیب دیدگی مچ پای خود در طول تعقیب و گریز به کلرادو بازگشت.

چپمن هفته گذشته گفت که “اخبار بزرگی” در مورد جستجوی 23 ساله فراری ، تنها فردی که در مرگ دوست دخترش ، گیبه پتیتو دخیل است ، منتشر می شود.

“سلام بچه ها ، من به دلیل امنیت حساب از توییتر ممنوع شدم. همین حالا برگردید. بسیاری از مردم در مورد آخرین توییت من با اخبار مهم می پرسند.” او در توییتی گفت یکشنبه “از من خواسته شده است که اطلاعات فعال را به دلیل حجم وسیع رسانه های پیرامون پرونده به اشتراک نگذارم.”

او مشخص نکرد که چه کسی به او گفته است سکوت کند.

دختر تلویزیون تلویزیونی همچنین کاغذ دیواری مشکی رنگی را روی آن نوشت: “می دانم که من خیلی ناپدید می شوم ، مدام پیام کوتاه نمی دهم و من دور هستم. حقیقت این است که من یک ابرقهرمان هستم.”

چپمن او در توییت دیگری گفت: که “معمول است که ما (ما همه شما را شامل می شویم) حرارت بیش از حد بر فراری که حفر می کنند قرار می دهیم و دوباره ظاهر می شود” ، و اضافه می کند که “طعمه تنظیم شده است”.

هفته گذشته ، او توییت کرد که باید “فعلا سکوت کند … به این روند اعتماد کند”.

لیزا چاپمن ، دختر Dog the Bounty Hunter ، گفت که از او خواسته شده است که اطلاعاتی در مورد جستجوی برایان لاندری فاش نکند.
اینستاگرام

در همین حال ، چپمن همچنین گفت که پدر 68 ساله اش – که نام اصلی او Duane Chapman است – “موقتاً به کلرادو بازگشت تا کارهایی را انجام دهد.”

او خاطرنشان کرد که داگ “در ماه عسل در فلوریدا بود”. اضافه كردن: “ما هنوز فعالانه به دنبال آن هستیم #برایان لباسشویی، و تیم را در فلوریدا جا گذاشت. مثل همیشه ، من هر کاری که بتوانم انجام خواهم داد تا با شما به اشتراک بگذارم. “

تیم پدرش به WFLA گفت که او در حال رفتن به کلرادو برای معاینه پزشکش پس از آسیب دیدگی مچ پا در هنگام جستجوی لاندری بود.

او همچنین برای ادامه تحقیقات خود که “تحقیقات گران قیمت” می نامد ، پول جمع آوری می کند. ” جاش بنسون ، گزارشگر WFLA در توییتی نوشتبه

“تیم می گوید که یک شبکه با استعداد از اعضای تیم محلی را که” تیم فلوریدا “می نامد ، گردآوری کرده است که تا زمانی که او نرفته است به تحقیقات خود ادامه می دهد. او می گوید تا زمانی که او در کلرادو حضور دارد به پردازش مشتریان احتمالی خود ادامه خواهد داد.” او اضافه کردبه

داگ به The Sun گفت که تیم او بیش از 3000 تماس گرفته است – اگرچه او اعتراف کرد که اکثریت طرفدارانی بودند که گفتند: “هی ، ما سگ را دوست داریم!” اما ، وی افزود ، بقیه “بسیار خوب” بود.

گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
اینستاگرام

“برای به دست آوردن کسی ، مهم نیست چگونه [or] مدرک چقدر است. “او به خبرگزاری گفت.

لباسشویی ماه گذشته پس از آنکه والدینش ادعا کردند او در پیک نیک 25000 هکتاری در کارلتون رزرو ، جایی که مقامات از 18 سپتامبر در حال جستجو هستند ، از خانه خانواده اش در نورث پورت ناپدید شد.

والدینش ، کریس و روبرتا لاندری ، در ابتدا به پلیس گفتند که پسرشان در 14 سپتامبر خانه را ترک کرد – اما آنها سه روز منتظر ماندند تا علیرغم بدنامی که در اطراف او وجود داشت ، وی را مفقودالاثر اعلام کنند.

Dog the Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پای خود هنگام تعقیب برایان لاندری به کلرادو بازگشت.
Dog the Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پای خود هنگام تعقیب برایان لاندری به کلرادو بازگشت.
دنور پست از طریق گتی ایماژ

هفته گذشته ، استفان برتولینو ، وکیل خانواده در بیانیه ای گفت که لباسشویی ها اشتباه هستند و گفت برایان در 13 سپتامبر خانه را ترک کرده است.

برایان در مورد مفقود شدن پتیتو در سفر بین المللی این زوج تحت بازجویی قرار گرفت – اما او یک وکیل داشت و از همکاری امتناع کرد.

او بدون دوست دختر 22 ساله اش در 1 سپتامبر به خانه آمده بود ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسد وی در کمپ کمپ وایومینگ در 19 سپتامبر.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *