فعالان به دنبال سناتور کیرستن سینما در ماراتن بوستون ناموفق بودند

فعالان به دنبال سناتور کیرستن سینما در ماراتن بوستون ناموفق بودند


معترضان چپ افراطی روز دوشنبه به بوستون رفتند تا با سناتور کیرستن سینما (D-Arizona) به دلیل مخالفت وی با لایحه گسترده هزینه های اجتماعی رئیس جمهور بایدن و رهبران کنگره دموکرات-که قصد خود را برای انجام این کار در زمان ریاست بوستون اعلام کردند ، روبرو شوند. ماراتن

فقط یک مشکل: سینما مسابقه را اجرا نکرد.

جان لبومبارد ، سخنگوی سناتور دوشنبه شب در ایمیلی به روزنامه The Post گفت: “در حالی که کیرستن واجد شرایط بوده و در مسابقه حضور داشته است ، اما به دلیل بهبود مداوم از شکستگی پا قادر به دویدن نیست.”

سینما در ماه ژوئن هنگام دویدن در ماراتن در ایالت واشنگتن دچار آسیب شد. چند روز بعد ، او لباس بدون آستین قرمز پوشید تا عصای خود را پنهان کند در حالی که رئیس جمهور بایدن اعلام کرد که کاخ سفید با گروهی از سناتورهای دو حزبی بر سر یک توافقنامه زیربنایی 1.2 تریلیون دلاری به توافق رسیده است.

در 1 اکتبر ، روزی که بایدن به قانونگذاران گفت که توافق زیرساختی نمی تواند به میز او برسد مگر اینکه کنگره لایحه هزینه های اجتماعی را تصویب کند ، سینماها برای ملاقات پزشکی به آریزونا بازگشتند.

دونده ها در طول 125 مارتن بوستون در بوستون ، ماساچوست در 11 اکتبر 2021 به خط پایان در خیابان بویلستون می روند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

روز شنبه ، بوستون گلوب گزارش داد که Green New Deal ، یک سازمان چتر از 15 گروه چپ ، به عنوان یک سینمای رنج کشنده پرندگان خواهد بود زیرا مسیر تاریخی 26.2 مایلی را اجرا می کند.

سناما ، یکی از دو سناتور دموکرات که اصرار دارند از طرح پیشنهادی 3.5 تریلیون دلاری حمایت نخواهد کرد ، در روزهای اخیر بارها با فعالان مواجه شده است – از جمله در کلاس ای که او در دانشگاه ایالتی آریزونا گذرانده بود ، جایی که او را در حمام یک زن دنبال کردند. و در معرض حمله قرار گرفته است. از طریق درب غرفه

سناتور 45 ساله دونده قوی مسافت طولانی است. او خود را در حساب شخصی خود در توییتر به عنوان “Ultramarathoner، Boston Qualified، and Ironman” توصیف کرد. او پیشتر ماراتن بوستون را در سال 2014 دویده بود و در کمتر از پنج ساعت به پایان رسید.

روز دوشنبه ، حزب خانواده های کارگر آریزونا و بخش Tempe جنبش طلوع آفتاب عکسی از حدود دوازده فعال به اشتراک گذاشتند که روی آنها تابلوهایی نوشته شده بود: “شجاع باشید ، برای ما بجنگید” ، “بدون کاهش آب و هوا ، مراقبت و عدالت” و “تو برای ما کار می کنی.”

گلوب گزارش می دهد که گروه محلی را در نزدیکی خط پایان در مرکز شهر بوستون قرار داده است تا منتظر رسیدن سینما باشد.

نشد.

ماراتن بوستون معمولاً در سومین دوشنبه ماه آوریل به مناسبت روز میهن پرستان برگزار می شود ، تعطیل عمومی در ماساچوست به یاد جنگهای انقلاب در لکسینگتون و کنکورد. همه گیری COVID-19 ماراتن را مجبور به لغو در سال 2020 و برنامه ریزی مجدد برای امسال کرد.

سناتور کرستن سنما به DCA رسید ، جایی که معترضان منتظر بودند.
سناتور کرستن سنما به DCA رسید ، جایی که معترضان منتظر بودند.
KyleAlexStewart / توییتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *